Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcecie schudnąć... ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
besia1
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie to bardzo złożony proces i jak się okazuje wcale nie jest taki prosty. Grunt to odpowiednia dieta, plan treningowy i regeneracyjny oraz solidna dawka motywacji, która pomoże nam przetrwać wszystkie wzloty i upadki Smile Warto korzystać z profesjonalnej pomocy specjalistów w tym zakresie http://www.gacasystem.pl/jak-schudnac/. Tym bardziej, że efekty takich działań są - wystarczy obejrzeć metamorfozy uczestników ich programów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Paź 12, 2017 13:07    Temat postu:

Powrót do góry
antawit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze możemy osiągnać zamierzony efekt, ale należy próbować. Wtedy nasze odchudzanie będzie przebiegało właściwie i w końcu dojdziemy do celu.
RysiaPysia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam uwazam ze odpowiednie zywienie plus cwiczenia i blonnik to trzy klucze do sukcesu. Poniewaz mam teraz dwa etaty to nie gotuje i zamawiam posilki w Macro Bios Bar - to taka firma cateringowa ze zdrowym jedzeniem, smacznym i tanim. Maja ekologiczne skladniki i nawet specjaln\a diete na oczyszczenie organizmu
Powrót do góry
Mój Miły
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się schudnąć bez dobrej diety i ćwiczeń! Hasła, które są Wam potrzebne to: regularnie, wytrwale, powoli. Jeśli jednak z jakichkolwiek powodów chcecie temat przyspieszyć, można to zrobić używając np. spalaczy tłuszczu. Tylko dobrych, sprawdzonych. Mi polecają najlepszy z możliwych clenburexin od treca https://www.trec.pl/clenburexin.html
Ktoś używał i napisze coś o nim?
Powrót do góry
kanna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem tak - sport w dużych ilościach nie pozwala mi przytyć.
JuliaTrox
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 12, 2017 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie kluczem do sukcesu jest dobrze dobrana dieta, a trzeba pamiętać, że każdemu z nas, co innego służy. Do tego trening, który też nie dla każdego jest jednakowo polecany. I regularność oraz silna wola. Dużo zmiennych, ale mam nadzieję, że prowadzące co jednej stałej, jaką ma być wymarzona waga i piękna sylwetka. W tym wszystkim może pomóc mój trener: www.igortreneronline.pl Smile Jeżeli ktoś potrzebuje, to się dzielę Smile
Powrót do góry
Majka70
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 08:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A znacie stronę dietetyk Toruń? Jak czytam tamtejsz artykuły to żałuję, że tak późno trafiłem na tę stronę.
21Moniczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kzdy chyba chcialby schudnac, a przynajmniej wiekszosc, ale czasem jest to cel trudny do osiagniecia.
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Gru 17, 2017 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chce się zrzucis zbędne kilogramy to trzeba przejść na dobra dietę, najlepiej ustaloną przez dietetyka. No i sport. Dobry jest rower. Ja znalazlm ciekawy artykuł https://portal.bikeworld.pl/artykul/porady/przeglad_rynku/16856/jaki_rower_gravel_wybrac W którym bardzo dokładnie sa omówione rowery szutrowe. Wg tego co piszą wynika że jest to bardzo nowoczesny rower, z ciekawymi rozwiązaniami. A i co ważne można jeździć na nim po miejskich drogach jak i w terenie. Myślę że ten rower będzie dobry dla męża, bo stanowczo ma za mało ruchu.
Powrót do góry
kalicki12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 11:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie też koniecznie o tym, aby pić duże ilości wody. Najlepsza jest woda źródlana, która jest zdrowa w każdych ilościach. Można zamawiać ją do domu - wystarczy rzucić okiem na ofertę Iwoniczanki - http://iwoniczanka.pl/. Rozwiązanie jest przy okazji bardzo ekologiczne - butelki są zwrotne.
Powrót do góry
Majka2312
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dieta i ćwiczenia to podstawa. Sama korzystam z WygodnejDiety i jestem z nich bardzo zadowolona. Nie chodzę głodna, jem do syta zdrowe i świeże posiłki. Dzięki nim bardzo polubiłam zdrowe odżywianie!
Powrót do góry
malgosiaczek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sposobów na odchudzanie jest wiele. Jednym to przychodzi łatwiej innym trudniej... Ja aby wspomóc odchudzanie zażywam kwas kaprylowy https://evita.sklep.pl/pl/kwas-kaprylowy-600mg-60kaps.html . Nie tylko reguluje on pracę układu trawiennego ale także hamuje apetyt. U mnie sprawdza się doskonale.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sty 15, 2018 14:11    Temat postu: Sport, dieta itd. Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie, to nie ma specjalnego sportu, który pozwala błyskawicznie schudnąć. Utrata zbędnych kilogramów jest raczej konsekwencją tego, że po pierwszy regularnie trenujemy, po drugie wspomagamy się suplementami, po trzecie przestrzegamy różnych nawyków żywieniowych takich jak niepodjadanie wieczorami, jedzenie ostatniego posiłku 2 godziny przed położeniem się do łóżka itd. Dla leniwców nie ma wymówki, konieczne jest połączenie różnych aktywności, a o to nietrudno. W Polsce bowiem nie brakuje obiektów sportowych, o czym najlepiej może przekonać ten portal - https://www.gymeo.pl/obiekt-sportowy
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że chcę schudnąć. Marzy mi się z 15 kilo mniej. Wiem, że aby to osiągnąć to muszę ciężko pracować. Do tego to nie jest takie hop siup i powinnam uzbroić się w cierpliwość. Ale nadal szukam przyspieszaczy odchudzania. Nawet na http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1198271 znalazłam dyskusję o balsamie przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej myślicie, że działa. Jak wy zapatrujecie się na takie rzeczy przyspieszające odchudzanie?

Ostatnio zmieniony przez KimKolwiek dnia Wto Sty 23, 2018 12:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kolesiova
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 20, 2018 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim sposobem na zrzucanie zbędnych kilogramów było rozpoczęcie jazdy na rowerze Very Happy Na początku trochę się bałam, ale poczytałam co trzeba, między innymi na https://jaki-rower.pl/ . Kiedy już miałam potrzebną mi wiedzę, kupiłam rower odpowiedni dla siebie a potem po prostu zaczęłam jeździć Very Happy
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 20, 2018 14:31    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17
Skocz do: