Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odzież skórzana

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 13, 2017 20:15    Temat postu: Odzież skórzana Odpowiedz z cytatem

Lubicie odzież skórzaną? Ja poluję na skórzaną kurtkę wiosenna Very Happy Zostało jeszcze trochę czasu ale już się rozglądam za tym, co będzie modne w nadchodzącym sezonie. Bardzo ładne kurtki ze skóry jagnięcej widziałam na stronie sklepu www.odziez-skorzana.net.pl. Mają wybór wiele modeli i sporo wersji kolorystycznych. Kurtka skórzana służy na lata więc nie ma co oszczędzać. No i zawsze jest elegancka Smile Każda kobieta powinna mieć taką w swojej szafie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lut 13, 2017 20:15    Temat postu:

Powrót do góry
patrycjagend
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam skórę! Moim hitem sa te legginsy z https://www.limango-outlet.pl/damskie-legginsy - może to nie jest prawdziwa skóra, ale nie do wszystkiego się ona nadaje. Za to te legginsy pasują i do tuniki, i do eleganckiej koszuli, chyba kupię druga parę takich samych Razz
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Lut 11, 2019 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja raczej wolę kurtki ze skóry ekologicznej. Widziałam ostatnio bardzo fajne ramoneski na stronie https://born2be.pl/odziez-damska/kurtki, kosztują dużo mniej, niż kurtki ze skóry naturalnej, a moim zdaniem prezentują się równie dobrze, a może nawet lepiej Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 11, 2019 21:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: