Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Własny dentysta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wiola438
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Cze 05, 2018 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt, najlepiej polegać na opiniach innych pacjentów. Jednak dzisiaj stomatologia tak się rozwija, że co rusz wprowadzane są nowoczesne rozwiązania, np. leczenia bez bólu, w znieczuleniu czy gazie rozweselającym - po takich leczeniach nie ma strachu przed kolejna wizytą Smile Poza tym sporo mówi się o profilaktyce czy innych sposobach przywracania pięknego uśmiechu (medycyna estetyczna, ortodoncja, licówki czy implanty). Tylko doświadczone, wiodące gabinety oferują to pacjentom w stałym pakiecie. Na śląsku jest kilka sprawdzonych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 05, 2018 20:42    Temat postu:

Powrót do góry
goldensilver
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 09, 2018 18:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz można w ogólnym znieczuleniu usuwać zęby czy masowo je leczyć, także nie ma sensu bać się zadbać o zdrowy i piękny uśmiech. Najlepsze kliniki maja to w stałej ofercie (zdaje się że nie ma takiej opcji dla dzieci, ale dobry dentysta szybko upora się z małym pacjentem i zachęci do dbania o zęby)
Powrót do góry
kewlar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 23, 2018 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej szukać sprawdzonej kliniki, z dobrymi opiniami bo popsuć nie trudno a naprawić czyjeś błędy trudniej... Ja bałam się długo dentysty, na szczęście znajoma mi poleciła DentalCare i tam zapomniałam o strachu. Liczy się podejście, sprzęt, materiały i techniki - tam stosują najnowsze bo stale się dokształcają.
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Tychach zdaje się w DentalCare maja takie rozwiązania, zresztą od lat słyną z wprowadzania najnowszych technik leczenia czy ortodoncji, a to że stale się szkolą i śledzą rynek przekłada się na zadowolenie pacjentów.
Powrót do góry
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczescie technika tak poszla na przod w przeciagu ostatnich 20 lat, ze nawet leczenie kanalowe nie musi byc juz takie straszne ani bolesne, prawda? leczenie kanalowe moze byc wykonywane przy pomocy mikroskopu - poczytajcie o tym np tutaj - niezle, prawda? Jakby co, to mozna sie od razu umowic na wizyte, bowiem to strona Kliniki Stomatologicznej Beaty Świątkowskiej - znajdujacej sie na krakowskim Podgórzu.
Powrót do góry
Szyszunia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 28, 2018 15:00    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Ja mam swojego stomatologa od wielu lat i nie wyobrażam sobie żadnej zmiany. Bardziej zależało mi na znalezieniu dobrej pracowni w Warszawie w, której zrobię zdjęcie panoramiczne zębów czy też cefalometryczne. W końcu trafiłam do pracowni DiagDent na Ursynowie gdzie mają najlepszy tomograf - CS Kodak 8100 dający obraz w 3D z możliwością dopasowania implantów bo o to mi właśnie chodziło.
Powrót do góry
rafek34
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

DentalCare słynie z najnowszych zabiegów, jakie tylko można sobie wyobrazić. Ich korony, mosty czy implanty to nie tylko najlepsze materiały ale tez fachowe doradztwo w tym zakresie. Na stronie którą podaliście można poczytać, jakie zabiegi są u nich dostępne i jak zadbać o piękny, zdrowy, prosty i biały uśmiech Smile
Powrót do góry
anetka910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku dentysta powinien być przede wszystkim cierpliwy i delikatny. Nie lubię braku zrozumienia i robienia czegoś na siłę, przez to w jakiś sposób w dzieciństwie do dentystów byłam zrażona, jednak odkąd poznałam gabinet http://www.trident-lodz.pl moje problemy się skończyły, a do dentysty chodzę regularnie.
Powrót do góry
Tadzik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dziecka miałem uraz do dentysty i wizyt u niego. Niestety zęby się psują i wylądowałem w centrum dentystycznym w zielonej górze www.zdrowe-zeby.com gdzie trafiłem do bardzo sympatycznego Pana dentysty. Bałem się, że będzie bolało, bo miałem do założenia 3 plomby. Nie wiem z pomocą jakiej magi to się stało, ale dentysta zrobił to bez boleśnie, hmmm.. chyba, że to przez znieczulenie Very Happy
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 09, 2018 14:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze stomatologa zależało mi na tym, żeby każdy członek rodziny mógł znaleźć coś dla siebie. Najbardziej zależało mi na stomatologu dziecięcym i protetyce stomatologicznej. Znalazłam świetny gabinet w Warszawie, gdzie pracują sami specjaliści. http://hippolit.pl/oferta-uslug-stomatologicznych/stomatologiczne-leczenie-protetyczne Dr Woszczyk okazał się wybitny w swoim fachu i teraz cieszę się pięknymi licówkami.

Ostatnio zmieniony przez Andzela dnia Pon Lip 09, 2018 14:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
szalona25
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 17, 2018 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o dentystę to polecam wam różne rodzaje protez zebowych. takie protezy zębowe rodzaje mozecie poznać na stronie gabinetu Odent. Jezeli chcesz miec jakiś rodzaj protezy zębowej to dobrym sposobem będzie odwiedzenie tej strony tego gabinetu.
Powrót do góry
adrianna8898
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2018 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na co dzień korzystam z Biała Szuflada
Powrót do góry
songoalboinie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2018 15:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie nie ma lepszego niż https://dentystaszczecin.eu/
Powrót do góry
luplupjej
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 02, 2018 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój własny stomatolog to Denis Clinic
Powrót do góry
nowtakczynie
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Profilaktyka jest bardzo ważna, jednak często zapominana. Nie boli to po co iść do dentysty? Zdecydowanie lepiej zapobiegać niż leczyć, dlatego polecam udać się do Villa Nova Dental Clinic
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 04, 2018 11:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Jak być atrakcyjną? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: