Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Implanty zębowe - gdzie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lis 25, 2012 11:04    Temat postu: Implanty zębowe - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Takie pytanko co do teściowej Embarassed ,
zdecydowała się wreszcie na implanty zębowe i teraz nie wiem kogo wybrać (Gdańsk) do zrobienia jej tych implantów. Pewnie postawiłabym na mojego denstystę (bardzo dobry stomatolog z rankingów w necie), ale niestety u niego terminy daleeeko, a boimy się, żeby się teściowa się nie rozmyśliła.
Może polecilibyście kogoś? Przez ranking znanylekarz.pl patrzę, ale w sumie sporo osób ma tam dobre opinie i coś zdecydować się nie mogę..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 25, 2012 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Cze 11, 2014 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka takich usług z Gliwic to https://www.facebook.com/alfadentgliwice ja tam chodzę z moimi dziećmi i wiem, że mają szeroką ofertę usług. Nowa klinika w Gliwicach, dużo moich znajomych tam chodzi. Świetni stomatolodzy Smile
Powrót do góry
Sajana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 05, 2014 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do zrobienia naprawdę dobry implantów moim zdaniem potrzeba nie tylko stomatologa. Lekarz instalujący implanty powinien mieć doświadczenie także w chirurgii szczękowej. Takiego lekarza miała moja mama w DeClinic w Warszawie. Była bardzo dokładnie zdiagnozowana najnowocześniejszym w Europie tomografem 3D NewTom 5G. Miała też uzupełniane ubytki kości. Dopiero potem były instalowane implanty na profesjonalnej sali operacyjnej w pełnej sterylności. Skoro implanty kosztują kilka tysięcy złotych muszą być wykonane profesjonalnie.
Powrót do góry
Tatanka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 24, 2014 19:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A macie kogoś od implantów we Wrocławiu? Takiego naprawdę dobrego?
karmelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 15, 2014 02:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już teściowa zrobi sobie te implanty, poleć jej stronę http://klubseniora.pl/ jest tam artykuł jak ludzie starsi powinni dbać o zęby, wspomniano w nim także wlasnie o implantach.
Powrót do góry
mizosia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 18:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj macie sprawdzonego dentystę z Warszawy: www.declinic.pl zajmują się właśnie wstawianiem implantów, a na tym na pewno nie można oszczędzać, bo zęby ma się tylko jedne. Na stronie znajdziecie cennik, więc możecie od razu zerknąc na ceny i orientacyjnie wyliczyć sobie koszt.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja natomiast słyszałam, że profesjonalnie takie implanty zakładają w Warszawie na http://www.develio.pl/oferta/implantologia
Warto przejrzeć ofertę i ceny chociaż porównać. Bo czasami to też argument, który przeważa na wyborze tej jedynej przychodni.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre implanty robią w Katowicach. Wystarczy umówić się na wizytę do protetyka Tomasza Śmigla, ma gabinet w samym centrum miasta. No i jest specjalistą w swojej dziedzinie, a to najważniejsze.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 13:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem implanty można zrobić tutaj http://www.declinic.pl/ Wykonują też trudniejsze zabiegi takie jak załozenie implantów z przeszczepem kości jeśli ktoś ma ich za mało. Ja myślę o implantach od jakiegoś czasu bo mam dość nieciekawy uśmiech:/
Powrót do góry
iAldona1316
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Maj 23, 2015 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to najnowocześniejsze i najbardziej naturalne rozwiązanie w przypadku braku pojedynczego lub kilku zębów. Zapewnia całkowity komfort użytkowania, ponieważ z powodzeniem zastępuje naturalne zęby. Implant jest to sztuczny korzeń wykonany z tytanu. Korzeń ten stanowi podstawę do odbudowy zęba. Istnieje możliwość wszczepienia tylu implantów, ile jest brakujących zębów. Można również wykonać kilka wszczepów i stworzyć podparcie dla mostów. Nawet dwa implanty zapewniają dodatkowe umocowanie i doskonale stabilizują protezy całkowite.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
lilka91
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może zapytaj o implanty tutaj http://www.jesionowa-dental.pl/stomatolog-mokotow/ ? Słyszałam, ze to bardzo dobra i ceniona klinika. Sama zastanawiam się nad zrobieniem zębów u nich bo ostatnio jest z nimi coraz gorzej. Najprawdopodobniej będzie trzeba kilka wyrwać i pozostaje mi szczęka bądź implanty. Stawiam na implanty.
Powrót do góry
Jinoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 28, 2015 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze powiedziawszy, to najlepiej zorientuj się tutaj: http://vita-dent.gliwice.pl/ortodoncja/ - to świetny stomatolog i ortodonta Gliwice. Ja też wiele razy zastanawiałam się nad implantem zęba i nie byłam przekonana, dopóki nie wyjaśnili mi, jak to wszystko działa. Teraz mam założony jeden i wszystko działa jak należy Smile
keta
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A możecie napisać o kosztach i o tym na co ile trzeba wydać?
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 26, 2015 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, że takie implanty są takie kosztowne. Ale warto wykonywać je dla ładnego wyglądu uzębienia, jeżeli nie ma innej możliwości. Najczęściej młodzi wybierają taką formę uzupełnienia uzębienia. Widziałam taką ofertę na: http://ortodontica.pl . Specjaliści najlepiej wykonają takie zabiegi, których nie będziemy żałować na pewno.
Powrót do góry
candi2012
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest teraz promocja w klinice Implanty Zębów Poznań - oferują 4 implanty w cenie 3, więc jeśli masz wiecej do zrobienia to warto skorzystać z ich usług.
Reklama

Wysłany: Sro Lis 25, 2015 14:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: