Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

szkolenie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
allisia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 27, 2010 13:17    Temat postu: szkolenie Odpowiedz z cytatem

W obecnych czasach coraz więcej się mówi o makijażu permanentnym. Zastanawiam się czy na rynku racy faktycznie jest takie zapotrzebowanie na profesjonalne osoby wykonujące te zabiegi. Chcę sobie zrobić jakiś kurs który rozszerzy moje umiejętności i pozwoli uzyskać bardziej unikatowy zawód. Czy lingeristka to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Paź 27, 2010 13:17    Temat postu:

Powrót do góry
Malynowa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry. U mnie w salonie dużo kobitek życzy sobie zrobienie takiego makijażu. Możesz też wziąć się za coś innego. Ja jestem póki co po kursie wizażu, ale właśnie zabieram się za kurs masażu i szczególnie chciałabym się skupić na masażu bańką chińską. Mam nadzieję, że mi się opłaci, bo już prawie zdecydowałam. Myślę, że warto inwestować w siebie.
Powrót do góry
kaifasz1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wykształć się poszukaj pracy i zobaczysz sama Razz
pralineczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy waszym zdaniem kurs dietetyka pomoże mi znaleźć pracę w tym zawodzie?
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pią Mar 01, 2013 08:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że takie kursy to dobra rzecz i mają już jakiś konkretny wpływ na odbiór naszego CV, więc warto je robić, jeżeli chcemy zaistnieć w danym zawodzie.
Powrót do góry
fiemma
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ooo, taki kurs wizażu, czy kosmetyki to świetny pomysł, tak samo, jak w przypadku mężczyzn szkolenie na wózki widłowe też ma rację bytu. Ja w ogóle jestem zwolenniczką takich praktycznych kursów, które dają jakieś umiejętności. A teraz moda jest na takie nic nie dające kursy, typu technika bycia menadżerem ;P
Powrót do góry
helenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 11:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto jest korzystać ze szkoleń. W sieci znajduje się bardzo wiele dobrych miejsc, w których można znaleźć ciekawe szkolenia i to za darmo. Na przykład na platformie bogatyumysł.pl znajduje wiele ciekawych tekstów przygotowanych przez ekspertów na temat wielu dziedzin na przykład zdrowego trybu życia albo spraw biznesowych.
Mnie szczególnie zainteresowało ostatnio to szkolenie z zarządzania czasem - dzięki niemu nauczyłem się jak w najlepszy sposób dysponować wolnym czasem tak aby mieć czas na wszystko - zarówno na pracę jak i odpoczynek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lut 05, 2014 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="helenka"] Na przykład na platformie bogatyumysł.pl znajduje wiele ciekawych tekstów przygotowanych przez ekspertów na temat wielu dziedzin na przykład zdrowego trybu życia albo spraw biznesowych.
W Wrocławiu działa firma http://harmonycoaching.pl/ która oferuje takie kursy i warsztaty m.in. jak nie znaleźć harmonie w życiu i pracy i walczyć z wypaleniem zawodowym. Takie szkolenia to fajna sprawa bo pozwalają znaleźć harmonie w życiu zawodowym i prywatnym.
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Mar 18, 2014 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W hotelu Aramis w Warszawie mają również bardzo dużą i dobrze wyposażoną salę konferencyjną - http://www.hotelaramis.pl/ . Do tego miła obsługa oraz przepyszne jedzenie. Sprawdźcie.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Maj 08, 2014 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto korzystać z szkoleń z wdrażania norm ISO i doradztwa zw. z zarządzaniem firmą z różnych branż
polecam http://www.incert.pl/branze
ponieważ organizują szkolenia projektowane pod indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów co pozwala na wczesne wykrycie błędów i wad w różnych strefach wytwarzania wyrobu i usług
http://www.incert.pl/szkolenia/szkolenia-otwarte
Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skoro już przy szkoleniach jesteśmy, to czy któraś z Was natknęła się kiedyś na ofertę firmy Kar-Group? Ja trafiłam na nią ostatnio przypadkiem na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/ i muszę przyznać, że zrobiła ona na mnie niemałe wrażenie. Jest tam do wyboru aż kilkadziesiąt różnych kursów z różnych dziedzin. Kursy nie kosztują dużo, a po każdym otrzymuje się specjalny certyfikat Smile Polecam tam zajrzeć Smile
Powrót do góry
damla
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 17:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też wychodzę z założenia, że przy pracy biurowej, takie szkolenia to wręcz konieczność. Dzięki nim nasza praca będzie wydajniejsza i nie da się ukryć - znając podstawy programów biurowych pracuje się znacznie lepiej. Wiem to z doświadczenia. Od siebie na pewno mogę polecić https://calculatic.pl/kursy-excel/ . Jestem pewna, że ten temat zainteresuje was równie mocno, jak mnie.
Powrót do góry
Sophie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Makijaż permanentny jest spoko, ale dużo jest już takich kosmetyczek. Za to taki kurs na trenera personalnego Katowice może nam dać nowe możliwości i dość spory zarobek.
Powrót do góry
MonikaRab
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 09:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedługo będę organizowała moje pierwsze szkolenie, i tu mam pytanie do was. Czy znacie może miejsca gdzie można przeprowadzić takie działania? Wydaje mi się, że najlepsze do tych celów będą sale konferencyjne warszawa. Polecacie jakieś sprawdzone obiekty w Warszawie?
Powrót do góry
gracja
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia są ważne. Jeśli pracodawca inwestuje w Wasz rozwój to dobrze o nim świadczy. Ja niedawno byłam na szkoleniu z autoprezentacji i jak na początku nie wiedziałam po co jedziemy na to szkolenie tak dzisiaj bardzo cieszę się, że w nim uczestniczyłam. Dowiedziałam się wielu ciekawych rzeczy o tym, jak zaprezentować siebie by wyjść na osobę profesjonalną i by ludzie nas szanowali. Świetna sprawa polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 18, 2019 20:14    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: