Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stylowy rower miejski

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JuliaJach
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 14:22    Temat postu: Stylowy rower miejski Odpowiedz z cytatem

Wiosna już praktycznie nastała, więc coraz częściej myślę o tym żeby przerzucić się z zatłoczonych autobusów miejskich na jakiś śliczny rowerek i nim dojeżdżać na uczelnię lub do pracy. Ścieżek rowerowych w moim mieście nie brakuje więc myślę, że to świetne rozwiązanie. Jaki rower poleciłybyście na trasy około 15km dziennie? Podobają mi się rowery w takim stylu http://damelo.pl/136-damskie-rowery-miejskie-stylowe Jaki kolor wybrać aby jak najmniej było widać zabrudzenia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Kwi 12, 2016 14:22    Temat postu:

Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobają mi sie właśnie takie miejskie rowery.
Powrót do góry
womenka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2016 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też mi się takie podobają, kupiłam sobie taki dokładnie http://www.rowerzysta.pl/rowery-stylowe.html jest świetny i cena dużo bardziej przystępna Smile jeżdżę praktycznie codziennie, super, że już wiosna Smile
Powrót do góry
kienia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 12:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie taki właśnie kupiłam, tylko że z niebieską ramą. Musze powiedzieć że przyjemnie się jeździ.
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Kwi 28, 2016 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazdroszczę! Ja mam tylko rower górski. Mimo, że ma wiele lat, świetnie się spisuje. Ostatnio zarejestrowałam się i umieściłam jego profil w aplikacji Obrench. Wolę dmuchać na zimne. Już jakiś czas temu zainteresowałam się bazą skradzionych motocykli Obrench na obrench.com/flag/check. Teraz, gdy sezon w pełni postanowiłam z niej skorzystać. Zróbcie to i Wy! Dzięki temu Wasze jednoślady będą bezpieczniejsze. W razie ich zniknięcia ich odnalezienie może być prostsze niż myślicie.
Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2016 08:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo podobają mi się te rowery miejskie, tylko niestety mieszkam w lesie i taki rower się u mnie niestety nie sprawdzi
Powrót do góry
Mirellka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 25, 2016 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętajcie tylko, że trzeba sobie dobrze taki rower wyposażyć. Ja ostatnio jechałam wieczorem bez światełek i miałam niezłą przygodę. Przeczytajcie sobie ten artykuł: https://sprzedajemy.pl/poradnik/co-musi-miec-rower-obowiazkowe-wyposazenie-roweru-art912 i lepiej przygotujcie się na jazdę rowerem. Kasku przyznaje, że nie zakładam ale takie rzeczy jak dzwonek i lampki to podstawa!
Powrót do góry
sama.mama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo nie jeździłaś i nie jesteś przekonana, czy to polubisz, to może rzeczywiście łatwiej zacząć z rowerem używanym. Nie ma co wydawać kilku tysięcy złotych na ''mercedesa'', żeby potem go porzucić po tygodniu Smile Lepiej zaoszczędzone pieniądze zainwestować w ładne dodatki jak dzwoni rowerowe czy ozdoby na szprychy i elegancki strój sportowy Smile Mnie zawsze lepiej się poci wyglądając szykownie Wink
sama.mama
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 26, 2016 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak długo nie jeździłaś i nie jesteś przekonana, czy to polubisz, to może rzeczywiście łatwiej zacząć z rowerem używanym. Nie ma co wydawać kilku tysięcy złotych na ''mercedesa'', żeby potem go porzucić po tygodniu Smile Lepiej zaoszczędzone pieniądze zainwestować w ładne dodatki jak dzwonki rowerowe czy ozdoby na szprychy i elegancki strój sportowy Smile Mnie zawsze lepiej się poci wyglądając szykownie Wink
Irenka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Sie 29, 2016 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie na początku rower używany może być znacznie lepszą opcją. Sama dokupiłabym do niego jedynie wyposażenie takie jak stopki rowerowe . Niestety przy większości sklepów nie ma specjalnych stojaków na rowery, dlatego też taki zakup na pewno okaże się dobrą inwestycją, tym bardziej że w niektórych rowerach używanych są one już mocno zużyte. Na pewno nikt nie lubi, kiedy rower się wywraca, a co więcej może zostać on uszkodzony.
Powrót do góry
dazofaw
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 25, 2016 07:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam damkę niewiadomego pochodzenia i jestem bardzo zadowolona Smile służy mi ładnych, parę lat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina45
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Mar 19, 2017 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie każdy rower spełnia nasze oczekiwania, czasem trudno jest znaleźć dobry sprzęt do swoich potrzeb. Dla takich osób warto zerknąć na rowery składane tak jak tutaj: http://antymateria.com/skladanie-roweru/ . Specjalnie dla Ciebie mogą złożyć rower do Twoich potrzeb, za nie duże pieniądze.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zerknąć sobie przy okazji tutaj https://www.mikesport.pl/akcesoria-rowerowe/sakwy-rowerowe/na-kierownice.html . Są tam różnorodne akcesoria rowerowe. Wybór jest spory, więc każdy z powodzeniem znajdzie coś dla siebie. Można w ten sposób dopasować konkretny rower pod własne potrzeby. Jest tam też odzież na rower, więc każdy znajdzie to, czego szuka.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 15, 2019 20:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: