Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie, a ból stawów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jollomika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak stawy bolą przy bieganiu to lepiej przesiąść sie na coś innego. Moim zdaniem powinnaś przejrzeć sobie jakiś ranking orbitreków i wybrać taki sprzęt do ćwiczeń. Na nim nie powinny Cie boleć stawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Gru 07, 2017 15:30    Temat postu:

Powrót do góry
olaa987
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ból stawów stosuje niezmiennie od kilku lat Flexus https://www.wapteka.pl/flexus-na-stawy-30-kapsulek-355,p i muszę przyznać, że póki co jest niezawodny. Stosuje raz dziennie, myślę, że wystarczy Smile

Ostatnio zmieniony przez olaa987 dnia Wto Sty 02, 2018 11:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Tatu
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 21, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja polecam leczenie elektrodami, czyli inaczej zabiegi prądem (nie tym w herbacie). Kilkanascie minut takiego zabiegu raz na jakiś czas nie uszczupli bardzo portfela, a korzyści sa bardzo wymierne !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Leslie1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Gru 23, 2017 00:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tak biegam 3 razy tygodniowo i chodzę 2 razy na siłownię. A co robicie w przypadku kontuzji? Ja akurat jestem z okolic Krakowa i zapisywałam się na leczenie tutaj http://www.rehabilitacje.org/ do gabinetu, bo skręciłam kostkę i miałam chwilowy zastój. Na masażu również byłam i teraz czuję się już o wiele lepiej niż wcześniej. Według mnie zapisy przez internet są na prawdę wygodne i szybkie. Mają też najtańszy rezonans w całej małopolsce
Powrót do góry
vanityfit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli sporo ważysz to będzie to naturalne. Trzeba najpierw wzmocnić kolana i obudować je mięśniami moja koleżanka miała taki problem i pomógł jej trener osobisty Katowice
Aluska
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lut 21, 2018 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój tata również miał problemy ze stawami, łykał różne tabletki, miał rehabilitacje a nawet zastrzyki. Przeczytaliśmy że reumatyzm ma związek z wypłukiwaniem kolagenu dlatego wypróbowaliśmy kolagen od DuoLife. Ma bardzo fajny skład https://duocollagen.pl/kolagen-na-stawy a tata czuje się o niebo lepiej ! Smile
Powrót do góry
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lut 23, 2018 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

duzo zalezy od tego skad problem sie wzial.. ja np mialam problemy z kolanami przez mala ilosc plynu jakiegos tam.. bralam kolagen, jadlam duzo kiślów i galarety opartej na zelatynie i jest duzo lepiej.. do tego za namowa mamy poszlam na dwie sesje do Jura floating w Częstochowie do kapsuly floatingowej ktora dodatkowo rozluznila i odprezyla moje stawy Very Happy
Powrót do góry
Darjana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orbitrek to świetna sprawa, bo nie jest bardzo obciążający dla naszego organizmu, poza tym w domu można zrobić fajny trening na nim Wink zajrzyj tutaj https://www.cwiczwdomu.info/jaki-orbitrek-kupic/ i znajdziesz wszelkie informacje jaki wybrać i czym się kierować. Pamiętaj, że jest to dosyć duży sprzęt i trzeba sporo miejsca na niego.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 16, 2018 21:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: