Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to dobry pierwszy samochód?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bystra
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie nie ma zasady, który samochód najlepiej nadaje się na ten "pierwszy". Wszystko zależy od naszych upodobań, które dopiero się z czasem rozwiną.
Reklama

Wysłany: Sro Sie 02, 2017 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 03, 2017 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup taki samochód jaki Ci się podoba, proste.
Mi w oko wpadły auta z salonu Bawaria Motors BMW i zastanawiam się nad kupnem. Chciałabym w końcu pozbyć się mojej starej corsy, która jst moim pierwszym samochodem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 04, 2017 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To czy jest to dobry samochód to chyba od nas zależy i czy jest nam wystarczający, chyba jest to kwestią indywidualną.
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 07, 2017 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pierwszy samochód się nada praktycznie każdy ale ważne też żeby nie generował jakiś dużych kosztów, może warto w nim zamontować zestaw optima? Na lpg jeździ się o wiele taniej niż na benzynie http://optimagas.com/kalkulator-oszczednosci , trzeba tylko znaleźć dobry warsztat w którym zrobią fachowo instalację
Powrót do góry
ramona
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 19, 2017 03:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie samochodu, warto przeglądać strony typu http://www.master1.pl/ znajdziecie tam pojazdy nowe oraz używane w całkiem dobrych cenach, można sobie porównać poszczególne oferty. Moim zdaniem najważniejsze jest to,żeby samochód był bezpieczny, najlepiej wybierać modele od pierwszych właścicieli. W przypadku zakupu używanego auta niestety trzeba być bardzo ostrożnym, bo sprzedawcy często zatajają wady, które wychodzą dopiero po jakimś czasie. Nie jest to zachowanie godne pochwały, ale wiadomo, że każdy chce pozbyć się samochodu, który okazał się awaryjny.
Powrót do góry
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdania, że nie warto wybierać czegokolwiek, lepiej zdecydować się na lepszej jakości samochód. Można na przykład wziąć kredyt samochodowy, sprawdźcie sobie na przykład http://samochodowy.polska-kredyt.pl/ tam jest dostępna porównywarka, gdzie można sprawdzić poszczególne oferty instytucji bankowych, to duża oszczędność czasu.
Powrót do góry
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 09:26    Temat postu: Motoryzacyjnie Odpowiedz z cytatem

A ja jestem zdania, że na pierwsze auto powinno się wybierać jakieś kilkuletnie używane. Przeważnie auto prosto z salonu jest za drogie, a poza tym po wyjeździe od deleara traci dużo ze swojej dotychczasowej wartości. Ja na przykład na swoje pierwsze auto wybrałam toyotę corollę, 11-letnią. To całkiem sprawne auto, w dodatku bezpieczne i mało awaryjne, więc łatwo jest jeździć nim bezwypadkowo. A zaoszczędzone na zakupie pieniadze przeznaczyłam na dodatkowe ubezpieczenie Smile - http://www.mojanauka.pl/ubezpieczenia-samochodowe-ktore-wybrac/
Powrót do góry
kasika12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tez jestem za używanym na pierwszy raz ;p ja swoje pierwsze odkupiłam od brata pomimo wielu usterek i tak sie opłacało. zwyczajnie pojechalam z nim na przeglad do serwisu seata i panowie elegancko go doprowadzili do ładu za naprawde niewielkie pieniadze. zwyczajnie idzie sie dogadac w tym serwisie http://www.ster.seat-auto.pl/ zreszta od razu zabezpieczylam sie na przyszlosc i wykupilam pakiet dla stalych klientow to naprawde duza oszczednosc!
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Japońskie auta są moim zdaniem najlepsze. Takim samochodem jak na przykład Toyota pojeździsz długie lata. Polecam Ci więc zajrzeć na stronę Toyota Radość: http://www.toyota-radosc.pl/, gdzie znajdziesz mnóstwo wartościowych ofert.
Powrót do góry
DonkaHo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, nie wiem czym miałoby się niby różnić auto dla młodego kierowcy od auta dla bardziej doświadczonego? Very Happy To znaczy domyślam się, że ten świeżo upieczony mógłby mieć problem z zaparkowaniem busem z przyczepą, ale tak poza tym? Ja ostatnio zastanawiam się nad wymianą mojego staruszka i trafiłam na taką opcję https://www.master1.pl/finansowanie/ przyznam, że nie bardzo mi się uśmiecha wydawać kilka tysięcy na samochód na raz... tym bardziej, że nawet nie miałabym skąd wziąć takiej gotówki. A taka alternatywa wydaje się dosyć ciekawa.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Wrz 20, 2017 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że o wiele ważniejszy jest aspekt opłat. Przemyśl na jakie auto cię stać. Teraz ubezpieczenie poszło sporo w górę wiec myślę, że to jest ważniejsze. Tutaj możesz sobie posprawdzać www.superpolisa.pl .
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem coś z perspektywy młodego kierowcy, bo prawo jazdy zdałam dopiero 6 września. Dokumenty odebrałam w ten poniedziałek. Jak ja kupowałam samochód to kierowałam się tym, że nie ma mi być go szkoda. Chciałam mieć samochód do dobicia. Mam forda fokusa, który nie jedno przeszedł, ale to jest bardzo dobry samochód. No ale jak na kobietę przystało to mój samochód musi się jakoś prezentować. Dlatego przeczytałam http://nobiles.pl/porady/metal/renowacja-i-malowanie-felg-aluminiowych-krok-po-kroku i mam teraz w weekend zamiar odnowić felgi oraz chcę jeszcze zeskrobać rdzę i specjalnym podkładem uzupełnić dziury powstałe przez tę rdzę, a następnie nałożyć lakier, aby te miejsca nie odznaczały się. I wszystko wyglądało prawie jak nowe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 22, 2017 12:54    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: