Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nauka w każdym wieku
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rewok
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 29, 2016 17:40    Temat postu: Nauka w każdym wieku Odpowiedz z cytatem

Czy też uważacie, że na naukę nigdy nie jest za późno? Bo ja ostatnio sporo się uczę języków. Korzystam z takich portali jak www.angielski.slowka.pl i powiem wam, że bardzo mi się to podoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 29, 2016 17:40    Temat postu:

Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja preferuję naukę poprzez czytanie książek- tutaj od popularno-naukowych po powieści, które uczą nas historii, kultury czy sztuki. Swoją listę do przeczytania biorę głównie z http://kulturaslowa.pl/recenzje/ Smile
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Maj 10, 2019 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że na naukę nigdy nie jest za późno Wink Jeśli chodzi o angielski, to szkoła językowa Speak-Up, której oferta jest dostępna na stronie https://www.speak-up.pl/ organizuje nawet specjalne kursy językowe dla seniorów Wink Jak widać języka można uczyć się w każdym wieku Smile
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 12, 2019 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli już mowa o nauce języka angielskiego, to naprawdę warto zdecydować się na naukę języka z pomocą Tutlo. To platforma umożliwiająca naukę z pomocą native speakerów. Na zajęcia nie trzeba umawiać się wcześniej, co jest kolejnym atutem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie uczę się z tutlo. Fajnie bo lekcje odbywam z domu, kiedy mi pasuje więc nie tracę czasu na dojazdy a ogromnym plusem jest to, że mogę osłuchać się z różnymi akcentami Wink
Powrót do góry
jowitka22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czas i pora chyba mamę przekonać na taki kurs on-line z angielskiego Smile będzie miała więcej odwagi, żeby szukać pobytu na wakacje poza granicami kraju.
Powrót do góry
Amela22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 26, 2019 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, na naukę nigdy nie jest za późno;) Sama niedawno zapisałam się na kurs ang. biznesowego w tutlo. Lekcje odbywam online z domu wiec to bardzo wygodne, a ważne jest to, że już sama po sobie widzę postępy i śmielej posługuję się językiem;)
Powrót do góry
Mordka15
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Maj 28, 2019 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to zastanawiam się tylko, czy taka nauka przez internet jest faktycznie skuteczna. Chociaż jak tak patrzę na mojego kuzyna, który robi postępy uczęszczając na zajęcia do https://polonijka.edu.pl/ , twierdzę, że tak Smile
Powrót do góry
AsiaCZAJ
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im się naukę zacznie wcześniej tym łatwiej przychodzi. Ale fakt, nigdy za późno nie jest Wink ja, pomijając szkołę, wróciłam do nauki języków w sumie niedawno. Znalazłam sobie Angielską Wioskę w Warszawie i tam chodzę na spotkania. Luźni i bardzo sympatyczni prowadzący, nowoczesne podejscie do nauki języka no i szybkość samej nauki. Myślę, że to najbardziej jaskrawe zalety Wink
Powrót do góry
Andzela
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Lip 12, 2019 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda, na naukę nigdy nie jest za późno. Człowiek, który cały czas się rozwija później się starzeje. W myśl tej zasady postanowiłam podszkolić swoją technikę pływania. Zapisałam się na lekcje do https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-gdansk-trojmiasto/ . Startuję od września.
Powrót do góry
Wiki22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Amela22 napisał:
Oczywiście, na naukę nigdy nie jest za późno;) Sama niedawno zapisałam się na kurs ang. biznesowego w tutlo. Lekcje odbywam online z domu wiec to bardzo wygodne, a ważne jest to, że już sama po sobie widzę postępy i śmielej posługuję się językiem;)

Też się z nimi uczę, lekcje przyjemne i dość krótkie- tak aby się czegoś nauczyć ale żeby też nie stracić zainteresowania i koncentracji. Optymalne jak dla mnie 20 minut;)
Powrót do góry
zapjewe
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 23, 2019 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na naukę nigdy za późno. Ciekawą ofertę edukacyjną dla dorosłych posiada szkoła http://www.16lo.pl/ w Warszawie.
Powrót do góry
sergio2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 24, 2019 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że nigdy nie jest za późno. Moja mama już od jakiegoś czasu wspominała, że chce nauczyć się języka obcego, ale sama nie odważyła się, żeby zapisać się na zajęcia. Dlatego wspólnie z bratem jako prezent wykupiliśmy jej kurs językowy w szkole Berlitz. To był dobry pomysł, ponieważ mama na zajęcia chętnie chodzi i w domu też sporo się uczy. Smile
Powrót do góry
borówka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

człowiek powinien uczyć się cały czas, nic nie opóźnia starzenia tak jak utrzymywanie umysłu w dobrej kondycji! można to robić ucząc się, czytając, rozwiązując zagadki, krzyżówki itp. tworzą się wtedy nowe połączenia mózgowe, które zastępują te, które z wiekiem zanikają
a najlepszym sposobem jest nauka języka! każde zapamiętane słówko powoduje powstanie nowego połączenia! ja staram się o tym pamiętać i dlatego w następnym miesiącu jadę na Angielską Wioskę, gdzie będę rozmawiać po angielsku! Very Happy
Powrót do góry
iska992
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie! Warto się uczyć. Dzięki temu mamy ciągle możliwości rozwoju. Mi po głowie chodzi szkoła policealna. Znalazłam na https://www.kursor.edu.pl/ bardzo dobrą oferte i chyba z niej skorzystam. Od dawna chciałam wrócić do szkoły ale nie miałam odwagi. Czas to zmienić.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 30, 2019 20:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: