Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Metamorfoza swojego wyglądu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Mar 13, 2017 00:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeżeli chcemy przeprowadzić metamorfozę swojego wyglądu, na pewno warto zacząć od zmiany koloru włosów. Poza tym można postawić np. na paznokcie akrylowe , wykorzystując produkty z https://www.indigo-nails.com/pl,metoda-akrylowa.html , bądź te postarać się o ciekawszy makijaż. Na pewno dzięki temu znajomi zauważą różnicę w naszym wyglądzie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Mar 13, 2017 00:21    Temat postu:

Powrót do góry
kobitka27
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 11, 2017 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja metamorfoza ma polegać na tym że muszę coś zrobić ze swoim ciałem, mam za dużo zbędnych kilogramów i to mój kompleks. Znajoma ostatnio zaczęła mnie namawiać aby zapisać się na http://saturn-fitness.pl tylko nie wiem dlaczego trochę się wstydzę, że za słaba jestem itp. Takie durne myślenie mam co do tego ćwiczenia, że dla mnie już za późno. Nie mogę sobie z tym poradzić.
nicolal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 14, 2017 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hey Wink Jeśli chcecie zrobić metamorfozę swojego wyglądu, proponuje zacząć od swojej garderoby. Polecam zobaczenie najnowszych trendów sukienek bonprix
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym sposobem na metamorfozę swojego wyglądu jest makijaż permanentny. Wiele z nas nie zdaje sobie nawet sprawy, jak dużo zmieniają mocniejsze podkreślenie brwi, czarna kreska na powiece czy tez zaczerwienione usta. Decydując się na taki makijaż warto wybrać dobre studio, w którym pracuje wykwalifikowana kadra. Słyszałam, że w Poznaniu taki gabinet (nazywa się IMPERIAL) prowadzi Pani Alicja Leszczyńska,
Z tego co widziałam na stronie można sobie tam zrobić nie tylko brwi, powieki czy usta, ale także np. uzyskać efekt rozświetlonej twarzy. A to na pewno wpłynie na pozytywną zmianę wizerunku.
Powrót do góry
Ludwina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 15, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu przeprowadziłam metamorfozę swojego wyglądu i mocno zmieniłam styl ubierania na taki w którym czuje się dobrze.
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się wybieram wkrótce do fryzjera. To pewnie będzie duża zmiana.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lip 01, 2017 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie taką metamorfozą może być na przykład makijaż permanentny. Ja sama nigdy nie miałam zdolności do precyzyjnego malowania się i makijaż permanentny rozwiązał sprawę. Zrobiłam kreski na powiece i brwi, teraz przed wyjściem z domu nakładam tylko podkład, puder, cienie i w 5 minut wyglądam super. Jeśli mogę Wam coś doradzić, to zdecydowanie róbcie taki makijaż w profesjonalnych gabinetach, w Poznaniu możecie zajrzeć do studia Alicji Leszyńskiej, najpierw jednak na stronie studia zobaczcie galerię z wykonanym makijażem, wygląda on naprawdę świetnie, ja sama byłam zaskoczona, że tak precyzyjnie można wykonać taki makijaż.
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 31, 2017 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele sprawdzonych sposobów na metamorfozę. Czasem będzie to makijaż permanentny, czasem operacja plastyczna. Jeśli chodzi o tą drugą opcję to polecam sprawdzić ofertę https://www.tourmedica.pl/kliniki/operacje-plastyczne-nosa/. Wiele dogodnych lokalizacji, szybkie terminy i doświadczeni lekarze specjaliści.
Powrót do góry
boddekk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 01, 2017 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

super !
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 09, 2017 09:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt makijaż permanentny to super sprawa. Ja sama mam zrobione brwi i górną kreskę. Teraz sama wybieram się na szkolenie bo chce wprowadzic tą usługę w moim salonie. Znajoma kosmetyczka poleciła mi skorzystanie z oferty bio pigments zarówno w kwestii szkoleń jak i pigmentów.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrym sposobem na metamorfozę swojego wyglądu jest makijaż permanentny. Wiele z nas nie zdaje sobie nawet sprawy, jak dużo zmieniają mocniejsze podkreślenie brwi, czarna kreska na powiece czy tez zaczerwienione usta. Decydując się na taki makijaż warto wybrać dobre studio, w którym pracuje wykwalifikowana kadra. Słyszałam, że w Poznaniu taki gabinet (nazywa się IMPERIAL) prowadzi Pani Alicja Leszczyńska,
Z tego co widziałam na stronie można sobie tam zrobić nie tylko brwi, powieki czy usta, ale także np. uzyskać efekt rozświetlonej twarzy. A to na pewno wpłynie na pozytywną zmianę wizerunku. Polecam wam dlatego Estetic Center
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 24, 2017 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda z nas chce byc atrakcyjna.
Warto zadbać o włosy i paznokcie oraz brwi, to już daje całkiem niezły efekt. Ja co dwa tygodnie robię hybrydy, do fryzjera chodzę raz w miesiącu. Ostatnio trafiłam na http://www.permanentna.eu/ i myślę o umówieniu się do Pani Żanety na makijaż permanentny brwi. Od dawna marzą mi się ładne brwi.
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Sie 25, 2017 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem takie metamorfozy potrafią wyjść na złe, więc lepiej to jeszcze przemyśleć.
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 05:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I ja z jednej strony chciałabym mieć makijaż permanentny ( szczególnie jeśli chodzi o brwi - moje naturalne są mega jasne i mają niefajny wg mnie kształt ) ale troszkę się obawiam tego efekty ,,,przerysowania" zbyt intensywnego pigmentu itd. Słyszałam, że fajnie sprawdza się microblanding http://www.preibisz.com/zabiegi/microblading/. Efekt wychodzi podobno mega naturalnie. Co myślicie ?
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 01:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wystarczy nowy kosmetyk i trochę wyobraźni i już mamy metamorfozę. Ja zaczęłam ostatnio eksperymentować cieniami od Alilli i podkreślać szczególnie oczy - wszyscy zwrócili uwage Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 27, 2017 01:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: