Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Naturalne kosmetyki - jakie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chomiczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 09:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jest bardzo duży wybór kosmetyków naturalnych, wystarczy poszukać czegoś w internecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 14, 2017 09:07    Temat postu:

Powrót do góry
WlodekZ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 16, 2017 09:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja używa kosmetyków linii Bielenda VEGAN FRIENDLY i jest zadowolona Smile
joanna890
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo dobrze sprawdza się pielęgnacja vianek , make me bio i inoar vegan Smile
Powrót do góry
dusia88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 17, 2017 09:37    Temat postu: Zdrowa buzia. Odpowiedz z cytatem

Polecam używanie nasion chia nie tylko w kuchni, ale również w kosmetyce. Zakupienie większej ilości na przykład tutaj http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej i używanie jej do maseczek na twarz powinno poprawić stan i wygląd cery.
Powrót do góry
patna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Seria Vianek jak najbardziej na propsie, zwłaszcza że to polska firma Smile Bielenda, Joanna, Sylvecco i Organic Planet też są bardzo w porządku, choć wiadomo, ile typów cery, tym większa liczba reakcji skóry na dany kosmetyk. W każdym razie, trzeba przyznać, że rynek kosmetyków naturalnych w Polsce bardzo się rozwinął, co bardzo cieszy, zwłaszcza tych, którzy tak jak ja mają różne problemy dermatologiczne.
Powrót do góry
zuza22z2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 18, 2017 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalne Wink Możesz zrobić kosmetyki sama z domowych produktów. Wszelkie oleje są świetne Smile Jest ich mnóstwo, mają różne zastosowanie. Na pewno znalazłabyś coś dla siebie.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 08:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszeliście o polskiej marce Nacomi: https://puderek.com.pl/73_nacomi? Oni mają w ofercie tylko kosmetyki naturalne. Są to produkty, które nie zawierają w swoich składach żadnej chemii typu SLS. Bardzo fajną opcją są też kosmetyki przeznaczone dla kobiet w ciąży i noworodków. Warto się zainteresować - są też super opcją na prezent, mają piękne opakowania.
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 04:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo odpowiadają kosmetyki z http://goldenrose.pl/ Są swietnej jakości i mają przystępne ceny. Ostatnio kupiłam tam cien do brwi, tusz i lakiery. Nie mogę narzekać bo zapłaciłam niewiele a kosmetyki sa trwałe
Powrót do góry
Nagielka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio natrafiłam na ciekawą stronkę z ekologicznymi kosmetykami, nie wiem może kojarzycie https://farmavit.pl/? Chętnie posłucham jakiś opinii na ich temat, bo zastanawiam się właśnie czy dokonać zakupu przez ich stronkę Wink Mam pewne problemy ze skórą i próbowałam już chyba wszystkiego co miałam pod ręką więc czekam na szybkie odpowiedzi z Waszej strony, zarówno te pozytywne jak i negatywne Wink
Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używałyście kremowego serum do ciała bielendy ODŻYWIENIE płatki owsiane & olejek lniany ? Łączy ochronne i zmiękczające działanie ekstraktu z lnu
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Lis 23, 2017 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Próbowałyście już tego https://triny.pl/geste-mydla/3157-trawy-i-ziola-agafii-naturalne-czarne-mydlo-syberyjskie-do-ciala-i-wlosow.html czarnego mydła syberyjskiego? Jestem ciekawa w właśnie jak działa. Z opisu widać, że to naprawdę fajny produkt. Chcę jednak posłuchać opinii przed zakupem.
Powrót do góry
troczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 24, 2017 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba uważać, bo nawet w tych rzekomo naturalnych są też niezbyt zdrowe i naturalne w 100% substancje, choć na opakowaniu może widnieć zupełnie inna informacja. Choć to zależy od typów skóry, jak na nie zareaguje, na jednej nie będzie żadnej, a na innej od razu pojawią się zaczerwienienia itd. W Hebe teraz jest półka z koreańskimi, naturalnymi kosmetykami, co mnie bardzo pozytywnie zaskoczyło, bo są u nas trudno dostępne, a są świetne dla każdego rodzaju skóry. Skusiłam się jak byłam ostatnio i kupiłam balsam do ciała z marakują, jestem zachwycona! Na twarz też nakładam tylko naturalne kosmetyki, Vianek i Sylveco przodują Smile
Powrót do góry
traszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 26, 2017 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naturalnym kosmetykiem jest też serum węglowe bielendy carbo detox. Innowacyjna formuła oparta na naturalnym aktywnym węglu dokładnie oczyszcza skórę z toksyn, odblokowuje pory, detoksykuje i nawilża.
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 08:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś nie kusza te babuszkowe kosmetyki, o których teraz jest tak głośno. Sprawdziłam skład i nie jest najlepszy.
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A spotkałaś się może z kosmetykami koreańskimi ze śluzem ze ślimaka? Dokładniej w Polsce są już dostępne kremy BB tego typu, zresztą sprawdź sama w drogerii internetowej https://puderek.com.pl/kremy-bb-i-cc/1702-skin79-golden-snail-bb-cream-krem-bb-ze-sluzem-slimaka.html ? Taki krem naprawdę intensywnie regeneruje naszą cerę oraz ją nawilża, więc jestem pewna, że sama u siebie bardzo szybko zaobserwujesz efekty jego działania.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 28, 2017 17:39    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: