Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zadbane stopy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kickici5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze bardzo zależy na tym, żeby mieć zadbane stopy. Ale niestety mam bardzo brzydkie, pękające stopy Sad dobrze, że moim problemem zajmuje się podolog warszawa targówek , bo inaczej pewnie nie założyłabym latem sandałek :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 14:42    Temat postu:

Powrót do góry
Bristola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Potter napisał:
U mnie dużo większym problemem od wyglądu stóp, były notoryczne problemy z potliwością. Badania nic nie wykazały, zostało tylko doraźna walka z objawami. Stosowanie etiaxilu do stóp to coś co przyczyniło się do znacznego ograniczenia problemu.

Z takimi problemami polecam udać się do podologa. Niestety wiele osób kompletnie bagatelizuje problemy ze stopami i nawet nie wie o istnieniu takich specjalistów. A to jest akurat ogromny błąd. Jak ktoś jest z Wrocławia to słyszałam o takim gabinecie: podolog Wrocław choć sama jeszcze u nich nie byłam.
Powrót do góry
ulubionaETVka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie specjalnie do podologa to jeżdżę do podolog warszawa targówek. To moja zaufana pani podolog, w żadnym innym gabinecie nie czuję się na tyle swobodnie, żeby móc rozmawiać na tak wrażliwe i krępujące mnie tematy jak na przykład grzybica paznokcia i takie tam...
Powrót do góry
knall
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda że peelingi są najlepsze

http://youtubevideodownloader.biz/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby mieć pewność, że dbamy o zdrowie i głównie nasze stopy to na https://zdrowenogi24.pl/17-skarpety-zdrowotne można kupić sobie specjalne skarpety zdrowotne, dla zapewnienia nie tylko ochrony ale i higieny stóp.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające EpilFeet. Zakładamy je na pół godziny, a złuszczanie naskórka rozpoczyna się po kilku dniach. Taki zabieg warto powtarzać raz w miesiącu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.byolie.com.
Powrót do góry
kamoretka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje stopy są wyjątkowo wrażliwe na warunki zewnętrzne. Pękająca skóra jest szorstka, często mam niewielkie ranki dość bolesne przy chodzeniu. Byłam z tym u dermatologa, dostałam nawilżające kremy, które w pewnym stopniu pomagają, ale nie aż tak jak bym chciała. Będąc na zabiegu depilacji w poznańskim Spa http://www.goodtimedayspa.eu/ pani kosmetyczka poradziła mi mocny zabieg Soft Feet Diego Dalla Palma. Polega on na nałożeniu specjalnego filtru witaminowego na stopy, który regeneruje skórę. Sucha skóra pomału zaczęła się nawilżać i uelastyczniać, poczułam lekkość stóp. Dla mnie coś niewiarygodnego, jestem zadowolona i postanowiłam sobie, że zamiast wydawać pieniądze na mało skuteczne kremy będę raz w miesiącu chodziła do salonu. [/list]
Powrót do góry
emm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hrabina napisał:
Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające EpilFeet. Zakładamy je na pół godziny, a złuszczanie naskórka rozpoczyna się po kilku dniach. Taki zabieg warto powtarzać raz w miesiącu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.byolie.com.

Uwielbiam, co 4-5 tygodni robie sobie domowe spa dla stóp Smile Skuteczniejszych skarpetek złuszczających nie znam.
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sobie robię coś takiego. Dzięki temu mam zadbane stopy.
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kosmetyków które złuszczają naskórek szczególnie na piętach, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest świetna drogeria myszków Wena i powiem Ci tam naprawdę rewelacyjnie doradzają, pomagają wybrać odpowiednie kosmetyki, wystarczy opowiedzieć czego się szuka.
Powrót do góry
Stefan829
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona często używa olejków aromatycznych lub masła shea. Podobno działa

Ostatnio zmieniony przez Stefan829 dnia Wto Paź 10, 2017 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligator20
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, stopy to taka część ciała, która łatwo się niszczy, a z drugiej strony wpływa w znacznym stopniu na życie człowieka. Warto zawsze zadbać o to, by zdrowie stóp było na jak najwyższym poziomie. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z takich zabiegów jak https://ekspert-stop.pl/ Na ich podstawie będziecie w stanie usunąć wszystkie problemy skórne ze stóp.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z grzybicą stóp jest coraz częstszy. Możemy też łatwiej się nią zarazić a leczenie nie jest już takie proste jak mogłoby się wydawać. Jeżeli podejrzewamy u siebie coś takiego to warto zgłosić się do Wilmed z Warszawy , by mogli nam jakos pomóc.

Ostatnio zmieniony przez ZaradnaDama dnia Czw Paź 19, 2017 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z odciskami - powstają u mnie praktycznie na każdej możliwej części stopy, na przemian Very Happy Denerwuje mnie ta zgrubiała miejscowo skóra... Jak sobie z tym poradzić?
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Epilfeet fajnie działa. Ja kupiłam swoją maskę i skarpetki w Douglasie ale wiem, że mają je też w Sephorze i dostępne online na stronie producenta. Efekt jest genialny. Dawno moje stopy nie wyglądały tak dobrze. Teraz muszę tylko pamiętać o tym, aby wykonywać taki zabieg regularnie raz w miesiącu Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7
Skocz do: