Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pożyczka - gdzie?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magdalena1980
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lut 21, 2009 21:38    Temat postu: Pożyczka - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie Panie,

potrzebna jest mi szybka pożyczka i zastanawiam się nad ofertą Providenta.

Czy któraś korzystała z ich usług? Wiem, że ta firma nie cieszy się zbyt dobrą opinią, ale chciałabym dowiedzieć się jakie są wrażenia klientów.

Jeśli nie Provident, jakie inne firmy oferujące pożyczki są godne polecenia?

Z góry dziękuję za radę i pozdrawiam wszystkie forumowiczki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lut 21, 2009 21:38    Temat postu:

Powrót do góry
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej, witaj Smile

Ja kiedyś pokusiłam się o pożyczkę z Providenta, i fakt jest to szybka i łatwa gotówka, ale odsetki są olbrzymie. Np ja wzięłam 3000 zł pożyczki, a musiałam spłacić 5900 zł. Prawie 100 %. Pożyczka ta jest za to łatwo dostępna dla prawie wszystkich osób.

Ja proponuję pożyczkę w Eurobanku jeśli już. No chyba, że nie masz stałego zatrudnienia, wtedy będzie Ci trudno w banku o pożyczkę.
Pozdrawiam Smile
Babiczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 18:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Katarina napisał:
Hej, witaj Smile

Ja kiedyś pokusiłam się o pożyczkę z Providenta, i fakt jest to szybka i łatwa gotówka, ale odsetki są olbrzymie. Np ja wzięłam 3000 zł pożyczki, a musiałam spłacić 5900 zł. Prawie 100 %. Pożyczka ta jest za to łatwo dostępna dla prawie wszystkich osób.

Ja proponuję pożyczkę w Eurobanku jeśli już. No chyba, że nie masz stałego zatrudnienia, wtedy będzie Ci trudno w banku o pożyczkę.
Pozdrawiam Smile

Hej myślę że jeśli pożyczka to bez zbędnych formalności i z gwarancją że nie będziemy za mocno sprawdzani http://pokredyt.pl/dobra_pozyczka/
Powrót do góry
AnielicaBeata
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lis 07, 2012 11:58    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pożyczek pozabankowych - a wnioskuję, ze tak jest, skoro mowa o providencie, to moim zdaniem najpierw zerknij na ten ranking:
http://pozabankowiec.pl/807/pozyczki-bez-bik-ranking/,
porównaj sobie koszty takiej pożyczki jaka Cię tam interesuje w różnych firmach i dopiero wtedy zdecyduj. Provident wcale nie najtańszy...
Powrót do góry
tymonka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 28, 2013 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z providenta lepiej nie korzystać, słyszałam złe opinie. Chyba lepsze sa jakieś internetowe firmy, np.. tutaj masz chwilówki przez internet - oferta jest najczęściej korzystniejsza niż w przypadku stacjonarnych firm udzielających tego typu pożyczek.
Powrót do góry
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 09:01    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Ja niestety też do Provi... jestem raczej sceptycznie nastawiona (opinie rodziny).
Ale za to moge polecić melmex.pl to lombard (w kat. lombard warszawa można ich znaleźć) - robią dobre wyceny na zastawiany u nich sprzęt agd, rtv, telefony, czy biżuterie no i co najważniejsze - zastawiasz co masz, dostajesz kasę i masz z głowy, bez stresu o umowy, rosnace odsetki i inne takie wnerwiające rzeczy.

Polecam:)
Powrót do góry
rzepka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 22:09    Temat postu: Re: Pożyczka - gdzie? Odpowiedz z cytatem

Magdalena1980 napisał:
Witam wszystkie Panie,

potrzebna jest mi szybka pożyczka i zastanawiam się nad ofertą Providenta.

Czy któraś korzystała z ich usług? Wiem, że ta firma nie cieszy się zbyt dobrą opinią, ale chciałabym dowiedzieć się jakie są wrażenia klientów.

Jeśli nie Provident, jakie inne firmy oferujące pożyczki są godne polecenia?

Z góry dziękuję za radę i pozdrawiam wszystkie forumowiczki.

Provident jest drogi - lepiej skorzystaj z oferty "Na Złotej" lombard warszawa. Mają atrakcyjne warunki, wycenić można przez telefon.
Powrót do góry
Patrycjapati
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 10:35    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z koleżanka wyżej - provident nie jest tani,
a jak potrzeba pożyczkowa mała to zdecydowanie lepiej wybrać jakiś lombard, - choć ten wspomniany lombard w Warszawie (znam, korzystałam też) i zastawić coś, wziąć pieniadze i nie denerwować się potem spłatami rat itp.

Serio.
Powrót do góry
baHa
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 20, 2013 08:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się trzymam z daleka od wszelakich pożyczek. Pal licho jak umowa jest skonstruowana tylko po to, żeby dany podmiot mógł zarobić. Gorzej, bo zdarzają się grube oszustwa. Bez porządnego adwokata który przestudiuje taką umowę przysłowiowy Kowalski nie ma szans.
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 16, 2013 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zapoznać się z rankingiem na pożyczek - sprawdź tutaj . Można dostosować idealną pożyczkę do swoich potrzeb.
Powrót do góry
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sty 20, 2014 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja odradzam korzystanie z pożyczek pozabankowych ponieważ mają bardzo duże oprocentowanie i łatwo jest wpaść w spiralę długów. Generalnie tradycyjne banki rzadko kiedy oferują rrso wyższe niż 25 % a te pozabankowe mają rrso nawet w wysokości 3000% w skali roku ! I nie pomyliłam się o jedno zero Wink
Dobrą ofertę kredytu gotówkowego ma moim zdaniem Volkswagen Bank: http://www.vwbank.pl/kredyt-gotowkowy.html i to bez poręczycieli i dodatkowych zabezpieczeń.
Jest to bezpieczniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
katkatkat
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lut 13, 2014 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja skorzystałam z http://givetake.pl/. Dostałam pożyczkę szybko. Oczywiście są większe odsetki, ale od drugiej strony nie potrzebuje tych chłopotów z bankami i tutaj serwis działa dobrze. Jeżeli płacisz wszystko przed terminiem, nawet dostajesz rating.
Powrót do góry
peso
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym wam polecić bardzo dobry lombard - http://www.moneynow.pl/kontakt/ . Rzetelna wycena złota i gotówka od ręki. Naprawdę dobre rozwiązanie na szybkie pieniądze. Zdarzyło mi się już nie raz korzystać z takich pożyczek.
Powrót do góry
Filiz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 12, 2014 19:31    Temat postu: Pożyczka dobre oferty Odpowiedz z cytatem

Witam,
jeżeli chcecie mieć podgląd na kilka ofert różnych pożyczkodawców i wybierać z kilkunastu wariantów posegregowanych ze względu na kwotę, czas spłaty czy szybkość otrzymania środków polecam rankometr.pl Nie znajdziecie lepszej strony aby zapoznać się z kilkoma ofertami jednocześnie!
Powrót do góry
Rewulka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 18, 2014 09:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam, że bezpieczniej jest zamiast pożyczki brać kredyt w banku. Nie narazimy się na ukryte opłaty. Jest trudniej go dostać, ale wygodniej się go spłaca i odsetki są niższe. Doradzić nam mogą jaki wybrać na tym forum - http://www.comperia.pl/forum. Każdy bank ma różne oferty i często się one zmieniają.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 18, 2014 09:12    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pieniądze Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: