Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zadbane stopy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kickici5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi od zawsze bardzo zależy na tym, żeby mieć zadbane stopy. Ale niestety mam bardzo brzydkie, pękające stopy Sad dobrze, że moim problemem zajmuje się podolog warszawa targówek , bo inaczej pewnie nie założyłabym latem sandałek :<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Sie 21, 2017 14:42    Temat postu:

Powrót do góry
Bristola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mrs.Potter napisał:
U mnie dużo większym problemem od wyglądu stóp, były notoryczne problemy z potliwością. Badania nic nie wykazały, zostało tylko doraźna walka z objawami. Stosowanie etiaxilu do stóp to coś co przyczyniło się do znacznego ograniczenia problemu.

Z takimi problemami polecam udać się do podologa. Niestety wiele osób kompletnie bagatelizuje problemy ze stopami i nawet nie wie o istnieniu takich specjalistów. A to jest akurat ogromny błąd. Jak ktoś jest z Wrocławia to słyszałam o takim gabinecie: podolog Wrocław choć sama jeszcze u nich nie byłam.
Powrót do góry
ulubionaETVka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie specjalnie do podologa to jeżdżę do podolog warszawa targówek. To moja zaufana pani podolog, w żadnym innym gabinecie nie czuję się na tyle swobodnie, żeby móc rozmawiać na tak wrażliwe i krępujące mnie tematy jak na przykład grzybica paznokcia i takie tam...
Powrót do góry
knall
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda że peelingi są najlepsze

http://youtubevideodownloader.biz/pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
mariola685
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Wrz 09, 2017 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby mieć pewność, że dbamy o zdrowie i głównie nasze stopy to na https://zdrowenogi24.pl/17-skarpety-zdrowotne można kupić sobie specjalne skarpety zdrowotne, dla zapewnienia nie tylko ochrony ale i higieny stóp.
Powrót do góry
hrabina
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 26, 2017 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające EpilFeet. Zakładamy je na pół godziny, a złuszczanie naskórka rozpoczyna się po kilku dniach. Taki zabieg warto powtarzać raz w miesiącu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.byolie.com.
Powrót do góry
kamoretka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 27, 2017 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje stopy są wyjątkowo wrażliwe na warunki zewnętrzne. Pękająca skóra jest szorstka, często mam niewielkie ranki dość bolesne przy chodzeniu. Byłam z tym u dermatologa, dostałam nawilżające kremy, które w pewnym stopniu pomagają, ale nie aż tak jak bym chciała. Będąc na zabiegu depilacji w poznańskim Spa http://www.goodtimedayspa.eu/ pani kosmetyczka poradziła mi mocny zabieg Soft Feet Diego Dalla Palma. Polega on na nałożeniu specjalnego filtru witaminowego na stopy, który regeneruje skórę. Sucha skóra pomału zaczęła się nawilżać i uelastyczniać, poczułam lekkość stóp. Dla mnie coś niewiarygodnego, jestem zadowolona i postanowiłam sobie, że zamiast wydawać pieniądze na mało skuteczne kremy będę raz w miesiącu chodziła do salonu. [/list]
Powrót do góry
emm
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hrabina napisał:
Bardzo fajną opcją są skarpetki złuszczające EpilFeet. Zakładamy je na pół godziny, a złuszczanie naskórka rozpoczyna się po kilku dniach. Taki zabieg warto powtarzać raz w miesiącu. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na stronie www.byolie.com.

Uwielbiam, co 4-5 tygodni robie sobie domowe spa dla stóp Smile Skuteczniejszych skarpetek złuszczających nie znam.
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sobie robię coś takiego. Dzięki temu mam zadbane stopy.
Powrót do góry
werona
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 09:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele kosmetyków które złuszczają naskórek szczególnie na piętach, nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie jest świetna drogeria myszków Wena i powiem Ci tam naprawdę rewelacyjnie doradzają, pomagają wybrać odpowiednie kosmetyki, wystarczy opowiedzieć czego się szuka.
Powrót do góry
Stefan829
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2017 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona często używa olejków aromatycznych lub masła shea. Podobno działa

Ostatnio zmieniony przez Stefan829 dnia Wto Paź 10, 2017 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie, stopy to taka część ciała, która łatwo się niszczy, a z drugiej strony wpływa w znacznym stopniu na życie człowieka. Warto zawsze zadbać o to, by zdrowie stóp było na jak najwyższym poziomie. Dobrym pomysłem będzie skorzystanie z takich zabiegów jak https://ekspert-stop.pl/ Na ich podstawie będziecie w stanie usunąć wszystkie problemy skórne ze stóp.
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z grzybicą stóp jest coraz częstszy. Możemy też łatwiej się nią zarazić a leczenie nie jest już takie proste jak mogłoby się wydawać. Jeżeli podejrzewamy u siebie coś takiego to warto zgłosić się do Wilmed z Warszawy , by mogli nam jakos pomóc.

Ostatnio zmieniony przez ZaradnaDama dnia Czw Paź 19, 2017 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ptysia001
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam problem z odciskami - powstają u mnie praktycznie na każdej możliwej części stopy, na przemian Very Happy Denerwuje mnie ta zgrubiała miejscowo skóra... Jak sobie z tym poradzić?
Powrót do góry
zazulka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie Epilfeet fajnie działa. Ja kupiłam swoją maskę i skarpetki w Douglasie ale wiem, że mają je też w Sephorze i dostępne online na stronie producenta. Efekt jest genialny. Dawno moje stopy nie wyglądały tak dobrze. Teraz muszę tylko pamiętać o tym, aby wykonywać taki zabieg regularnie raz w miesiącu Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 26, 2017 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 5 z 10
Skocz do: