Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ból w stawie kolanowym
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aniazzielonego
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, najlepiej jak najszybciej zgłosić się do lekarza. Zerknij sobie na ten artykuł https://zdroweporady.pl/zapalenie-stawu-kolanowego-przyczyny-objawy-i-leczenie/ jest tutaj sporo informacji, ale nie zastąpi to wizyty u lekarza. Czasami wydaje nam się, że ból wskazuje na kolano, a może być powodowany innym czynnikiem -warto to sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 31, 2018 12:15    Temat postu:

Powrót do góry
wazniak
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie właśnie wysłano z tym do neurologa. Muszę sobie umówić wizytę przez tę stronę: https://lekarzebezkolejki.pl/neurolog/olsztyn . Mam nadzieję, że uda mi się to na nfz.
Powrót do góry
Ela78
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 07:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ktoś może zażywa suplement diety Omega Marine Forte+ ? Czytałam o nim ostatnio w sieci i zastanawiam się nad jego zakupieniem, ponoć jest dobry jako suplement na stawy, dostarcza niezbędne kwasy omega 3 i witaminę D. Z racji że ja na prawdę jem mało ryb, to chciałabym wypróbować ten suplement by uzupełnić niedobory. Co o tym myślicie ?
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 20, 2018 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Innej opcji, jak wizyta u grodzisk mazowiecki - ortopeda nie widzę. Sami sobie takich problemów nie rozwiążemy i sami niestety nie sprawdzimy, co się dzieje. Mam nadzieję, że znajdziesz dla siebie najlepszych specjalistów. Ja do takiego jestem zapisana w przyszłym tygodniu.
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie przedłużające się bóle mogą prowadzić do niemiłych skutków. Obecnie powszechne są choroby zwyrodnieniowe stawów opisane szerzej na stronie sulphur.com.pl - atakują one głównie stawy i kręgosłup, dlatego warto iść do lekarza póki czas, a także zastanowić się nad naturalnymi specyfikami, które mogłyby złagodzić dolegliwości.
Powrót do góry
Alexa555
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele lat walczyłam z bólem kręgosłupa i przychodziłam do wielu medyków zanim nie usłyszałam od mojej przyjaciółki o istnieniu zawodowego masażysty, który naprawdę oferuje nadzwyczaj profesjonalne usługi. Obecnie mogę zakomunikować, że ból odstąpił a ja raduję się dobrym zdrowiem. Rekomenduję rehamobile.pl.
Powrót do góry
KimKolwiek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2018 00:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie niestety także boli kolano i to już od dłuzszego czasu, bo od kilku tygodni. Zbagatelizowałam to myśląc, ze samo przejdzie, ale niestety nie przeszło. Chce zapisać się na rehabilitacje i rozważam ofertę z tej strony http://rehab-gdansk.pl/o-nas/ , ale nie wiem, czy uda mi się zapisać jeszcze w tym miesiącu, bo nie wiem jakie są kolejki. Mam nadzieje, że będą wolne terminy.
Powrót do góry
Ankaa123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 27, 2018 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z takim bólem na pewno od razu poszłabym do ortopedy. Różnie to bywa, a może to być coś poważniejszego. Lepiej zacząć od razu działaś. A jeżeli potrzebne będzie jakieś leczenie to np. fizjoterapia Warszawa na pewno się sprawdzi.
Powrót do góry
lenkaja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Evil or Very Mad
Powrót do góry
renata0
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u reumatologa też w takim przypadku jest konieczna. Najlepiej zapisz się do poradni w Łodzi: https://melissamed.pl/reumatolog/ w którym pracuje wiele specjalistów, więc z pewnością dostaniesz od nich odpowiednią pomoc medyczną. Mi bez problemu dali skierowanie na zabiegi i rehabilitację, więc dzięki temu moje kolano szybko doszło do siebie i przestało boleć.
Powrót do góry
Kazoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może konieczna będzie rehabilitacja... Ale lepsze to niż operacja i dopiero wtedy rehabilitacja! U mojego brata tak było, że dzięki http://medisport.lublin.pl/rehabilitacja/ i prawie rocznej rehabilitacji 2 razy w tygodniu odzyskał właściwie pełną sprawność w kolanie, które miało iść pod nóż. Rehabilitacją można naprawdę dużo ugrać, ale trzeba znaleźć odpowiedniego specjalistę.
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bol stawow jest bardzo nieprzyjemny. I nie ma co sie ludzic, ze samo nam szybko przejdzie. W wiekszosci przypadkow trzeba sie wzmocnic specjalnymi suplementami. Teraz sporo osob uzywa kosmetykow konopnych https://konopmed.pl/ i wlasnie sa one dobre takze w bolach stawow. Takie masci maja silne dzialanie i szybko usmierza nam bol. W takie kosmetyki warto sie wyposazyc.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 23:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Czas wolny Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6
Skocz do: