Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odszkodowanie za wypadek w Holandii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Mar 31, 2014 09:39    Temat postu: Odszkodowanie za wypadek w Holandii Odpowiedz z cytatem

Siostra miała małą stłuczkę w Holandii. Ubezpieczalnia nie chciała jej wypłacić odszkodowania i musiała szukać pomocy. Pomogła jej firma http://interclaims.com.pl/ . Bardzo szybko uzyskali pieniądze z odszkodowania i wzięli 10% prowizji, które zapłacił ubezpieczyciel. Mieliście taką sytuację? Jak sobie poradziliście?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 31, 2014 09:39    Temat postu:

Powrót do góry
Rezia57
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 22, 2014 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za granicą nie miałam takiego problemu. W Polsce jak były problemy z odszkodowaniem pomagał mi radca prawny Świdnica. Warto się zwrócić zawsze o poradę prawną, jak są problemy z ubezpieczycielem.
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Maj 24, 2014 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takich przypadkach to tylko jakaś dobra firma lub kancelaria, ale nie każda zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań z zagranicy. Ja także znam świetną kancelarię odszkodowawczą Pionier Smile jest to firma funkcjonująca na bazie doświadczeń i profesjonalnego przygotowania byłych pracowników firm ubezpieczeniowych, znających zagadnienia roszczeń i deklarujących niesienie pomocy pokrzywdzonym i poszkodowanym w wypadkach i kolizjach drogowych.
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 30, 2014 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze, nie miałam nigdy problemu z odszkodowaniem, ale wiem, że czasem jest to problem. Ostatnio nawet specjalnych stłuczek nie miewam, jakoś się pewnie w tym jednym szczęście do mnie uśmiecha. Ale mój stryj, kierowca ciężarówki miał ostatnio przykrą sytuację, wiosną, kiedy to go przewróciło pod Wrocławiem na drodze. Nic mu się nie stało, tylko strachu się najadł i wiadomo, trochę nieprzyjemności - pracodawca, ubezpieczalnia, nerwy itp. W sumie to teraz chwali Pomoc Drogową Jarex24 z Trzebnicy, za szybką i skuteczną pomoc, bo mówi, że inni mogliby go podnosić z dużymi dodatkowymi szkodami.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to faktycznie nie przyjemna sprawa ... a AstaLawista masz rację, ponieważ nie każda firma zajmuje się odszkodowaniami zza granicy i też wiem, że Pionier tym się zajmują. Siostra pracuje w Anglii i jej chłopak miał tam lekką kolizję i Pionier pomógł im Wink
Powrót do góry
Lovelasek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2014 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest już w ich interesie żeby wam pomóc Wink)
Powrót do góry
lewi
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 29, 2016 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy Europejskie Centrum Odszkodowań również zajmuje się takimi sprawami. Ale jeśli tak, to warto się do nich udać. Opinie o EuCO są bowiem świetne!
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 23, 2017 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tatanka - mam pytanie, bo pisałaś, że Twój stryj jest kierowcą ciężarówki. Mogłabyś podpytać, na co najlepiej zwrócić uwagę, kiedy wybiera się ubezpieczenie oc samochodu ciężarowego ? Mój mą dostał tyle różnych ofert, są do siebie całkiem podobne, i nie wie, na co powinien zwrócić największą uwagę. Z góry dziękuję za pomoc Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 23, 2017 07:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: