Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kredyt?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 18, 2016 22:37    Temat postu: Kredyt? Odpowiedz z cytatem

Wzięcie kredytu to nie taka prosta sprawa czasem jest sporo załatwiania.Wiem bo niestety już kiedyś musiałam brać kredyt i załatwiania jest bardzo dużo.
U nich https://kredyt123.pl/ widziałam wniosek online bez zbędnych formalności jednak chciałaby wiedzieć czy warto jest tam wziąć kredyt.
Bo wiadomo nikt nie lubi brać czegoś w ciemno tylko troszkę poczytać o usługach i innych rzeczach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Cze 18, 2016 22:37    Temat postu:

Powrót do góry
kałamarnica
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnioski online są już coraz bardziej rozpowszechnione, jednak ja osobiście wolałabym skorzystać z usług banku i to najlepiej jakiegoś znanego typu Idea Bank. Też mają szeroką ofertę kredytów zarówno dla firm jak i klientów indywidualnych - http://www.ideabank.pl/kredyt-na-start-plus-rok-bez-zus , są też ciekawe promocje i atrakcyjne warunki dla nowych i stałych klientów !
Powrót do góry
margo903
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 30, 2016 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak się bierze kredyt, to też trzeba pamiętać o jego ubezpieczeniu. Nie trzeba robić tego w banku. Można taniej w http://polisapodkredyt.pl/
Powrót do góry
Zimna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 31, 2016 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety kredyty trzaba czasem brać. Ja biorę różnie, ale wole zdecydowanie banki, niż parabanki
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2016 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ma któraś w Was kartę kredytową? Tak sobie ostatnio myślę, że to fajne rozwiązanie... Jeśli nie mamy w danym momencie gotówki a potrzebujemy coś kupić zawsze możemy się poratować właśnie taką kartą. Byle by nie przedobrzyć Smile Przeglądałam poszczególne oferty na http://www.terve.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe i tak się zastanawiam, czy warto...
Powrót do góry
sama.mama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 15, 2016 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że masz na myśli pożyczkę, a nie kredyt. Niestety dużo osób wciąż myli te dwa produkty bankowe. Myślę, że warto mieć świadomość jakie różnice je dzielą. Możesz o tym poczytać tutaj: https://pl.getbucks.com/blog/podobienstwa-kredytu-pozyczki-tylko-pozorne-co-dzieli-oba-produkty/ .
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam akurat żadnego zaciągniętego kredytu i nie żałuję. Wolę brać pożyczki, np kiedy budowałam dom to potrzebowałam pieniędzy na surowce i Profi Credit zawsze mi udzielało tej pożyczki. Z nimi mogłam być spokojna o spłaty bo mają bardzo dobre warunki.
Powrót do góry
mukto
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2019 19:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszt na pewno niższy niż w parabanku. Cool

Jasne, że takie konta osobiste jeszcze istnieją. Teraz wręcz ciężko o darmowe konto, ale nadal można wyłowić takie na rynku. Niestety przez zmiany prawne banki już nie zabijają się o klientów i generują dość średnie oferty. Obecnie część banków jeszcze oferuje całkowicie darmowe konta, lecz dają taką możliwość po spełnieniu pewnych opisanych w tabeli prowizji warunków. Najczęściej są to określone w umowie z bankiem wpływy na rachunek w ciągu jednego miesiąca. Część instytucji nie rozumie zasad wolnego rynku. Widocznie są nadal sytuacje, w których czasami musi dość duża grupa klientów odejść, żeby zarządzający zrozumieli pewne rzeczy. Takie jak to że brak opłat za konto może zatrzymać użytkowników rachunków osobistych w banku na dłużej. Warto poczytać, że konto nest banku opinie pośród klientów indywidualnych ma odpowiadające większości wymogów. Prowadzenie konta jest całkowicie darmowe bez konieczności spełniania dodatkowych warunków. Również karta płatnicza jest darmowa, niezależnie od wysokości dokonanych transakcji, co zdecydowanie wyróżnia Bank Nest od innych banków, które potrafią narzucić limit nawet w granicach kilkuset złotych. Czytając recenzję i opinie o nest banku natrafiłem na informację że wypłata środków z wszystkich bankomatów w Polsce jest darmowa. Nie trzeba się martwić, czy po drodze trafimy na "swój" bankomat - korzystamy z pierwszego napotkanego. Podsumowując, dostajemy całkowicie za darmo wszystkie potrzebne funkcjonalności konta osobistego. Do tego ciekawy. Mnie chyba udało się znaleźć najtańsze konto osobiste na rynku. To właśnie nest bank przebił konkurencję i postawił poprzeczkę tak wysoko, że inne instytucje finansowe nadal nie mogą jej przeskoczyć. Nest Bank opinie klientów ma dobre właśnie z powodu niskich opłat a nawet ich braku. Rolling Eyes

Ostatnio zmieniony przez mukto dnia Czw Kwi 25, 2019 23:18, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
kamilok
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kredyt to najlepiej skorzystać z jakiejś porównywarki, by móc odnieść do siebie podobne oferty. Ja wybrałem ku temu stronę https://www.totalmoney.pl/ranking-kredytow-gotowkowych i myślę, że wziąłem całkiem korzystny kredyt.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedy te kredyty zaczynają nas już przerastać to warto pomyśleć o konsolidacji. Na czym to polega? Na http://compatto.pl/kredyt-konsolidacyjny-czyli-co-kiedy-warto-zdecydowac-sie-na-konsolidacje-kredytow/ omówiono konsolidację kredytów.
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 12, 2019 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie umiem zrozumieć wszystkich tych kredytów, pożyczek i innych finansowych kwestii. Dlatego jeśli już się na coś decyduję, to korzystam z pośrednictwa finansowego. Dzięki temu nie muszę się martwić o kwestie dokumentów, a połapanie się w warunkach i innych kwestiach staje się dużo prostsze.
Powrót do góry
jekz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 17:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy ktoś z was kiedyś brał może kredyt konsolidacyjny i jest w stanie mi coś powiedzieć na jego temat? Pytam, bo na https://www.totalmoney.pl/kredyt-konsolidacyjny widziałem oferty różnych banków które naprawdę wydają się ciekawe i sam nie wiem co zrobić, będę wdzięczny za poradę
Powrót do góry
krzycha9
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj nie, takiego konsolidacyjnego kredytu to ja jeszcze akurat nigdy nie brałam. Ale z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, żebyś po prostu wziął i wszedł sobie na stronę https://kuriergarwolinski.pl/garwolin_13225_wszystko_co_mamy_wiedziec_o_pozyczkach_przez_internet,4.html , bo tam można znaleźć bardzo dużo ciekawych informacji na temat kredytów i pożyczek.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Maj 22, 2019 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w tematach okołokredytowych, to pozwolę sobie na następujące pytanie: jakie jest Wasze zdanie na temat kart kredytowych? Są według Was przydatne? Warto się na jakąś zdecydować, czy wręcz przeciwnie? Nigdy nie miałam żadnej, a od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie, by jednak się zdecydować na nią. Najbardziej interesują mnie oferty od Santander Consumer Banku, tutaj można je sobie przejrzeć: https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/. Interesuje mnie po prostu, jakie jest Wasze zdanie na temat tego typu rozwiązań Smile.
Powrót do góry
ZoskaG
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam (to mój pierwszy post Smile ). Czytam tak tematyke finansową z róznych źródel, bo akurat pracuje- jestem na stazu w biurze z tej branży i chcąc nie chcąc, pogłebiam swoją wiedze. Wydaje mi się, że takie sprawy są zbyt ważne i trudne (wiem, bo czytam umowy, regulaminy itd., sa obszerne, nie takie proste, aby oprzeć się na podpowiedziach z internetu, gdy chce się coś wybrać). Dlatego mysle, że poczytać można, ale najlepiej jednak skorzystać z porad fachowców.
Czesc, z tej strony Zoska. Lubie chodzić po forach, poza pracą, teraz pracuje,a raczej jestem na stazu w biurze doradca finansowy, zgłebiam tajniki kredyty hipoteczne zielona gora . Jeżeli interesują Was kredyty Zielona Góra to można yu Wink
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sro Cze 05, 2019 21:17    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: