Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

ulubione restauracje
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Paź 17, 2017 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ta restauracja wam się spodoba http://restauracjakashmir.pl . Mają tam nie tylko ładny wystrój, ale również świetnie jedzenie. Lubię jadać w takich miejscach. Poza tym uwielbiam kuchnie indyjską.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 17, 2017 19:45    Temat postu:

Powrót do góry
devlin
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 18, 2017 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to mam całą spisaną listę ulubionych miejscówek, od tych lokalnych blisko mnie po takie w których byłam tylko raz, ale planuję tam wrócić Smile W ogóle mam pamięć gastronomiczną i np często konkretne miejsce kojarzy mi się z danym zapachem, czy smakiem Razz W Krakowie na pewno będzie to u Zyiada albo Scandale. W Rzeszowie mają ciekawą restaurację w Hotelu Rzeszów. Jest jeszcze restauracja w Lublinie , nazywa się Locomotiva. To również restauracja hotelowa, ale prowadzi ją kucharz, który ze swoim zespołem wygrał kilka ciekawszych wydarzeń kulinarnych. Właśnie takie miejsca lubię, czasami nie oczywiste, bo komu przyszłoby do głowy, żeby pójść od tak do restauracji hotelowej nie mając wykupionego noclegu Smile
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Paź 19, 2017 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla naszej rodziny nr 1 jest Party Pizza https://www.facebook.com/PartyPizzaWroclaw?ref=hl z Wrocławia. Smaczne jedzenie, grube ciasto, dużo dodatków i szybka dostawa sprawiają że już chyba nikt inny nie bedzie w stanie nas do siebie przekonać.
Powrót do góry
cgendasx
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 20, 2017 21:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zabrał mój facet do Anticha, mieliśmy wieczór dla siebie bez dzieci. Bardzo sympatyczna knajpka, trochę schowana w osiedlu ale dzięki temu nie ma tam zgiełku jak w centrum. Pyszne owoce morze, uwielbiam ich krewetki !
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Paź 23, 2017 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele słyszałam o restauracjach na krakowskim Kazimierzu i mam zamiar się do którejś przejść. Czytałam opinie o restauracja Kazimierz Kraków i mnie bardzo zaciekawiło ich menu. Każdy powinien znaleźć coś tam dla siebie czy do jedzenia czy do picia.
Powrót do góry
Produrt
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną jest http://zegarmistrzowska.pl/restauracja/ fajny klimat restauracji i mają serwis zegarków, bardzo mi się podoba ta restauracja, warto właśnie sobie chodzić do różnych restauracji i sprawdzać jak tam jest.
Powrót do góry
Misia8603
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Paź 27, 2017 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś wie gdzie jest jakaś dobra restauracja lublin bo właśnie wybieramy się z mężem do tego miasta i dobrze było by gdzieś dobrze zjeść Smile Nie ukrywam, że pierwszy raz będziemy w tym mieście stąd takie moje pytanie. Z góry dzięki za jakieś info.
Powrót do góry
Katarzyna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam tematy dotyczące jedzenia! Jestem fanką restauracji i muszę przyznać, ze bardzo często się do nich wybieram Ale jeżeli chodzi o mojego faworyta to jest to zdecydowanie Road American Restaurant we Wrocławiu. Ich burger road to zdecydowanie najlepszy burger jakiego w życiu jadłam! Palce lizać Smile
Powrót do góry
Kapibarka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio bardzo lubię Gruby Benek Zabrze, jedna z najlepszych pizzerii w jakich się stołowałam. Na tyle dobra, że zdarza mi się często nawet zamawiać do domu.
Powrót do góry
zazulka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją ulubioną jest restauracja Kraków . Mają bardzo różnorodną, smaczną kuchnię. Miłe i przestronne wnętrze. Jeśli będziecie na krakowskim Kazimierzu to zajrzyjcie, bo warto.
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Gru 12, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wiele, że tak powiem restauracji do których mam sentyment. jednak gdybym miał wybrać swoją ulubioną to zapewne byłaby to https://www.kanion-pizza.pl w Będzinie. Jak dla mnie jedna z lepszych restauracji jeżeli chodzi o stosunek ceny do jakości.
Powrót do góry
zoskatm
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo fajną opcją jest restauracja kraków rynek czyli restauracja Scandale Royal. To jedyna w swoim rodzaju taka restauracja. Zajrzyjcie koniecznie na ich stronę internetową, gdzie poczytacie trochę więcej o różnych eventach, a także o ich kuchni.
Powrót do góry
Sara32
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście najbardziej lubię kuchnię włoską, jednak ostatnio chciałam zasmakować innych włoskich dań poza pizzą i natknęłam się na taką restaurację w Warszawie > http://pinsa.pl/ Serwują oni pinse, która przypomina pizze, jednak jest mniej kaloryczna i zawiera mniej tłuszczu, a co za tym idzie, jest o wiele zdrowsza ! Poza tym ciekawi mnie fakt, że ciasto robione jest aż z trzech rodzajów mąki. Kusząca oferta, ale jadł ktoś może? Smakuje tak dobrze jak się wydaje ?
Powrót do góry
Hanulka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 19:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lubicie fast food, ale dobrej jakości to zobacz tutaj. Mają fajny amerykański klimat, a jedzenie jest pierwszej jakości. Nie to co te wszystkie KFC.
Powrót do góry
witka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sty 02, 2018 05:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj http://pinsa.pl/ macie ciekawe miejsce, które warto odwiedzić. Jeśli macie ochotę na coś dobrego i naprawdę wyjątkowego, to koniecznie sobie tam zerknijcie. Myślę, że będziecie zadowoleni.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sty 02, 2018 05:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13
Skocz do: