Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Manicure - wystarczy lakier do paznokci?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Karola321
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 13:16    Temat postu: Manicure - wystarczy lakier do paznokci? Odpowiedz z cytatem

Jakie macie podejście do takich zabiegów?
Chodzicie na nie do kosmetyczki czy może po prostu obcinacie paznokcie samodzielnie i malujecie jakimś lakierem?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lip 17, 2016 13:16    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak mam czas.
Jeśli mam, to idę do kosmetyczki, żeby chociaż raz kiedyś mieć zrobione porządnie paznokcie. Nawet tutaj piszą co daje taki profesjonalny manicure pedicure: http://medicaspa.pl/nasza-oferta/manicure-pedicure/manicure-i-pedicure/
Aczkolwiek rzeczywiście, jeśli nie mam czasu, żeby się wybrać, to w domu nożyczki, pilniczek i lakier i jadę.
Czasem wyjdzie lepiej, czasem gorzej, ale jakoś jest Smile
Powrót do góry
Cat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli o mnie chodzi, to robię sobie sama w domu hybrydki. Dostałam od przyjaciółki taki zestaw startowy semilac z lampką i lakierami i tak przywykłam do tej samodzielności, że teraz robię też jej i mamie. Very Happy
Powrót do góry
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja manicure robię sobie sama. Ostatnio nawet bardzo spodobał mi się lakier hybrydowy , dostępny w Indigo Nails i muszę go sobie kupić. Oczywiście malowanie paznokci wymaga nieco wprawy, ale samodzielnie także można zrobić sobie śliczne pazurki. Poza tym nie wiem jak to u Was wygląda, ale kiedy ja jestem już totalnie zmęczona i mam mega zły humor, malowanie paznokci zawsze mi go poprawia.
Powrót do góry
olecka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lip 30, 2016 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej isć na manicure hybrydowy wrocław i zrobić sobie porzadne paznokcie. Zwykły lakier niestety nie jest trwały. Ja ostatnio nawet kupiłam utwardzacz do lakieru i nie jestem zadowolona. Paznokcie trzymały się tylko tydzień. Hybryda dla mnie to rozwiązanie na miesiąc.
Powrót do góry
keshia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 05, 2016 10:58    Temat postu: lakiery do paznokci Odpowiedz z cytatem

ja swego czasu robiłam paznokcie hybrydowe ale zniszczyłam sobie nimi płytkę Sad mam ogółem słabe paznokcie może to dlatego. teraz używam odżywek z Golden Rose na wzmocnienie paznokci bo to są jedyne odżywki które są dla mnie sprawdzone i wrócę spowrotem do normalnych lakierów. Sad
Powrót do góry
bitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 09, 2016 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lakier to za mało. Też sobie sama robię manicure w domu, niczym nie ujmuje on temu u kosmetyczki. Znalazłam świetne rady na http://tajemnicapiekna.pl/ jak taki domowy manicure wykonać krok po kroku. 20 minut dwa razy w tygodniu poświęcam moim paznokciom i wyglądają zawsze dobrze Smile
Powrót do góry
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Sie 10, 2016 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja lubię mieć zadbane paznokcie. I najlepiej kolorowe. Więc robię zawsze manicure hybrydowy. Swoje paznokcie mam średniej jakości. Hybrydy je utwardzają i ładnie się prezentują. Tutaj https://www.youtube.com/channel/UC4UeQrtlshOmnc9FKMFq_ZA masz filmiki od EM Nail - producenta m.in. lakierów hybrydowych. Rzuć sobie okiem, dowiesz się jak z nich korzystać i może sama spróbujesz.
Powrót do góry
meliska
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2016 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ma się zniszczone paznokcie to żaden lakier nie będzie wyglądał dobrze. Ja swoje paznokcie oddałam w ręce fachowców w Anlaya Day Spa, i tam zaproponowano mi manicure japoński, który poprawia kondycję i wygląd paznokci. Jestem bardzo zadowolona.
Powrót do góry
Darleri
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 23, 2016 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio też postanowiłam oddać się w ręce profesjonalistek z gabinetu kosmetycznego http://jadoreinstytut.com/ - J’ADORE INSTYTUT - wykupiłam u nich manicure i pedicure, jestem bardzo zadowolona z usług oraz fachowego podejścia Smile
Powrót do góry
dazofaw
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Paź 24, 2016 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto dac jakiś podkład pod lakier - w ten sposób ochronisz i wzmocnisz paznokcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
witka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Lis 25, 2016 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem te lakiery hybrydowe świetnie się sprawdzają. Warto w nie zainwestować, jeśli chcemy mieć naprawdę piękne paznokcie. Sama lubię, gdy żel utrzymuje się naprawdę długo i nie odpryskuje.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 03, 2017 20:44    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny a stosujecie kolagen żeby wzmocnić paznokcie http://www.laroche-posay.pl/s%C5%82owniczek-urody/K/Kolagen-gl145-w3473.aspx?type=defAlpha&idList=145&value=3473 ? Może znacie jakieś dobre suplementy lub odżywki z kolagenem? Moje pazurki są strasznie osłabione przez malowanie i tipsy Hrm Muszę jakoś je wzmocnić.
Powrót do góry
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Lut 06, 2017 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie stosuję. Nie widziałam, że da się.
Powrót do góry
elgienia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 09, 2017 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie sama o nie dbam, piłuje i nakładam odżywke albo lakier bezbarwy, tak lubie najbardziej. Ale jak jest jakaś okazja swieta czy wesele czy coś to idę na hybrydowy i decyduje sie nawet na kolorek ;p
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lut 09, 2017 14:51    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: