Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rodzinny wyjazd na ferie
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Humor
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pomarańcza
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 16:25    Temat postu: Rodzinny wyjazd na ferie Odpowiedz z cytatem

Ktoś z Was tu pisał o wyjeździe do Krakowa - ja myślę, że to całkiem dobry pomysł. Kraków to piękne miasto, pełne zabytków i ciekawych miejsc. Bardzo dobrą opcją będzie też odwiedzenie restauracja kraków rynek, gdzie znajdziecie pyszne jedzenie i drinki. Jestem pewna, że cała rodzina będzie się świetnie bawić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Sty 19, 2018 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I mnóstwo smogu gratis w Krakowie Wink
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem wam szczerze, że ja nie byłam pewna czy w tym roku gdzieś z dziećmi wyjadę na ferie. Ostatnimi czasy nie mogę sobie poradzić z moim 6 letnim synkiem. Jest to diabeł wcielony i tak się też zachowuje. Oczywiście rozumiem miał on bardzo ciężki rok. Wiecie rozstałam się z partnerem i wiadomo jak rodzice przestają ze sobą mieszkać. Trochę się to na dzieciach odbiło. A z racji, że z byłym partnerem zdecydowaliśmy iż dzieci zostaną ze mną. Z resztą mój partner także wyjechał do pracy za granicę to dzieci za nim tęsknią. A syn, który jest z nim bardzo zżyty o wszystko obwinia mnie. Może obwinia to złe słowo, ale wyjątkowo tęskni za ojcem. I jako tako święta były spokojne, bo dzieci spędziły je ze mną i swoim ojcem to jak on znowu wyjechał to wszystko zaczęło się od nowa. W każdym razie koleżanka powiedziała abym skorzystała z oferty https://www.listymikolaja.pl/list-od-mikolaja.html gdzie Mikołaj piszę list do dzieci. Akurat było po świętach, więc nawet pasowało. I trzeba przyznać, że zachowanie syna się poprawiło. Więc tak myślę, że jak się ono nie pogorszy to z dziećmi pojadę na ferie do Bałtowa gdzie jest park jurajski i pełno rozrywek dla dzieci. Wiadome też będzie to, że na jeden tydzień pojadą do mojego byłego partnera.
Powrót do góry
Iwoim
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lut 02, 2018 03:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie też planujemy z mężem zabrać gdzieś dzieciaki i zastanawiamy się czy może powinniśmy kupić im nowe sanki, takie na przykład jak te https://www.trenujesz.pl/sanki-baranie-rogi-1060076/ ? Co w yo tym sądzicie, któreś z nich będa dobre dla dwójki małych dzieci? Może ktoś z was jakieś podobne ma i może nam coś doradzić w kwestii zakupu?
Powrót do góry
manikiurzystka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 07, 2018 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ferie to tylko w górach. Na ciekawą ofertę hotelu natrafiłem na portalu https://travelist.pl/osada-sniezka/rodzinny-wypoczynek-u-stop-karkonoszy. Myślę, że warto byłoby się tam wybrać Smile
Powrót do góry
Uterowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 14, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zimą trzeba korzystać z zimowych atrakcji jak np narty. Sprzęt narciarski można kupić i miec na lata albo tez wypozyczyc na miejscu, jak kto woli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Zabawek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam takich rodzinnych wyjazdów nie lubię jakoś bardzo
Powrót do góry
Ania_87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabawek napisał:
Ja tam takich rodzinnych wyjazdów nie lubię jakoś bardzo

The same. JAk jeszcze byłam mężatką to wypady z rodziną mojego byłego były małym koszmarkiem Hrm
Powrót do góry
ola89
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 21:54    Temat postu: wyjazd na narty Odpowiedz z cytatem

Rodzinny wtjazd na narty jeszcze przed nami, mam nadzieje ze zostanie troche sniegu i dla nas:) W listopadzie kiedy planowalismy ten wyjazd najważniejsze dla mnie było to, aby był hotel przy stoku, i padło na ten http://www.nasza-kwatera.pl/4845/Hotel-Nosalowy-Dw%EF%BF%BDlr/ Nosalowy Dwór ma bardzo wiele pochlebnych opinii, wiec sadze ze bedziemy zadowoleni. A wy jakie macie opinie?
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Lut 26, 2018 23:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najrozsądniej byłoby pojechać do Szklarskiej Poręby - dzieci możesz zapisać do szkółki narciarskiej dla dzieci skipoint, żeby podszlifowały się z jazdy. Nie wyobrażam sobie, abym miała pozwolić na jazdę bez odpowiedniego "szkolenia". Lepiej niech ma na nich oko profesjonalista.

Ostatnio zmieniony przez kasia_wozniak dnia Sro Lut 28, 2018 01:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
asek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz nie ma problemu ze znalezieniem dobrego miejsca na nocleg.
Powrót do góry
matt1785
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Mar 04, 2018 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kraków to jedno z piękniejszych miast w Polsce, jest co zwiedzać. No i zawsze można zachaczyć o góry np. Zakopcu. Razz
Powrót do góry
susan
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 06, 2018 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My na feriach nigdzie nie byliśmy. Dopiero w kwietniu planujemy krótki wyjazd do Kazimierza dolnego. Znalazłam bardzo ładny hotel - http://villabohema.pl i chyba tam się zatrzymamy. Oferta jest bardzo na plus,miejsce ładne i spokojne. jak dla mnie idealne na urlop.
Powrót do góry
Opotek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już nie jeżdzę z rodziną, lepiej ze znajomymi
Powrót do góry
renatka92
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! :) Jak wybierzesz się do Krakowa to polecam to zestawienie: kolacja kraków gdzie zjeść - dzięki niemu jak ostatnio byliśmy na weekend w tym pięknym mieście szybko znaleźliśmy z mężem fajne miejsce na kolacje. :) Byliśmy w Boscaiola, bo jesteśmy fanami kuchni włoskiej i było pysznie. :) A na śniadanie też wybraliśmy miejsce z listy - Moment Resto Bar & Music - i również byliśmy bardzo zadowoleni. :)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Mar 08, 2018 12:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Humor Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: