Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ulubione restauracje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magdalejman
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić zamawianie jedzonka przez internet. W tym miejscu na przykład jest bardzo dobra pizza online Wink Moim zdaniem zdecydowanie najwygodniejszy sposób - bardzo szybko, a wszystkie najlepsze restauracje w moim mieście są w jednym miejscu.
Jestem dość zapracowana i często nie mam po prostu czasu na wyjście do restauracji dlatego często wolę zamówić coś do domu i spędzić na przykład wieczór z lampką wina w ręce, jedząc dobrą chińszczyznę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 16, 2013 09:18    Temat postu:

Powrót do góry
tooopmodel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 22, 2013 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w każdym mieście inna Smile hehe
fluss1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 09, 2013 00:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja choruje na sushi ostatnio a mało jest knajp w polsce gdzie można zjeść naprawdę dobre sushi
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepsze obiady domowe Warszawa są w restauracji na Brackiej - jednym z moich ulubionych miejsc na mapie kulinarnej Warszawy. Jedzonko przepyszne, świeże, Obsługa bardzo miła. Nie jest również drogo Wink
Często tam chodzimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Paź 10, 2013 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fluss1 napisał:
Ja choruje na sushi ostatnio a mało jest knajp w polsce gdzie można zjeść naprawdę dobre sushi

No tak sushi jest przesmaczne. Czasem przygotowuję je w domu, do tego jakaś orientalna herbata i można przepyszną kolację zrobić. Na http://www.orientdeco.pl/twoj,sklep.php można kupić rozkwitające herbaty prosto z chin.
Powrót do góry
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 16, 2013 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną restauracją jest zdecydowanie Besuto na Nowym Świecie w Warszawie : http://www.besuto.pl/
Bardzo lubię smakować różnych nowości a menu jest tam bardzo ciekawe - znajdują się tam potrawy których nie znajdzie się nigdzie indziej w Polsce.
Poza tym warto wybrać się na sushi night - można się najeść sushi do syta za niewielkie pieniądze Wink
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do knajp to polecam zajrzeć na blog tudobreknajpy.
Powrót do góry
Lokaria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 30, 2013 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gallo d’oro Ristorante Taverna w Warszawie na Francuskiej - fajny włoski klimat niczym w rodzinnym domu Smile Jedzenie domowej roboty, wyśmienite - szczególnie mi smakowało Petto di Pollo. Poza tym znakomita i super miła obsługa.
Powrót do góry
ania23
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie z włoskich knajpek, to też jak najbardziej fajna jest Doppio Senso, działa już długo, a prowadzi ją włochy z pochodnia, więc raczej nie ma mowy o jakiś próbach oszczędzania na składnikach jedzenia.
Powrót do góry
sandral
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 15, 2014 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie najlepszą restauracją w Krakowie jest http://www.restauracjaavangarda.pl/pl.menu.html . Dobre dania i niedrogo. Dodatkowym atutem jest wystój wnętrz. Są w stylu a'la barokowym Very Happy
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną restaurację mają w START hotel ATOS - Hotel w Warszawie . Dobre i tanie dania. Jak to hotel oferuje i pokoje 1, 2 i 3 osobowe - jakby ktoś musiał się zdrzemnąć po jedzeniu haha Very Happy .
Powrót do góry
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 14:02    Temat postu: You&Me Bar Odpowiedz z cytatem

Jeśli Warszawa, to tylko You&Me Bar na Żurawiej. Przepyszne steki z polskiej wołowiny i nie zrównana szarlotka z lodami:) Mniam. Byłam tam pierwszy raz ze znajomymi i nie mogłam wyjść z podziwu jak oni łączą te zioła i przyprawy orientalne. Nigdy nie byłam w Marrakeszu, ale jedząc w You&Me Bar czuję się cudownie. teraz jak mam tylko okazję to wpadam tam na jakiś deser, sałatkę, a wieczorkiem ze znajomymi na pyszne drinki. Polecam wszystkim spróbować www.youandmebar.pl
Powrót do góry
Sabinka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 04, 2014 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jakoś tak ulubionych nie mam. Chodzę do kilku częsciej niż do innych, ale lubię też chodzić do nowych lokali poznawać co tam ciekawego na rynku się pojawiło. Swego czasu jak byłam w Zabrzu na szkoleniu to nas gospodarze zabrali o ile dobrze wpisałam do http://restaurant-check.pl/taxonomy/term/690 podobało mi się to w sumie z takich ostatnich wizyt w restauracjach by było na tyle bo jakoś nie mam czasu. Sama wyszukiwarka fajna sprawa.
Powrót do góry
sylwia4012
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłam kilka razy w Bernie Grill&Beer http://bernie.pl/. Bardzo fajny lokal zarówno na romantyczny posiłek, wypad ze znajomymi, jak i na oficjalne spotkanie. Mają bardzo dobre jedzenie. W menu sporo pozycji. Chyba dla każdego się coś znajdzie. Polecam żeberka. Świetne wychodzą kucharzowi Wink W lokalu jest bardzo czysto, a to dla mnie bardzo ważne. Warto zajść i coś zjeść Smile
Powrót do góry
Kierzyk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 03, 2014 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie mam jednej ulubionej restauracji, zawsze jak chcemy wyjść szukamy z żoną miejsca pod kątem kuchni jaka nam w danym dniu pasuje. W stolicy większość restauracji jakie warto odwiedzić ogłaszają się tutaj - http://www.restauracjewarszawa.com/ więc można sobie poczytać o menu konkretnych lokali i wybrać taki który nam najbardziej odpowiada. Wybór jest tak duży w tych czasach, że ograniczanie się do jednego miejsca to moim zdaniem błąd.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 03, 2014 12:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13
Skocz do: