Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Moralność...czym ona jest? Jak ją rozpoznać?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karlollina
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 02, 2016 14:08    Temat postu: Moralność...czym ona jest? Jak ją rozpoznać? Odpowiedz z cytatem

Witajcie. Mam na imię Karolina i chciałabym Wam coś opowiedzieć/poradzić się. Ostatnio myślałam nad sobą i mam problem z definicją moralności w swoim życiu. Chodzi o to:
Jakiś czas temu byłam na wakacjach wraz z grupą przyjaciół. Wszystko fajnie pięknie, ale na miejscu ku mojemu zaskoczeniu spotkałam swoją siostrę. Myślę no nic, pewnie nie chciała się chwalić że gdzieś jedzie. Dobra,ok. Tyle że nie była tam sama... towarzyszył jej nasz wspólny kolega. Normalnie nie było by w tym nic dziwnego, ale... ONA MA MĘŻA! Jadąc na wakacje nie mogłam spodziewać się, że przez przypadek odkryję romans mojej siostry z tym kolegą. Teraz jestem w kropce, bo Ona błagała mnie żebym jej nie wydała. Nawiasem mówiąc dodam, ze ten kolega, który z nią bawił się w najlepsze...kiedyś był moim facetem.
Kocham siostrę, ale postawiła mnie w sytuacji patowej. Nie wiem co mam robić. Przecież ona zachowuje się jak zwykła szmata. Tyle że, to moja siostra, chcę by była szczęśliwa. Teraz wygląda na to że jest. Czy to znaczy że mam nic nie robić? Trochę wkurzył mnie też fakt, że to właśnie z moim byłym bawi się w najlepsze. Jej mąż to porządny człowiek, może trochę naiwny, ale porządny. Co wy byście zrobiły w takiej sytuacji?
Ja już mam dość tego wszystkiego...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 02, 2016 14:08    Temat postu:

Powrót do góry
tadek444
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 15, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatni obyłem na takim jednym kursie o moralności. Dużo tam się nauczyłem,a dodatkowo poznałem fajny sklep https://www.hard-skin.pl/podroz-238/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Paź 15, 2018 13:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Filozofia i religia Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: