Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zależności kto co potrzebuje, bo np. moja siostra jest od niedawna szczęśliwą mamą, a więc wiążę się to z tym, że potrzebowała torby do wózka. Udało mi się taką nabyć na tej stronie http://samidare.pl/smo_m_TOREBKI_TORBY-DO-WOZKA-DLA-MAM-2495.html . Mieście się w niej wszystko to co potrzebuje dla siebie jak i dla Majki Smile Prezent się udał Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Mar 25, 2017 11:49    Temat postu:

Powrót do góry
Oboku
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 25, 2017 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto zadać o to, żeby prezent okazał się praktyczną rzeczą.
Powrót do góry
monikka12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie kupić jakiś oryginalny prezent to może marki foscarini lampy ? Takie coś można kupić na LIFEIDEAS , a jakość takich lamp jest naprawde bardzo dobra. Znajomy też namawiał mnie na kupno takiego czegoś i muszę przyznać, że ja osobiści jestem z tego zadowolony.
Powrót do góry
amanda_kos
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Myślę, że takie lampy mogą się jednak wielu osobom nie spodobać.
Powrót do góry
Weronika90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Kwi 05, 2017 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wprost mąż zapytał, co chciałabym dostać pod choinkę, a że wybieraliśmy się na bal sylwestrowy pomyślałam o wizycie w Spa. Kreację z dodatkami już miałam, brakowało mi tylko zabiegów kosmetycznych (zależało mi na zagęszczeniu i wydłużeniu rzęs ) i na takim
http://www.goodtimedayspa.eu/oferta#n-oferta-modelowanie-sylwetki żeby zmniejszyć okrągłości po poświątecznym jedzeniu. Podpowiedziałam mu na jakim salonie mi zależy i postarał się o voucher.
Uwierzcie, to był najbardziej trafiony prezent. Czasami warto się zapytać osobę obdarowywaną, co chciałaby dostać, a później widzieć zadowolenie.
koko
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio robiłam prezent mojemu siostrzeńcowi, co ma 2 latka i wybrałam śliczne i wygodne buciki tej firmy https://walkkings.pl/ Moim zdaniem, jedne z lepszych butów o i przede wszystkim w dobrej cenie Smile
Powrót do góry
mizar
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama zażyczyła sobie na prezent taką suszarkę na pranie https://www.leifheitsklep.pl/linomatic . Złożyliśmy się z rodzeństwem i taka jej podarowaliśmy Smile Była bardzo zadowolona bo już od dłuższego czasu takiej potrzebowała Smile
Powrót do góry
motaiwa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 12, 2017 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jeśli chodzi o zamawianie kwiatów przez internet to macie może jakieś sprawdzone kwiaciarnie, które się tym zajmują? Jeśli tak to proszę was bardzo o polecenie. Ja znalazłem coś takiego: kwiaty poczta jak myślicie będzie to dobry wybór?
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sob Lip 15, 2017 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama lubi książki, ma całkiem pokaźną bibliotekę. I czasami trudno znaleźć autorkę której nie czytała. Ale chyba mi sie udało. Znalazłam http://www.taniaksiazka.pl/autor/sylvia-day Pisze ona książki romantyczne, ale porusza też watki wątki futurystyczne, paranormalne oraz historyczne.
Mam nadzieję że książka tej autorki spodoba się mamie.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Lip 16, 2017 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja z siostra zawsze wybieramy sobie prezenty i mowimy co bysmy chcialy dostac. wiolka ostatnio wymyslila, ze chcialaby biustonosz bardotke wiec zamowilam i po sprawie Smile wydaje mi sie, ze taka opcja jest spoko, jesli chodzi o bliskie nam osoby, bo wszyscy sa zadowoleni Very Happy a ja nie musze kombinowac
Powrót do góry
Jola_Jolanta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bielizna wydaje się ciekawym pomysłem Smile ja ostatnio kupiłam koleżance na urodzinki świetny biustonosz. Nie jest to zwykły biustonosz,których każda z Nas ma na pęczki i jeszcze ciężko dopasować bez mierzenia. Postawiłam na coś co się dopasowuje do każdego biustu. Biustonosz samonośny - http://www.mywonderbra.pl wnętrze ma silikon i klej medyczny więc idealnie dopasowuje się do każdej piersi - bez obaw,że nie będzie pasował dla osoby obdarowywanej.
Do tego bez ramiączek więc super się sprawdzi przy sukienkach z dekoltem,bez pleców,czy bez ramion. Oprócz,tego ten stanik samonośny dokonuje prawdziwej metamorfozy biustu. Pięknie go modeluje. Kupiłam koleżance ,ale jak założyła to pozazdrościłam i kupiłam dla siebie Very Happy Very Happy Very Happy
jjusti18
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 05, 2017 14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie teraz jest tyle opcji, żeby kupić coś niepowtarzalnego i nietypowego. Jeżeli chodzi o nadchodzące Mikołajki to ja moim dzieciaczkom planuje zakupić wideo od Mikołaja . Znalazłam taką ofertę tutaj www.listymikolaja.pl i zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Nawet oferują fajny list z ręcznie wykonaną pieczątką.
Powrót do góry
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jak na razie mam tylko dla mamy, wybrałam rozświetlacz Kyoto z Bikora. Fajnie ukrywa niedoskonałości i nadaje cerze świeżego i młodego wyglądu- na pewno będzie zadowolona!
Powrót do góry
braaap
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 06:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata ma niedługo urodziny. Są też świeta i chciałabym zrobić mu łączony prezent. Na pewno chcę, żeby był to prezent praktyczny, który go ucieszy. Odpadają ubrania itp. Zastanawiałam się nad zakupem akcesoriów do przyczep z tej oferty https://adamot.pl/akcesoria-do-przyczep-117 . Myślicie, że taki prezent sprawiłby mu radość, czy może pomyśleć o czymś innym?
Powrót do góry
Relka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Największa zmora świąt. Dla najbliższych jeszcze wiem co kupić ale ciotkom i wujkom już ciężej
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 11, 2017 16:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: