Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Depresja i stres
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Weronka9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze stresem trzeba się po prostu nauczyć radzić. Nie jest to takie proste, ale wykonane. Ja od siebie bardzo polecam treningi relaksacyjne, gdzie nauczycie się poprawnych technik oddechowych i wiele więcej. Więcej o tym możecie poczytać na stronie https://zlasu.com.pl/trening-relaksacyjny-warsztaty-oddechowe-warszawa/ Uważam że warto wyjść z domu i zrobić coś dobrego dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Lip 12, 2019 11:46    Temat postu:

Powrót do góry
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale dobry terapeuta z pewnością pomoże pozbyć się złych myśli i nauczy jak żyć szczęśliwie. Zerknij na psychomedic, maja tam dość bogata ofertę, terminy dostosują do pacjenta i jego możliwości. Albo zaproponują terapie online
Powrót do góry
Kawosz77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nad czym się tu zastanawiać? Skoro widzicie u siebie objawy tak poważnych przypadłości, to jak najszybciej powinniście wybrać sie do psychologa takiego jak http://rodziceidzieci.com/gabinet-psychologiczny/oferta Przecież wiele kwestii można rozwiązać naprawdę szybko. Trzeba tylko poprosić o wsparcie kogoś, kto Wam w tym pomoże.
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 05, 2019 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Depresja niestety rowniez bardzo czesto dotyka osoby starsze- wraz z wiekiem kiedy przestajemy byc samodzielni przestajemy byc rowniez potrzebni innym - a przynajmniej tez tak sie czujemy. Samotnosc to ciezka sprawa. Na szczescie sa takie miejsca jak dom seniora Pod Topolami w Piotrkowie Kujawskim nieopodal Inowrocławia https://podtopolami.eu/ gdzie senior dostaje drugą szansę na to aby inaczej spojrzec na swiat - radosnie w otoczeniu zyczliwych i pomocnych ludzi- maja tu rowniez dobrych lekarzy i psychologow
Powrót do góry
wercia5
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 13:34    Temat postu: terapia Odpowiedz z cytatem

również miałam problemy z depresją, tak naprawdę już w liceum zaczęło się ze mną robić źle ale dopiero na studiach zrozumiałam, że zagrażam sama sobie. Oczywiście powiedziałam to mojej mamie, i postanowiłyśmy zapiać mnie do psychologa. Trafiłam na profesjonalną Panią Małgorzatę Babel de Fronsberg, która pomogła mi z niej wyjść, teraz zaczynam życie na nowo. http://www.pro-ego.pl/
Powrót do góry
Hadrian9
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 09, 2019 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie, że coraz więcej się o tym mówi i jest coraz więcej takich mozliwości Smile
paulinabb
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 08:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno aktywność fizyczna, jak i wsparcie rodziny jest dobre ale jeśli to faktycznie depresja to nie ma co zwlekać. Polecam Psychiatra Kraków prywatnie - sama chodziłam do Pani Natalii w cięższych chwilach i muszę powiedzieć, że naprawdę mnie z tego wyciągnęła Smile
Powrót do góry
victoria1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roń Boże nic na własną rękę. Przy depresji konieczna jest farmakoterapia, która musi odbywać się pod okiem lekarza! I dopiero potem również pod jego okiem jest STOPNIOWO odstawiana. Ja również polecam Psychiatra Kraków prywatnie , z tego co wiem wiele osób również tych z mojego otoczenia radziło się Pani Natalii Wink
Powrót do góry
Kinga79
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A słyszałaś może o Kava? Idealnie sprawdza się na uspokojenie, pomaga w walce ze stresem. Co ważne jest z naturalnych składników więc nie jest szkodliwa dla zdrowia, no i jest już legalna w Polsce.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Wrz 20, 2019 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,bardzo zalezy mi na znalezieniu sposobu na witalnosc i energie, niestety,zbliza sie jesien,a ja słabo ją znosze. Polecacie jakies suplementy? Czy warto wykonac jakies badania? Co o tym sądzicie https://primalife.pl/style/witalnosc-skad-czerpac-sily Ostatnio rozmawiałam o tym z kolezanka i przez to zaczełam się nad tym zastanawiac.
Powrót do góry
Andzela
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2019 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, zastanawiam się nad konsekwencjami stresu i zlego samopoczucia. Slyszalam,ze to moze miec bardzo wazne konsekwencje. Co sądzicie o zalawalach serca? Jakie sa jego przyczyny? Jakie znac sposoby zapobiegania i udzielania pomocy w takich sytuacjach https://www.nowafarmacja.pl/blog/objawy-zawalu-serca-warto-wiedziec-kiedy-dzwonic-po-pogotowie Co o tym sądzicie?
Powrót do góry
eliza30
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stres to jeden z czynników depresji. Znajoma miała taką sytuację po porodzie, ale wybrałam się na zajęcia dla rodziców i dzieci od 0 do 3 roku życia i jej to bardzo pomogło.
Powrót do góry
marii87
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 26, 2019 09:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto wybrać się chociaż na jedno spotkanie do specjalisty np. http://gabinetyszansa.pl
Powrót do góry
Weronika2405
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 27, 2019 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy możecie mi polecić jakiegoś psycholog Kraków, który pomoże mi uporać się ze stresem? Mam koszmary, budzę się z płaczem, nie potrafie się relaksować... To mnie wykańcza
Powrót do góry
satura3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 30, 2019 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne jest to by przemóc się i wyciągnąć rękę po pomoc. Pójście do psychologa to swietny pomysł, ale także warto się zastanowić nad metodami unikania bądź pozbywania się stresu. Ja na przykład chodzę do salonu https://www.desertrose.pl na masaż który pomaga mi zapomnieć o złych sytuacjach.
Reklama

Wysłany: Sro Paź 30, 2019 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10
Skocz do: