Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samochód nowy, czy używany?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hrabina
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 13:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi bardzo podobają się auta po tuningu. Dlatego właśnie spodobały mi się projekty od GranSport: https://gransport.pl/. Muszę przyznać, że ich auta robią naprawdę duże wrażenie. Taki tuning to jest coś Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 26, 2019 13:24    Temat postu:

Powrót do góry
kongo
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 15, 2019 09:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Nataliaa25
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem warto postawić na sprawdzonych dealerów samochodowych do których w Warszawie na pewno należy HondaPlaza. Mają bardzo dobrze rozbudowaną ofertę aut używanych i w tym zakresie cenowym myślę że znajdziesz fajne auto, które co ważne będzie doprowadzone do odpowiedniego stanu technicznego i nie kupisz przysłowiowego "kota w worku" który będzie miał w sobie dużo rzeczy do zrobienia, a to z kolei przyniesie dużo nerwów oraz kosztów.
Powrót do góry
SteffAnja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 20:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może używany samochód będzie lepszym wyjściem? Jeżeli o takie zakupy chodzi to będzie można w ten sposób sporo zaoszczędzić. Jeżeli zabieracie się właśnie za taka inwestycje to zajrzyjcie sobie także na stronkę https://auto-carrier.pl W tym miejscu bedziecie mogli wynająć bagażniki samochodowe, boksy dachowe.
Powrót do góry
Kokcia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm wiadomo, ze nowy = lepszy, ale pozostaje jeszcze jedna sprawa - koszt nowego auta. Jest masakryczny, jezeli chodzi o polskie pensje, prawda?;/
Wg mnie lepiej juz kupic auto 5-7 letnie i je ewentualnie doinwestowac jakos lekko, niz kupowac nowe z salonu i tracic od raz te 30-40% jego wartosci.
Ale pamietajcie, aby przed zakupem auta uzywanego dokladnie je sprawdzic! Jezeli nie macie znajomego, zaufanego mechanika, to mozna skorzystac z firm, ktore oferuja sprawdzenie auta przed zakupem. Np firma SprawdzAuto24 - podrzuce namiary na ich oferte: https://sprawdz-auto24.pl/oferta/ - za kilka stowek dokladnie sprawdza auto, ktore chcemy kupic i wydadza o nim swoja opinie. Dzieki czemu mozemy uniknac auta z ukrytymi wadami!
Powrót do góry
Marika83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 25, 2019 22:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od funduszy i w sumie też potrzeb. Początkujący kierowca nie potrzebuje auta z salonu
Powrót do góry
wiki1981
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 30, 2019 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nowy to zależy głównie od potrzeb oraz budżetu. Ja nie jeżdżę dużo, auto jest dla mnie jako przedmiot użytkowy. Dlatego nie przeznaczyłam na niego dużej kwoty. Jeśli auto używane to koniecznie tylko od sprawdzonego sprzedawcy. Ja kupiłam auto od jednej z warszawskich firm https://autoskupwarszawa-flotyodfirm.pl/ i nie mogę narzekać. Nie siedzę z nim ciągle u mechanika więc jestem zadowolona. Jeśli mnie będzie stać w przyszłości to z przyjemnością kupię sobie nowe autko. Swoją drogą nowe nowa Toyota Yaris jest śliczna moim zdaniem Smile.
Powrót do góry
difters
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli budżet pozwala to stawiałbym na nowy, chociaż to nie zawsze jest dobra opcja. Może lepszą opcją jest leasing. Albo kupno używanego samochodu, ale takie lepszego. A jak używany to po zakupie warto zadbać o jego wnętrze i zapisać się na pranie tapicerki gdańsk, samochód wewnątrz będzie jak nowy Very Happy
Strelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ważne na jakie auto postawicie i tak radzę wybrać się do salonów samochodowych. W takich miejscach jak http://www.ursyncar.pl znajdziecie zarówno nowe modele jak i te używane. Zapoznajcie się z szeroką ofertą salonu Forda.
Powrót do góry
amino4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 20, 2019 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swój samochód trzeba zadbać i także wybrać odpowiednie produkty do jego pielęgnacji. Dobrzy producenci lakierów samochodowych zapewniają specjalne lakiery ale też produkty do usuwania rys. Warto wiedzieć, że niektóre rzeczy można usunąć samemu. A auto zadbane będzie się lepiej prezentować.
Powrót do góry
MarylaD80
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja obstawiam zawsze zakup samochodów 1-2 letnich. Na nowym za dużo się traci , a auto 2-letnie z małym przebiegiem nie powinno się psuć. Ciekawe oferty sprzedaży mozna poszukać na portalach internetowych , np. Ogłoszenia Białołęka
Polska kancelaria UK
Powrót do góry
żancia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obojętnie czy auto nowe czy używane trzeba o nie dbać. W moim aucie wymieniam olej co 10-12 tysięcy km. Oddaję do zaprzyjaźnionego mechanika on zajmuje się moim autem. Ostatnio pytał jaki olej stosuje w moim aucie. Mówił że olej Shell. Ona oczyszcza silnik. Nie wiem na czym to dokładnie polega. Ale jak mechanik tak mówi to mu ufam.
Powrót do góry
polecga
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie najlepsze samochody są poleasingowe Najłatwiej znaleźć dobry model w rozsądnej cenie, a korzystając z oferty dobrego salonu takiego jak https://samochody-poleasingowe.eu/ możesz też liczyć na świetną obsługę klienta Wink
Powrót do góry
ania.rakowska123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 26, 2019 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie lepiej kupić nowy z niższej półki, to też zależy od wielu czynników, ale w większości sytuacji ta reguła się sprawdza. Ja kupiłam używany, który miał być w świetnym stanie itp. a ledwo wyjechałam od handlarza i coś z niego się urwało. Na szczęście dało się tę część przyspawać (aktualnie nie pamiętam jak ona się nazywa), akurat przejeżdżałam przez Kraków i zrobili mi to tutaj http://www.irmarserwis.pl/oferta/spawanie-aluminium jednak to rozwiązanie na chwilę, część i tak będę musiała wymienić i zapłacić za nią około 2000 zł. Samo spawanie aluminium nie pomoże, dlatego żałuję bardzo zakupu tego używanego samochodu. Dodam, że wcale nie jest taki stary, z 2010 r...
Powrót do góry
kaska83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 28, 2019 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zależy jakie trasy jakie odległości. Mój mąż często robi długie trasy dlatego jak najnowszy samochód tym lepiej - nic się nie psuje i masz pewność, że dojedziesz na miejsce, pamiętam jak mój kuzyn jechał raz na kurs spawacza i jakaś uszczelka mu pękła i trzeba było wzywać pomoc.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sie 28, 2019 16:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: