Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chcecie schudnąć... ?
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ingrid
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Maj 06, 2009 08:35    Temat postu: Chcecie schudnąć... ? Odpowiedz z cytatem

Witaj,

Odchudzasz się, marzysz o pięknej sylwetce, potrzebujesz wsparcia, zrozumienia i porad dziewczyn w takiej samej sytuacji. A może już udało Ci się schudnąć?Nie ważne czy chcesz zrzucić 20kg, czy 4kg
Nie zwlekaj, dołącz do nas. Zarejestruj się na forum http://motylkowe.phorum.pl/
Możesz liczyć na nasze wsparcie, a my chętnie skorzystamy z Twoich doświadczeń.
Nasze forum nie propaguje anoreksji, chcemy po prostu schudnąć. Możesz liczyć na anonimowość, bo forum jest zabezpieczone hasłem, a także lista wszystkich użytkowniczek.
Dodatkowo mamy wpisane w regulamin usuwanie osób nieodzywających się powyżej 14 dni od daty rejestracji, także można pisać bez obaw, że ktoś jest u nas tylko w roli podglądacza.
Mamy wiele tematów, nie tylko dot. Diety. Zresztą zarejestruj się sama zobaczysz.

Zapraszamy

http://motylkowe.phorum.pl

--------------------------------------------------------------------
Proszę nie traktujcie tego jako spam.
Po prostu chciałam Was zaprosić na Forum poniewaz ono na prawdę POMAGA w odchudzaniu.

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Maj 06, 2009 08:35    Temat postu:

Powrót do góry
Loretine
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lip 19, 2011 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mnie się wydaje że dobrym pomysłem na zrzucenie kilku zbędnych kilogramów jest wyjechanie na jakiś obóz odchudzający, gdzie można się nauczyć jak zdrowo się odżywiać , poznać nowe ćwiczenia i w ogóle się zmotywować, czytałam ,że dobre turnusy odchudzające proponuje primavera spa w Jastrzębiej Górze
Powrót do góry
Karolka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 19, 2011 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moim zdaniem dobrym pomysłem na zrzucenie zbędnych kg jest wyjście z domu i poruszanie się troszkę no i oczywiście rezygnacja ze słodyczy, kolorowych napoi oraz fast-foodówSmile
Powrót do góry
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Lip 20, 2012 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Karolka napisał:
A moim zdaniem dobrym pomysłem na zrzucenie zbędnych kg jest wyjście z domu i poruszanie się troszkę no i oczywiście rezygnacja ze słodyczy, kolorowych napoi oraz fast-foodówSmile

Oczywiście to jest podstawa na początku każdej diety, bez względu na to ile się chce schudnąćSmile Ale i są suplementy, czy odżywki np, które nieco pomogą i usprawnią proces czy to samego odchudzania czy metabolizmu. Ja swojego czasu od A do Z stosowałam zasady zrzucania wagi (lista: 10 zasad zrzucania wagi), ale i poza tym piłam różne koktajle wspomagajace odchudzanie i to wszystko razem podziałało tak, jak powinno, czyli spadło mi pare nadprogramowych kilo.
AnielicaBeata
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 08:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie to koktajle były? brzmi lepiej niż piguła...
Powrót do góry
Buraczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 17:02    Temat postu: A może sałatki? Odpowiedz z cytatem

Ja oprócz tego o czym mówicie (czyli koktajli proteinowych oraz ćwiczeń) zrobiłam sobie listę potraw, na której znalazły się ulubione przepisy na sałatki i tego się trzymałam. Myżlę, że taki komplet zrobił swoje Very Happy A poza tym postawiłam też na sport. A zaczęło się od tego, że kiedy pojechałam na narty z FeelTheFlow to mimowolnie (nawet specjalnie się o to nie starając) sporo schudłam przy okazji świetnie się bawiąc. Okazuje się, że tak tez można ^ ^

Ostatnio zmieniony przez Buraczek dnia Wto Paź 09, 2012 21:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 14:10    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

AnielicaBeata to były koktajle herbalife (tu można znaleźć przepis: Koktajle i produkty odżywcze - polecam truskawkowy), ale swoją drogą salatki i własne przepisy też oczywiście, no w końcu na samych koktajlach nie da się wyżyćSmile
Chyba.. bo nie próbowałam nawet
alinka604
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 13:25    Temat postu: Re: odp Odpowiedz z cytatem

Rita1979 napisał:
AnielicaBeata to były koktajle herbalife (tu można znaleźć przepis: Koktajle i produkty odżywcze - polecam truskawkowy), ale swoją drogą salatki i własne przepisy też oczywiście, no w końcu na samych koktajlach nie da się wyżyćSmile
Chyba.. bo nie próbowałam nawet

Rita, zdecydowanie się z Tobą zgadzam. Herbalife to jest to.
Powrót do góry
Kaja88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 06, 2012 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście zrezygnowanie ze słodyczy i dużo ruchu pomoże przy zgubieniu zbędnych kilogramów, ale nie zawsze jest na to czas. Ja natomiast regularnie przyjmuję Go! Sunrise z Kyani, który wspomaga odchudzanie. Produkt ten składa się z kilku bardzo zdrowych owoców, co ogólnie wpływa pozytywnie na mnie Smile Używanie tych saszetek już przez pół roku pozwoliło zrzucić mi 8 kg, a stan mojego zdrowia i samopoczucia uległ poprawie Smile dla chętnych więcej info na www.twojadrogadosukcesu.pl
Powrót do góry
Buraczek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej się z Wami zgodzę Smile
marta21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 11, 2012 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja musiałam pożegnać słodycze, białe pieczywo. Musiałam się strasznie zacząć pilnować i nie dać się pokusom dopiero zrzuciłam kilka kilo:(
ola.bieda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A próbowałyście po prostu ćwiczyć regularnie? Diety są dobre ale do tego trzeba dołożyć trochę wysiłku
AnielicaBeata
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 11:54    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Ja teraz ćwiczę, ale mam sporo problemy z barkiem i więcej w tym rehabilitacji niż odchudzania - ruch super intensywny zdecydowanie odpada.
Za to zaczęłam sięgać ostatnio po eko produkty (przekąski, zbożówka i przepisy z http://www.notoeko.pl/) - żeby choć w tyłek te kilogramy tak nie szły.
Powrót do góry
jowitka2
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się nie chce ćwiczyć... wolę nie jeść;p
magdalejman
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sty 24, 2013 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nie wiecie od czego się zabrać, jak schudnąć to skonsultujcie się z dietetykiem, który ułoży wam dietę. A jeżeli nie macie czasu to polecam kontakt online z Panią Małgosią która też tym się trudni. (tam są dane kontaktowe)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Czw Sty 24, 2013 18:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 14, 15, 16  Następny
Strona 1 z 16
Skocz do: