Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fototapeta do pokoju

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerti
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 16:34    Temat postu: Fototapeta do pokoju Odpowiedz z cytatem

Cześć. Szukam obecnie nowoczesnej oraz oryginalnej fototapety do pokoju 3 ściany będą gładkie, natomiast na 1 chciałabym sobie machnąć jakąś fajną fototapetę.
Zastanawiam się nad tą kolekcją fototapet od nich www.decormint.com. Jak uważacie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 16:34    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie motywy Ci się podobają Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jot
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno w każdym pokoju ładnie dobrana tapeta ścienna dobrze się sprawdzi. Ostatnio faktycznie fototapety są bardzo na topie. Nie ma się czego dziwić, przecież umożliwiają one na prawdę ogromną odmianę aranżacji mieszkania. Tutaj możecie sobie zobaczyć fototapety https://innetapety.pl/fototapety .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger Nazwa Skype
felitka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To musisz dopasować pod kolor ścian. Masz w ogóle wybrany? Jeśli nie to podpowiem że fajnie łączy się fiolet z szarością. Możesz na przykład wybrać jakąś industrialną fototapetę i wówczas ściany wymalować na Czar Prowansji który mi się mega podoba i chciałabym u siebie mieć Smile to jest odcień z palety kolorów świata duluxa
Powrót do góry
ulkarulka1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lip 29, 2018 08:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fototapety to genialny wynalazek według mnie. Znalazłam śliczne wzory https://sklep.foteks.pl/fototapety-26-do-sypialni.html i bardzo dobrej jakości tapety właśnie na tym sklepie. Uważam, że dobrze dobrana grafika na tapecie
potrafi optycznie powiększyć nam mieszkanie. Dla mnie to świetne i przemyślane aranżacje.
Powrót do góry
Kafka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałam taką fazę że wszędzie dawałam tapety, a teraz wolę jednak farby. na rynku jest coraz więcej tych dekoracyjnych, primacol decorative ma ładne efekty, na przykład mnie się bardzo Royal Silk podoba. Jest taka delikatna, jakby jedwabna tkaninka na ścianie była Smile super to wygląda. A nałożenie nie jest wcale trudne
Powrót do góry
krystek01
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz fototapeta w salonie była robiona na indywidualne zamówienie i na konkretny wymiar.
Zamawialiśmy przez neta na stronie grafinia.pl
Bezproblemowo i szybko a tapetka wygląda bosko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
TakaOto
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sty 27, 2019 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznam, że ja nie jestem zbyt wielką fanką fototapet, ale może w Twoim pomieszczeniu będą prezentowały się genialnie. Ja jestem minimalistką, więc u mnie raczej znajdziesz przedmioty, które oprócz funkcji dekoracyjnej, muszą spełniać jeszcze jakąś dodatkową funkcję. To będą raczej tego typu wazony: https://fajnedonice.pl/kategoria.12.wysokie.wazony.html , na które właśnie poluję, niż wszelkie bibeloty czy pierdółki bez określonego przeznaczenia.
Powrót do góry
pieknyolek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sty 28, 2019 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tapety to bardzo trafny wybór. Bardzo szeroki ich wybór możesz znaleźć na https://www.outlet-tapet.pl/ Znajdziesz tam wiele ciekawych wzorów w ciekawej kolorystyce i przystępnej cenie. Polecam.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Sty 28, 2019 11:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak wygodnie mieszkać? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: