Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Medycyna estetyczna
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Maj 29, 2017 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takiej medycyny estetycznej coraz więcej osób korzysta. Widziałam fajne propozycje takich zabiegów w Coco-time we Wrocławiu na; http://www.coco-time.pl . Może akurat spodoba Ci się coś sensownego i praktycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 29, 2017 07:26    Temat postu:

Powrót do góry
consera
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Cze 18, 2017 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, zabiegi medycyny estetycznej często są ostatnim ratunkiem dla zniszczonej skóry. Ja po prostu nie mam czasu na to, by o siebie dbać - ciągle w biegu, stres, złe odżywianie się. To wszystko potem widać na twarzy Hrm Ratuję się zabiegami w CM Arnica, co kilka miesięcy chodzę na resurfacing skóry, czyli tak w skrócie odmłodzenie za pomocą lasera frakcyjnego. To bardzo fajny zabieg, nieinwazyjny, a pobudza komórki do produkcji elastyny i kolagenu Wink
Powrót do góry
gwen
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Cze 19, 2017 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałyście może o Medycznym Centrum Źródlana z Zielonej Góry http://zrodlana.com.pl/ ? Interesuje mnie powiększanie ust ale mam też problem z nadpotliwością, a słyszałam, że skutecznie leczą też tego typu schorzenia. Jeśli macie jakiekolwiek informacje na ich temat proszę o sugestie Smile
Powrót do góry
mardevn
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 20, 2017 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio byłam robić sobie makijaż permanentny w Klinika Estetica w Katowicach i powiem Wam, że efekt rewelacyjny choć niestety sam zabieg jest bolesny.... jednak ta klinika to pełen profesjonalizm i jeżeli będę kiedykolwiek czegoś podobnego potrzebować na pewno do nich wrócę Wink
Powrót do góry
Tygrysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 30, 2017 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowałam się na makijaż permanentny brwi i zrobił mi go pan Krzysztof w gabinecie Vici Clinic. Efekt jest o wiele lepszy niż mogłabym przypuszczać, brwi wyglądają bardzo naturalnie, są ciemniejsze i zagęszczone.
Powrót do góry
weronikaff-8
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja ostatnio wykonałam kilka zabiegów modelujących ciało i jestem zachwycona już pierwszymi efektami. Wiem, że trzeba będzie zabiegi powtórzyć, ale te pierwsze efekty są już bardzo widoczne, chociażby zmniejszony cellulit, którego od lat nie mogłam się pozbyć Smile
Zabiegi modelujące wykonałam w klinice Skinmed http://skinmedwroclaw.pl/pl/icoone-drenaz-limfatyczny we Wrocławiu. To jeszcze nie koniec, a dopiero początek, nie mogę doczekać się efektów Very Happy
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już nie długo każdy będzie korzystał z medycyny estetycznej i uważam to za dobre, bo jak mamy z czymś żyć co nam się nie podoba a możemy to zmienić, to dlaczego mamy tego nie robić Smile Ja mogę polecić świetną klinikę o której wiele dobrego słyszałam http://bienkowscyclinic.pl , prowadzi ją małżeństwo, rewelacyjni ludzie z fantastycznym podejściem do innych, bije od nich troska i ciepło. Klinika jest bardzo nowoczesna i zatrudnia wysoko wykwalifikowanych lekarzy.
Powrót do góry
zegarek1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja sąsiadka ostatnio coś wspominała,że chciałaby sobie poprawić co nie co, głównie twarz, zastanawiała się nad liftingiem u drkepa.com, tez w sumie się zastanawiam czy nie pójdę z nią, bo mam już 50 lat i z twarzą wypadałoby coś zrobić Smile
Powrót do góry
bellavictoria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 07:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też juz taki pomysł długo siedzi w mojej głowie Smile Ja chcę sobie wygładzić zmarszczki wokół oczu i między brwiami, metodą pelleve, słyszałam, że jest bardzo skuteczna. Na pewno na zabieg umówię się do szpitala Puławska, szpital ten ma świetnych lekarzy, kosztowną infrastrukturę i przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa medycznego.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 30, 2017 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Vici Clinic w Krakowie na cellulit wykonuje się zazwyczaj zabiegi Venus Freeze. Są to zabiegi wykonywane za pomocą fal radiowych. Gwarantuję, że efekty zobaczycie już po pierwszym zabiegu. Cena jest naprawdę niewysoka - 249 zł za zabieg, a u konkurencji prawie 500 zł
Powrót do góry
amanda_kos
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wiecie, gdzie wykonuje się zabiegi ginekologii estetycznej? Przyjaciółka znalazła tę klinikę http://www.klinikagalena.pl/ginekologia-estetyczna/, ale chciała porównać jej ofertę z innymi ośrodkami. Szuka też opinii o Klinice Galena - byłyście tak kiedyś na wizycie? Jak oceniacie lekarzy?
Powrót do góry
jjusti188
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o zabiegi ginekologii estetycznej to z tego co wiem to najlepsze usługi świadczy ta klinika https://multiclinic.pl/ . Właśnie zapisałam się do nich na zabieg odmładzania pochwy i już się nie mogę doczekać. Moja znajoma chwaliła się, że teraz czuje się po ich zabiegu atrakcyjniejszą kobietą. Jestem bardzo ciekawa czy faktycznie, efekt jest tak niesamowity. Ponoć są to prawdziwi specjaliści i mają bogate doświadczeni, dlatego myślę że wszystko powinno przebiec pomyślnie.
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A usuwałyście sobie zmarszczki poprzez zabieg? Jest to teraz bardzo popularne. Wiele osób zachwala. Profesjonalnie robią taki zabieg tutaj http://princessacademy.com.pl/zabiegi/medycyna-estetyczna/mezoterapia-iglowa/ Warto spróbować.
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest kilka zabiegów na zmarszczki które są bardzo skuteczne i nie wszystkie muszą być od razu inwazyjne, zerknij na ofertę tej kliniki http://artederm.pl/ , tam pani dr dobierze odpowiedni zabieg do Twojego problemu
Powrót do góry
papyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 03, 2018 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogie kobiety i również mężczyźni, pamiętajcie, że medycyna estetyczna w dzisiejszych czasach to nie jest nic złego. Jeżeli robimy to z umiarem, to czemu by nie poprawić sobie jakiś elementów swojego ciała. Ostatnio zrobiłem sobie zabieg http://www.dermedik.pl/chirurgia-plastyczna/pl/plastyka-powiek i w najmniejszym stopniu nie żałuję Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 03, 2018 18:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do: