Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tatuaż jaki i gdzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba nie jest dobry pomysł aby pytać się pomysł na tatuaż obcych ludzi. W tatuowaniu nie chodzi o to, aby mieć jakikolwiek tatuaż. Wzór, który wybierzemy będzie nam towarzyszył do końca życia, dlatego warto go wybrać sugerując się czymś więcej niż odpowiedziami na forum internetowym. Bardziej powinnaś zainteresować się miejscem gdzie zrobisz swój pierwszy tatuaż, a odpowiednia osoba do której nabierzesz zaufania podpowie Ci najlepiej. ja bardzo jestem zadowolona ze studia http://www.azazel.pl/mokotowska/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 23, 2017 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Seba33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 11, 2017 23:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o tatuaże, to ja wolę sobie od czasu do czasu zrobić coś takiego jak tatuaże tymczasowe. Według mnie to o wiele lepsze rozwiązanie, dla osób takich jak ja, czyli nie do końca zdecydowanych czego chcą Smile
Powrót do góry
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim radzę z dobrego serca poszukać porządnego tatuażysty, ja w młodości popełniłam ten błąd i tatuaż potem wyglądał.... koszmarnie Sad Dopiero nie dawno znalazłam Disovery Pico laser - Klinika Miracki i udało mi się usunąc to paskudztwo. Nie ma sensu oszczędzać 50zł a potem tak cierpieć
Powrót do góry
magdalena78
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze salonu tatuażu warto zwrócić uwagę, czy używany sprzęt jest sterylny. Jeśli nie, nie radzę korzystać z usług Smile
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 05:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam kilka tatuaży, ale jednego z nich chcę się pozbyć i chce go usunąć. Wybrałam już nawet ofertę i możecie ją zobaczyć tutaj http://www.klinikadobosz.pl/usuwanie-tatuazy,105,pl.html . Zdecydowałam się na jego usunięcie, bo jest bardzo źle zrobiony i wygląda tragicznie na skóre, która dodatkowo nie jest już taka jędrna jak kiedyś.
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 12, 2018 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnych tatuaży nigdy dość Smile Grunt to wybrać się do sprawdzonego studia tatuażu, tam na pewno doradzą Ci coś odpowiedniego. Wszystko zależy od tego jaki kliemat Ci pasuje, ja na przykład swoje tatuaże robię u Jacka w Jah Love Tattoo https://www.facebook.com/pg/studio.tatuazu.warszawa.tattoo/photos/?tab=album&album_id=10155094193981226. Jest mistrzem jeśli chodzi o motywy zwierzęce - moje ulubione Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Sie 12, 2018 18:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2
Skocz do: