Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód jaki?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 22:56    Temat postu: Samochód jaki? Odpowiedz z cytatem

Cześć forumowiczki! Chciałabym zakupić jakiś w miare porządny samochod,najlepiej zeby nie bylo jakies awaryjne i nie trzeba bylo wkladac duzo pieniedzy w naprawy usterek. Macie jakies propozycje fajnych modeli a moze marek aut? Myślałam o peugeotcie bo z tego co widze ich auta są solidne no a cena jest taka w miare, co myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lut 15, 2018 22:56    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma nie być awaryjny to chyba najlepiej wybrać Toyotę.
Powrót do góry
sewol
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie warto się zorientować, jakie auto nam posłuży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wilkat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piękne kolory ma Mazda - https://czestochowa.mazda-dealer.pl/modele. Właściwie wszystkie modele można kupić w tym czerwonym odcieniu. Mnie najbardziej podoba się model Mazda2. Nieduży, idealny do miasta. Czytała też, że jak na tą klasę nie pali jakoś super dużo i ma fajne wyposażenie wyjściowe. Cena nowego też nie zwala z nóg, ale jeszcze muszę trochę poodkładać, żeby nie pakować się w kredyt.
Powrót do góry
Mała_Mi
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 28, 2018 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam aktualnie Toyote Aygo i uważam, że jest to jedna z najbardziej niezawodnych marek - wcześniej miałam Toyote Yaris i również byłam zadowolona Wink

Pozdrawiam!
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 27, 2018 08:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy peugeota i jesteśmy zadowoleni, w sumie to wyszło tak że znajomi wymieniali auto i właśnie kupili suva i jak zobaczyliśmy to też sprawę przemyśleliśmy i postawiliśmy na peugeota 3008 - bardzo dobra decyzja, za nami też 2 długie trasy, bo do Holandii i nad morze i jechało się super
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 28, 2018 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno kupiłam sobie auto. Zastanawiam się teraz nad zabezpieczeniem go i chyba zgłoszę się do firmy https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/ bo mają urządzenia Gan Total W każdej chwili można zlokalizować auto, gdyby je ktoś skradł, a własnie o to mi chodzi. Ktoś może ma takie urządzenie u siebie ?
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi marzy się BMW lub Mazda. Ostatnio oglądałam nowe auta na http://warszawa.bawariamotors.pl Mam zamiar w tym miesiącu kupić jakiś samochód bo mój został oddany do kasacji po wypadku. Nic nie dało się z nim zrobić niestety.
Powrót do góry
agatka16
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 03, 2018 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samochód w dzisiejszych czasach musi nam wszystkie funkcje spełniać, komfort, moc, bezpieczeństwo itd. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zmiana auta, u nich widziałam parę modeli, które utkwiły mi w pamięci http://www.toyota-radosc.pl Z tego co się orientuję, to bardzo sporo modeli toyoty śmiga u nas w kraju i wydaje mi się że ludzie są zadowoleni z tych aut.
klaudia.wan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ela78 napisał:
Ja niedawno kupiłam sobie auto. Zastanawiam się teraz nad zabezpieczeniem go i chyba zgłoszę się do firmy https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/ bo mają urządzenia Gan Total W każdej chwili można zlokalizować auto, gdyby je ktoś skradł, a własnie o to mi chodzi. Ktoś może ma takie urządzenie u siebie ?

Kiedyś szukałam coś na ich temat i trafiłam na to:
http://motofilm.pl/2017/03/zabezpieczyles-samochod-lepiej-zajrzyj-do-regulaminu/
I mam teraz mieszane uczucia. Raczej się na to nie zdecyduję, bo wychodzi na to, że jest to takie samo urządzenie, jak lokalizator GPS, a w zawyżonej cenie.
Powrót do góry
Weronika334
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podoba się Honda Jazz, którą również jeździ moja przyjaciółka i nie słyszałam aby na niego narzekała. Fajne autko na miasto, wygodne i dość przestronne. Do tego nie są strasznie drogie (również nowe) o czym możesz się przekonać np. w salonie HondaPlaza, gdzie sama go kupowała. A warto również wspomnieć, że ten model to jeden z najbezpieczniejszych aut w swojej klasie Wink
Powrót do góry
MacieX822
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A szukałaś czegoś wśród Mazd? Mi te japończyki chyba najbardziej się podobająSmile Szczególnie model m6 w sedanie. Jest to już taka sportowa limuzyna, o bardzo fajnym charakterze:) Na jazdach próbnych bardzo dobre na mnie wrażenie zrobił ten samochód. W pełni wyposażony, wygodnie się jechało. Można było poczuć to "Drive Together" Very Happy
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 26, 2018 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie planuję zakup nowego samochodu i nie wiem, na co najlepiej się zdecydować. Bardzo podobają mi się Mazdy - słyszałam też od wielu osób, że takie auto to inwestycja na lata. Co myślicie o modelu Mazda3 ? Moim zdaniem prezentuje się bardzo elegancko. W weekend muszę się wybrać do salonu https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ i umówić się na jazdę próbną
Powrót do góry
polecga
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 07:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez względu na to jakie auto się kupi warto po zakupie wybrać się do http://www.carscare.pl/. Dzięki temu auto bedzie przez długi czas wyglądało pięknie. Również jeżeli kupuej się używane auto, to warto tam się wybrać, ponieważ w ten sposób można całkowicie odświeżyć nawet auto wieloletnie.
Powrót do góry
Nataliaa25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 20, 2018 06:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to akurat różnie jeżeli chodzi o coś mniejszego to ja na pewno jestem za Honda Jazz, aczkolwiek jeżeli również potrzebujesz czegos większego dla większej rodziny bądź też mieszkasz za miastem to warto zwrócić uwagę na propozycje od salonu HondaPlaza, ponieważ mają dobrze rozbudowana ofertę modeli nowych i używanych oraz co ważne można również złapać je na przedłużone gwarancji, czyli objęte programem Honda Quality Plus Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 20, 2018 06:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: