Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

wybor telefonu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No, ale na abonament nasz możliwość zakupu telefonu i chyba wychodzi taniej niż osobno co? Z resztą w Komórkomacie pokazuje, ze nadal są za 1 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 15, 2019 11:28    Temat postu:

Powrót do góry
mgzeta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 21, 2019 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, ale ta złotówka to płatnosć przy podpisaniu umowy a teraz za model masz rate do rachunku. I szczerze to nie wiem, czy wychodzi taniej tak czy zakup w markecie. Trzeba w porównywarce sprawdzić lub u operatorów i przeliczyć.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A no to nie wiedziałam. Czyli co nie opłaca sie? Sprawdzę jeszcze w porównywarce koszty opłat miesięcznych. I policzę. Ale jak by np. brać jednak telefon w abonamencie to w jakiej sieci najlepiej?
Powrót do góry
kather
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 24, 2019 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tam gdzie to się opłaca. Jak już korzystasz z porównywarki to sprawdź co dostaniesz w ramach abonamentu. Model telefonu to już kwestia indywidualna, ale też warto porównać modele jakie możesz dostać z tą umową i sprawdzić jaka cena za sprzęt wyjdzie w całości. Czasami nie opłaca się brać telefonu, bo w markecie kupić ten model taniej.
Powrót do góry
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dzieki. Wychodzi na to, że wybór wcale nie jest łatwy. I mimo, że korzystam z Komórkomatu to mam dylemat zarówno z wyborem oferty operatora jak i modelu telefonu. A czy ktoś poleca moze iPhone?
Powrót do góry
megy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 25, 2019 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja. Mam już od dawna 5 s i sobie chwalę. Wczesniej miałam 3s i 4s, ale nie dostały juz wsparcia pod aktualizacje i tylko dlatego wymieniłam. Ale tak to telefon świetny. Te modele kiedyś porównywałam z Samsungami i o niebo lepsze.
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma sensu przepłacać. Wybierzcie taki smartfon, na jaki Was stać. To zawsze najrozsądniejsze wyjście. A jeśli faktycznie chcecie pójść w stronę iphonea, to nie ma się raczej czego obawiać. W Polsce są teraz takie serwisy jak https://applehome.pl/ więc nawet gdyby coś się z nim stało, to bez problemu jesteście w stanie go szybko naprawić. To świetna sprawa.
Powrót do góry
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Lut 13, 2019 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co sądzicie o kodach rabatowych? Ja zastanawiam się nad zakupem nowego telefonu i pomyślałam,że może waarto byłoby skorzystać z takich rabatów. Póki co udało mi się znaleźć takie https://kuplio.pl/ Co sądzicie?
Powrót do góry
kewlar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lut 17, 2019 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hejka, bardzo dużo osób teraz decyduje się abonament. Sama rozważam, teraz taką opcje Wink . Jest dużo sieci oferujących takie usługi, ja słyszałam o Premium Mobile. Możesz o tym poczytac na https://opinie.info.pl/forum/premium-mobile/395 .
Powrót do góry
halze
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dobre telefony to ja przede wszystkim polecam Samsunga, według mnie to najlepsza firma i co najważniejsze cenowo są bardzo przystępne, nawet najnowszy Samsung S10 taki jak ten https://www.neonet.pl/samsung-galaxy/galaxy-s10.html jest przystępny cenowo, tak więc warto się zastanowić
Powrót do góry
Informatyczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Mar 08, 2019 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogółem uwazam, ze kazdy kto ma możliwość zakupu Iphone to najlepszy wybór telefonu NA LATA!
Ja osobiście wymieniam Iphony tylko na lepsze modele, a obecnie mam Iphone 7 w sieci Play http://www.play.pl/telefony/apple/apple-iphone-7-32gb/
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Mar 15, 2019 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wymieniac telefon to dobrze robic jednak z glowa wg mnie. Sa strony jak np https://komorkomat.pl/ gdzie mozna znalezc najlepsza oferte - zarowno, jesli chodzi o telefony, jak i oferty operatorow. Po co wiec przeplacac?
Powrót do góry
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 19:01    Temat postu: Nowy telefon Odpowiedz z cytatem

Możecie fajnych ofert poszukać w https://panwybierak.pl . Nie wierzyłam w takie portale, ale serio wybrałam sobie fajny telefon Smile
Powrót do góry
Mercedes
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 01, 2019 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez abonamentu i 1 zł telefonów, to wiązanie rąk i nóg Wink Zamiast płacić po 90 zł miesięcznie za tej przywilej, to może lepiej na Aliexpressie kupić. Niechciała bym namawiać, ale za 250 zł można dostać naprawdę przyzwoity, jak dla mnie, model.
Pracuje w sklepie internetowym z akcesoriami samochodowymi i sprzedaje regenerowane zaciski hamulcowe, oleje, części zamienne i opony. Regenerowane części są dobrej jakości - regeneracja zacisków hamulcowych następuje w sposób profesjonalny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Asia123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam ostatnio takie telefony - Smartfony Huawei P Smart? ktoś z nich może już korzysta, bo ja się nie znam za bardzo na specyfikacji ale wygląda całkiem zachęcająco, a wcześniejsze huawei się sprawdzały?
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Maj 06, 2019 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Telefony Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: