Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sposoby na poprawienie urody
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pulsonpulsonowski
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie to zainwestuj w dobrej jakości kosmetyki, uważam, że to bardzo dobry sposób ogólnie na poprawienie kondycji skóry, na urodę etc. Kolejna kwestia, to cena, wiadomo, dobre kosmetyki często są tak drogie, że ciężko je w ogóle kupić, ja polecam jednak https://www.seol-cosmetics.pl/ tutaj jakość spotyka się z dobrą ceną, generalnie nie przepłaca się za nie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 14, 2018 12:56    Temat postu:

Powrót do góry
lalka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wolałabym poradzić się specjalisty, pójść do dobrego fryzjera, który od razu wie, jak dobrać kolor, by nie wyglądać śmiesznie. Spróbuj skorzystać ze strony www.moment.pl Znajdziesz opinie o fryzjerach w całej Polsce, na pewno trafisz na tego odpowiedniego. Zawsze kieruję się opiniami klientów i dobrze na tym wychodzę.
Powrót do góry
Olus
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Paź 16, 2018 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym gabinecie wam pomogą usunąć zmarszczki - https://filine.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem zdania, że w pierwszej kolejności trzeba nabrać pewnej wiedzy o tym, jak o tę naszą urodę nieocenioną dbać. Nie wystarczy iść za modami albo stosować akurat popularne zabiegi i produkty – trzeba zrozumieć, dlaczego pojawiają się w naszym ciele jakieś defekty, które nam się nie pojawiają. Na przykład mi się od jakiegoś czasu nie podobały zmarszczki, które zaczęły mi się zbierać w okolicach kącików ust. Tutaj: https://lirene.pl/jak-uniewidocznic-zmarszczki-wokol-ust/ poczytałam sobie nieco więcej na tego problemu – i był to doskonały punkt startu, dzięki któremu mogłam uniknąć walki z tym problemem „na oślep”. Także – przede wszystkim wiedza : ).
Powrót do góry
Luiza25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 17, 2018 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może zainteresują was kosmetyki do pielęgnacji twarzy. Bardzo duży wybór znajdziecie tu https://www.bee.pl/9319-kosmetyki-do-twarzy Sa tu kremy, maseczki, żele itp. Mi na pewno się przyda krem do cery naczynkowej. Zrobiony wyłącznie z ziół i olejów zimnotłoczonych . Zapobiega trądzikowi różowatemu.
Powrót do góry
rufiia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dobrej kosmetyczki to polecam wam Madame Art, moja koleżanka mi poleciła ten salon kosmetyczny i jestem z niego bardzo zadowolona, Panie które mnie obsługiwały to prawdziwe profesjonalistki, bez ich pomocy nie wyglądałabym tak dobrze na imieninach mojej siostry. To prawdziwe cudotwórczynie Smile
Powrót do góry
Kala212
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 24, 2018 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli będziesz chciała również zadbać o jakość cery to warto pomyśleć nad zabiegiem infuzji tlenowej http://www.dermaoxy.pl/ który wprowadziłam do swojego salonu kosmetycznego i z perspektywy kilku miesięcy mogę przyznać, że działa bardzo skutecznie nawilżając skórę i jednocześnie redukując zmarszczki. Klientki są zadowolone czego potwierdzeniem jest ich rosnąca ilość właśnie do tego zabiegu i sama widzę jak fajnie się to zmienia szczególnie u osób już w średnim wieku gdzie skóra nie jest w najlepszym stanie.
Powrót do góry
zazulka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 07:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zabiegów medycyny estetycznej jest obecnie na rynku całe mnóstwo. Wystarczy wybrać się do dobrej kliniki medycyny estetycznej, gdzie doradzą Wam, jaki zabieg może najlepiej sprawdzić się w Waszym konkretnym przypadku. Dlatego właśnie zachęcam do wizyty na stronie http://drwojcik.pl/. Dr Wójcik Aesthetic to znana klinika medycyny estetycznej, która znajduje się w Krakowie.
Powrót do góry
landrynka90
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 08:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli o poprawienie urody chodzi, to ja akurat biorę suplementy diety, teraz Neoglandynę. działa super na skórę. miałam suche skórki zawsze i kremy nie pomagały, a teraz jest super bo już cera bardziej nawilżona, a biorę w sumie od niedawna.
Powrót do góry
klara-maria
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby poprawić urodę czasem wystarczy coś niewielkiego, jak zwykłe pomalowanie paznokci lakierem. Ja się ostatnio zakochałam w Ice Chic 23 od Golden Rose, super pasuje do szarych ubrań!
Powrót do góry
kawcia23
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam bardzo duży problem z cerą na twarzy Sad Liczne przebarwienia, jakieś wypryski i tak dalej... Już byłam zrezygnowana, ale wreszcie odważyłam się pójść do tej kliniki dermatologicznej w Warszawie: https://www.klinikaambroziak.pl/ Przeszłam przez kilka zabiegów, dzięki którym dziś cieszę się piękną skórą twarzy i jestem bardziej pewna siebie Smile
Powrót do góry
GretaG
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 26, 2018 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie z wiekiem najwidoczniejszym naszym problemem są zmarszczki, których ilość dramatycznie się zwiększa. Gdyby nie zabiegi przeciwzmarszczkowe jak w gabinecie Gorlicka-Kruk http://gorlickakruk.pl/zabiegi-przeciwzmarszczkowe/ to nie wiem jak dałoby się atrzymać oznaki starzenia, szczególnie na twarzy.
Powrót do góry
Miranda
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Paź 30, 2018 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zadbać o siebie to poza zabiegami na twarz warto też pomyśleć o zabiegach na ciało. Bardzo fajną opcją sa różnego rodzaju peelingi, które wygładzają i ujędrniają skórę. Kilka razy miałam okazje korzystać z peelingu w Gabinecie u Hanki http://www.gabinetyuhanki.pl/oferta/gabinet-kosmetyczny/zabiegi-na-cialo w Bukowinie Tatrzańskiej. Jeździmy tam co jakiś czas na odpoczynek więc zawsze też odwiedzam ten gabinet Smile
Powrót do góry
marakuja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba znalazłam kosmetyki, które będą dla mnie najlepsze. Cudownie poprawiają urodę, a skoro używa ich nawet Kasia Cichopek, to bez wątpienia są doskonałe. Muszę zamówić sobie jak najszybciej naturalny krem głęboko nawilżający i odżywczy Calluna Medica. Zawiera aktywne składniki, które gwarantują najwyższą efektywność działania. Znacie już tą markę kosmetyków?
Powrót do góry
Kazoo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 08, 2018 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby poprawić urodę to można naciągnąć legginsy na tyłek i pójść na siłownię Wink Nic tak nie poprawia urody jak wysportowane, szczupłe i jędrne ciałko Very Happy Serio warto, u mnie skóra zaczęła zupełnie inaczej funkcjonować odkąd chodzę na siłkę Wink
Reklama

Wysłany: Czw Lis 08, 2018 18:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 20 z 26
Skocz do: