Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pralka, sprawdzona, do 1000zł

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mepa1973
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sty 08, 2017 10:52    Temat postu: Pralka, sprawdzona, do 1000zł Odpowiedz z cytatem

Niestety całkowicie padła nam pralka. Znając to forum z dobrych podpowiedzi pisze z prośbą o polecenie jakieś pralki do 1000zł najlepiej, takiej co to wypierze dobrze. Mieszkamy we troje, wiec nie ma jakoś dużo prania ale przydałoby się, żeby pralka nie siadła za szybko
Reklama

Wysłany: Nie Sty 08, 2017 10:52    Temat postu:

Powrót do góry
edyta126p
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim wypadku mogę ci polecić pralkę marki Kernau. Kosztuje Troszkę więcej, bo 1149zł, ale za to macie nowoczesną i ładowną pralkę. Ja mam taką samą i działa bez zarzutu. Wygląda tak https://www.kernau.com/produkt/kfwm-654103.html. Ma sporo programów ułatwiających pranie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Maj 27, 2017 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo dużo pralek w tej cenie. Najlepiej poczytać opinie o modelach, które Cię interesują na sklepach internetowych. Ja pralkę mam teraz myślę o takiej https://www.leifheitsklep.pl/suszarki-scienne-i-pozostale/suszarka-scienna-teleclip-42-extendable-p-83303 suszarce na pranie. Co o niej myślicie? Sprawdzi mi się w małym mieszkaniu?
Powrót do góry
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Maj 31, 2017 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do tej kwoty być może się coś znajdzie, ale jak chciałoby się naprawdę porządną pralkę, to jednak trzeba byłoby trochę więcej dopłacić do tej kwoty.
Powrót do góry
ela.paluszek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu masz zebrane różne rodzaje pralek http://www.homebook.pl/produkty/pralki, myślę, że nie będziesz mieć większego problemu, żeby znaleźć coś w interesującym Cię przedziale cenowym.
Powrót do góry
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc to oprócz dobrej pralki ważne są również środki piorące. Ostatnio całkowicie zrezygnowałam z proszków bo zostawiały mi nie ładne ślady na ubraniach.
Warto jednak sięgać po perły piorące perlux bo są wygodne w użytkowaniu, w przystępnej cenie i do tego świetnie piorą
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

onomatopeja napisał:
Do tej kwoty być może się coś znajdzie, ale jak chciałoby się naprawdę porządną pralkę, to jednak trzeba byłoby trochę więcej dopłacić do tej kwoty.
Najlepiej jednak wybrac porzadny sprzet zeby sie po roku czy dwoch nie zepsul i znow trzeba bedzie wydac drugi raz tyle samo. My wybralismy teraz samsunga qdrive z ladownoscia 9 kg http://www.samsung.com/pl/washing-machines/washer-ww90m644opw/ ma efekt aktywnej piany i jeszcze dodatkowa mozliwosc dorzucania w trakcie prania Smile
Powrót do góry
aguniia_kl
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 05, 2018 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Ci tę od Beko https://www.al.to/p/381683-pralka-beko-wre-6612-bww.html. Mieści się w kwocie, ma wysoką klasę energetyczną A+++, mieści 6 kilogramów prania wiec myślę, że tak najbardziej optymalnie dla trzech osób, jest naprawdę cicha a przy tym bardzo dobrze dopiera i nie niszczy tkanin. Bardzo fajne jest też szybkie pranie które pozwala łatwo odświeżyć ubranie. Do tego jest prosta w obsłudze. Polecam Smile
Denijmik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 19:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może nie do 1000zł ale za to wielofunkcyjne czyli np pralko suszarka w jednym są na stronie: https://www.ceneo.pl/Pralko_suszarki i pokazali tam modele z samych znanych firm. Ja sama tam kupiłam z firmy Electrolux i jestem bardzo zadowolona bo mam jedno urządzenie i do tego od razu suszy pranie więc nie muszę sobie mieszkania zastawiać suszarką. Tam na stronie znajdziesz dużo róznych modeli i wydaje mi się że w cenowo są ok. Ktoś korzystał też z tej strony?
Powrót do góry
MalinkowaChmurka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2018 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myśmy teściowej kupili Beko i jest bardzo zadowolona, a ma ją już jakiś czas. Teraz tylko dowozimy jej do prania płyn Surf o zapachu irysu i porannej róży, bo u niej na "krańcu świata" nie zawsze jest
Powrót do góry
Fraza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co powiecie o sprzęcie firmy Candy http://www.candy.pl/pl/ ? Znalazłam u nich pralki ładowane od góry. Muszę swoja wstawić do kuchni, myślę, że ładowana od góry będzie idealna. Póki co czytam bardzo dobre opinie, ciekawa jednak jestem równiez Waszej Smile
Powrót do góry
larai
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 09, 2018 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja polecam wam pralki z whirpool, według mnie najlepsza firma
Powrót do góry
onyksss
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj do tysiąca to ciężko będzie
Powrót do góry
piotrgdansk1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 10, 2018 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niby firma candy robi dobre pralki. Dobre i małe. Ale przede wszystkim firma bosh jest dobra i robi super pralki.
damla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę ponad tysiąc, bo dokładnie 1200 możesz kupić pralkę od Candy z funkcją sterowania wifi. Świetna sprawa, ja mam i polecam. Jak nie masz od razu takiej kwoty, to możesz kupić na raty. Tutaj https://www.euro.com.pl/pralki/candy-smart-cs4-1272d3.bhtml np korzystnie to wychodzi. Posprawdzaj też inne modele Candy, bo to naprawdę dobra firma.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Lip 11, 2018 21:50    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Ploty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: