Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

rzadkie włosy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bordeaux
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 07, 2010 09:19    Temat postu: rzadkie włosy Odpowiedz z cytatem

Jak sobie radzicie z tym problemem dziewczyny? Znacie jakieś kosmetyki zagęszczające owłosienie na głowie?Smile Kiepsko strasznie wyglądają rzadkie włosy przyklepane w dodatku do czaszki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lip 07, 2010 09:19    Temat postu:

Powrót do góry
Numa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 08, 2011 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na takie problemy dobre są kosmetyki profesjonalne, które są używane przez fryzjerów i stylistów. Jeżeli chodzi o odżywkę dodającą objętości to bardzo dobra jest ta: http://www.kalamis.pl/product-pol-6837-Odzywka-Epic-Volume.html Daje naprawdę dobre efekty, włosy po niej od razu wyglądają lepiej.
Powrót do góry
Loretine
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 04, 2011 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

uważam, że warto też zainwestować w dobra suszarkę, która nie będzie niszczyła włosów, ale będzie powodowała, że włosy nie będa przesuszone, będa się ładnie układały, a co za tym idzie będa mocniejsze, ja używam suszarki z jonizacja rowenty i jestem bardzo zadowolona, bardzo dobrze działa na włosy i tam mocno nie wypadają ,mimo , że suszę codziennie, widziałam w dobrej cenie te suszarki w sklepie medialux
Powrót do góry
Kotka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Musiałabyś pójść do jakiegoś lekarza, żeby przepisał Ci jakiś specjalistyczny preparat na porost włosów. Kiedyś używałam takiego zakupionego w innym kraju, ale teraz już nie mam do niego dostępu.
Mogłabyś też wypróbować szampon nadający objętości włosom HB- być może Twoje włosy stałyby się grubsze Smile
Powrót do góry
patik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 12:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Współczuję - również miałam problem nadmiaru wypadających włosów, którym przy okazji brakowało objętości. Później wprowadziłam odżywkę HB. Z powodzeniem. Do tego dołożyłam szampon HB Jeunesse i udało się doprowadzić włosy do ładnego wyglądu - w końcu Wink
Powrót do góry
baHa
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lut 22, 2013 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na taki problem należy zastosować dwojaką kurację, wewnętrzną i zewnętrzną. Dobrze jakbyś brała skrzyp na wzmocnienie i odżywienie włosów+maski i kuracje wzmacniające włos zewnętrznie.
Powrót do góry
SunnyAfternoon
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 13:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jaka konkretnie maseczka do wlosow najlepiej działa na zwiększenie objętności włosów? Hrm...

PS. Znacie może sposoby na przyspieszenie ich rośnięcia Sad... jakis czas temu musiałam obciać bo mi własnie na potęgę wypadały, ale teraz chciałabym aby jak najszybciej urosły spowrotem Hrm
Powrót do góry
magdalejman
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj trzeba przede wszystkim włosy wzmocnić a nie ma w tym względzie lepszego środka od krzemu w płynie którego właściwości odkryli i wykorzystywali już starożytni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wikusia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 04, 2013 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masaże głowy odpowiednio pobudzają cebulki włosów. Można również zastosować kurację w gabinecie trychologicznym. Ja jestem klientką http://www.creeniss.pl/ i pomogli mi z wypadającymi włosami. Trycholodzy potrafią sporo zdziałać w tych sprawach Smile
Powrót do góry
Patrycjapati
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Cze 05, 2013 07:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety znam problem, choć nie znam rozwiązania:D
Powrót do góry
werda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przerabiałam temat, najpierw brałam skrzyp przez 3 miesiące, jakieś odżywki a i tak włosów co raz mniej było. Potem odwiedziłam gabinet dermatologiczny porobiłam badania a te wyszły ok.
Zastanawiam się nad obcięciem włosów bo tak mi fryzjerka doradziła i muszę przyznać, że się waham bo to przecież nie trawnik.
Być może przesadziłam z farbowaniem ale jedno jest pewne z tego wszystkiego- nie mam problemów hormonalnych ani awitaminozy:)
Powrót do góry
julincia
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 26, 2013 10:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzy lata temu przeszłam intensywną kurację hormonalną, potem ciąża, karmienie piersią – moje włosy, które nigdy do najmocniejszych nie należały, zaczęły strasznie wypadać. Każdego ranka i wieczora czyściłam szczotkę do czesania – nie ukrywam, że naprawdę było bardzo źle. Obcięłam się na krótko, ale to też nie bardzo pomogło. Znajomi polecali jeszcze cynk, wcieranie rzepy (jest też specjalny szampon), metoda mojej babci – żółtka. Nic nie działało. I nie ukrywam, zaczęłam się siebie wstydzić, nawet nosiłam specjalne chustki i opaski na głowę. Badania – niby podwyższone hormony, ale nic poważnego. Zaczęłam naprawdę intensywnie googlać, szukać – czego ja nie stosowałam. Nic… Moja mama, która mieszka w Niemczech od lat przywiozła mi specjalny szampon i ampułki – Bioxsine. Nie bardzo wierzyłam, bo już dużo stosowałam. Ale powiem Wam – naprawdę działa!!! Efektu nie widać od razu – u mnie sporo małych włosków pojawiło się już po jakichś trzech tygodniach. Po dwóch miesiącach efekt był naprawdę widoczny. Stosowałam je przez osiem miesięcy zgodnie z zaleceniami producenta, włosy wróciły do normy (oczywiście mojej normy J).
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W gabinecie trychologii http://www.creeniss.pl/ skutecznie radzą jak zadbać o skórę głowy i włosy. Teraz moje włosy są puszyste i mocne.
Powrót do góry
Grażaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 23, 2013 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami wystarczy kupić jakiś szampon volume up, a czasami to nawet tabletki nie pomagają.
Powrót do góry
Lokaria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lis 19, 2013 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do produktów Bioxsine, to teraz w aptece można kupić szampon i serum w cenie samego serum. Wczoraj właśnie zakupiłem taki promocyjny zestaw, także polecam
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 19, 2013 20:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: