Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc drogowa opinie
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 06, 2014 23:11    Temat postu: Pomoc drogowa opinie Odpowiedz z cytatem

Byłyście kiedykolwiek zmuszone do skorzystania z pomocy drogowej? I jak wrażenia? Ja miałam niefajną sytuację pod Trzebnicą. Dodzwoniłam się do chyba 100 firmy z listy, i Jarex24 jako jedyna pomoc drogowa przyjął zlecenie i zabrał mnie z drogi. Pomogli znaleźć mi hotel, a auto zostało naprawione w ich warsztacie na następny dzień. I chociaż nie była to tania przygoda, to sobie myślę, że chyba przepłacam za Assistance...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Cze 06, 2014 23:11    Temat postu:

Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Cze 16, 2014 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak pojawicie się w sytuacji kryzysowej takiej jak zatrzaśnięcie kluczy w aucie albo zepsutego zamka w drzwiach czy zgubienia kluczy to polecam Wam fachowców działających na terenie Trójmiasta. Zobaczcie otwieranie zamków Gdynia możecie liczyć na nich 24/dobę, 7 dni w tygodniu. Polecam!
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 01, 2014 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie raz się popsuło auto i zdecydowałam się zadzwonić po pomoc drogową, a więc dobrze, że ktoś wymyślił internet w telefonie, bo chyba bym oszalała. Obdzwoniłam milion chyba tych wszystkich firm, które oferują pomoc drogową i tylko jedna była na tyle miła by mi ją udzielić http://pomoc-drogowa.waw.pl/, gorąco polecam i naprawdę pozytywna opinia za fach Smile.
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 22, 2014 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację, Matylda, ja kiedyś myślałam, że jak np masz wykupione Assistance, to zawsze masz pomoc drogową w pakiecie. A tu się okazuje, że na tych od pakietu musisz czekać godzinami, a na poboczu czas płynie zdecydowanie wolniej, słońce mocniej grzeje, samochody jeżdżą szybciej i robi się dramat. Wtedy w akcie desperacji dzwonisz po jakąkolwiek pomoc. Płacisz rachunek, myśląc, że ubezpieczenie Ci zwróci, a tu niespodzianka - jakbyś skorzystała z ich firmy, to by zwrócili, a nie skorzystałaś - twoja strata.
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 22, 2014 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety tak to działa, dlatego warto wcześniej przynajmniej raz przeczytać OWU do assistance, jeśli agent o tym nie wspomniał lub go po prostu zapytać. A kiedyś okazało się, że musiałam znajomego holować (nie miał assistance a po pomoc jakoś nie wpadł zadzwonić) i mój hak tego nie wytrzymał Wink na szczęście znalazłam firmę - Thule , która ma takie rzeczy w sprzedaży.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 26, 2014 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Thule?? Dzięki za informację, bo szukam pewnych akcesoriów, ale do przymocowania roweru do samochodu i w tym sklepie trafiłam na to: http://www.ehaki.pl/adapter-do-kol-thule-9772,sp,41,1195 a tak długo szukałam odpowiednich.
Powrót do góry
Lovelasek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 09:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak mi padło ogrzewanie w samochodzie + trzeba było wymienić filtry, oleje itd, oddałem samochód do serwisu auto ogrzewania i od ręki praktycznie mi to zrobili Smile

Jedynie problem w takich serwisach pojawia się jak faktycznie coś grubszego się popsuje, trzeba przygotować się wtedy na nieco większy wydatek Smile
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdarzyło wam się kiedyś zatrzasnąć kluczyki z samochodu wewnątrz samochodu? Sprawdźcie http://www.awaryjneotwieranie24.com/awaryjne-otwieranie-zamkow , firma oferuje awaryjne otwieranie zamków każdej marki samochodów.
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nauczona doświadczeniami także wyposażyłam swój samochód w hak holowniczy od producenta Westfalia ze sklepu http://www.ehaki.pl/ mają na prawdę bogatą ofertę Smile
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczę na to, że wszystkie samochody przyszłości będą takie jak Lexusy Smile
Czyli dobre, bezawaryjne i ładne. No i taka jazda jak na filmiku http://www.mototarget.pl/news,lexus_driving_emotions_2015,19518.html to będzie "bułka z masłem" Smile
Powrót do góry
lipnia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 22, 2015 15:14    Temat postu: Zaczęło się od pomocy drogowej a skończyło na hakach... Odpowiedz z cytatem

Jedno jest pewne auta psują się coraz częściej i coraz częściej potrzebujemy pomocy specjalistów 24h. Ja miałam ostatnio fajną sytuację gdyż po raz pierwszy byłam holowana ("lawetowana") a fajna sytuacja to była gdyż kierowcą lawety była kobieta. Pierwszy raz i od razu trafiłam na jedną na milion.
carmenika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 29, 2015 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy jest naprawdę potrzebna pomoc drogowa bo okazuje się, że jakieś zdarzenie nie zostało objęte w pakiecie assistance. Miałam już taką sytuację, więc teraz zawsze pod ręką namiary na pomoc w danym regionie.
Powrót do góry
beatka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to właśnie miałam kiedyś problem z oponą, uszkodziłam ją, myślałam że się zabiję, tak przestraszona jak wtedy to nie byłam nigdy. Zatrzymał się pewien Pan z http://wysypisko-gruzu.krakow.pl i zadzwonił gdzie trzeba, zamówi pomoc, kupił oponę taką jaką potrzebowałam i ją zamontował, szacuneczek dla tej firmy! Od tamtej pory jak chcę pozbyć się jakiś śmieci to dzwonię do nich.

Ostatnio zmieniony przez beatka dnia Sro Lut 22, 2017 11:43, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Jinoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie przezorny zawsze ubezpieczony. Ja ostatnio mialam przykre zdarzenie. Doszlo do ywpadku nie z mojej winy. Dostałam odszkodowanie z oc Zabrze http://szkodypowypadkowe.pl/aktualnosci/odszkodowanie-oc-dopilnuj-by-spisac-dane-sprawcy-szkody ale i tak mnóstwo było załatwiania i w ogóle...
kalicki12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma w Poznaniu z dużym doświadczeniem, oferują wsparcie w każdym, nawet trudnym przypadku. Dysponują własnym parkingiem strzeżonym oraz współpracują z warsztatem oferującym auto zastępcze na czas naprawy. Zaponajcie się z taborem firmy tutaj http://holowanie.i-poznan.pl/oferta na pewno będziecie zadowolone ze wspólpracy.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 22, 2015 08:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: