Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prezenty!
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Katarina
SiteAdmin
SiteAdmin

PostWysłany: Wto Gru 02, 2008 19:58    Temat postu: Prezenty! Odpowiedz z cytatem

Hey !

Nadchodzi fajny czas Świąt. Pewnie macie problem z upominkami dla swoich bliskich? Może powrzucacie linki jakiś fajnych przedmiotów, które mogły być ciekawym pomysłem na prezent?

Do dzieła !
Reklama

Wysłany: Wto Gru 02, 2008 19:58    Temat postu:

Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co prawda święta minęły już dawno (i to nie jedne) ale ja aktualnie poszukuję prezentu na urodziny chłopaka, który jest zapalonym fotografem... i przeglądam właśnie stronkę foto-tip.pl Smile mają tu świetne gadżety do aparatów, typu obiektywy i filtry, nie wiem jednak na który się zdecydować... ale myślę, że tego typu prezenty też cieszą osobę obdarowaną Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rita1979
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Lis 20, 2012 15:30    Temat postu: odp Odpowiedz z cytatem

Pewnie, zwłaszcza jak on też jest zainteresowany fotografiąSmile
Ja na prezent dla ukochanego upatrzyłam sobie ze strony gwiazdka.conaprezent.pl lustrzankę canona - 600 D, ale jeszcze nie mam całej kwoty uzbieranej, tak że muszę docykać - a nawet jak sie nie uda jakimś cudem to najwyżej cos innego się znajdzie.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Gru 08, 2012 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej to prezenty w cenie takiej lustrzanki u mnie nie wchodzą w grę. Co roku kupuje się coś skromnego, ale żeby cieszyło osobę obdarowaną. Wolę nawet kupić coś większej liczbie osób (mam 2 przyjaciółki i dwóch przyjaciół, którym z radością coś kupuję - symbolicznie Wink )
Powrót do góry
fiemma
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 10, 2012 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Narzeczony w tym roku zażyczył sobie książkę informatyczną, one zwykle są dość drogie, ale na szczęście ta, którą sobie upatrzył, ma jeszcze znośną cenę Very Happy Ale lustrzanka na prezent? masakra, musiałby to być zbiorczy prezent na wszystkie święta i okazje z całego roku ;P
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja rodzina to prawdziwi kawiarze, więc zwykle nie mam z nimi problemu, jeżeli chodzi o prezenty. Zestawów fajnych świątecznych mieszanek wprawdzie nie ma w supermarketach, ale warto znaleźć dobry internetowy sklep z kawą. Tam zwykle kupić można gotowe już zestawy i to w dodatku świątecznie zapakowanie Smile. Dla mnie to idealne rozwiązanie. Dla chłopaka z kolei planuję bilet na koncert. Myślę, że się go nie spodziewa i bardzo się z niego ucieszy Smile.
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Lut 13, 2013 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kupiłam siostrze markową torebkę od Michaela Corsa stąd : http://www.chiara-online.pl/. Wprawdzie nie na święta, tylko na urodziny, ale co to za różnica. Siostra napomknęła kiedyś, że marzy o takiej torebce, więc wiem, że prezent się jej spodoba.
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Mar 02, 2013 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A coś takiego? http://www.dopc.pl/microsoft-sculpt-nowa-klawiatura-od-ms/ i tak każdy z nas spędza godziny przed komputerem, to niech chociaż to wygląda fajnie i wygodnie ;p
Powrót do góry
kokarda
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama nie chciałabym takiego prezentu, wolę mniej praktyczne niespodzianki, ale myślę, że mój chłopak nie pogardziłby taką klawiaturą Smile
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Kwi 18, 2013 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie tak dawno były imieniny mojego taty, a obserwując rodziców dochodzę do wniosku, że dobrym prezentem są nie tylko upominki, ale i zdrowie. Dlatego tacie kupiłam suplement diety, po tym jak się okazało, że ma predyspozycje na cukrzyka ;/ kupiłam Insulan, który wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi Smile
Powrót do góry
milenkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre pomysły na prezent, szczególnie na parapetówkę, czy dla osób, które uwielbiają dekorować, swoje domy możecie znaleźć na www.koszyki.net.pl.
Ostatnio właśnie kupiłam swojej przyjaciółce, właśnie na parapetówkę piękny komplet stylowych szuflad: http://www.koszyki.net.pl/p/4174,55/komplet-brazowych-szuflad---11-elementow/

Uwielbiam takie prezenty otrzymywać i dawać Smile
Powrót do góry
magdalejman
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze staram się podarować komuś wyjątkowy prezent - specjalnie dla niego.
Moim zdaniem najbardziej cieszą właśnie takie prezenty dane od serca, które wymagają od nas trochę inwencji twórczej a nie takie na które wydamy nawet duże pieniądze Wink
Ja w tym roku zamierzam zaprojektować dla męża z okazji jego urodzin koszulkę na generatorze: http://cupsell.pl/generator Już nawet wiem jaki wzór wymyślę Wink. Moim zdaniem fajna i praktyczna rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ilonka30
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również staram się dawać oryginalne i stylowe prezenty Wink Zbliżają się 30-te urodziny mojego męża i już zaczynam zastanawiać się nad tym co mu podarować. Przejrzałam setki sklepów internetowych i najbardziej w oczy wpadły mi takie luksusowe zestawy do golenia marki Muhle: http://menspace.pl/?podkat=182&k_prod=133&sort=4 - nie są tanie ale raczej porządnie wykonane i myślę, że służyłyby mi latami Wink
Myślicie, że taki zestaw mu się spodoba?
Powrót do góry
Wenia22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 31, 2013 09:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może fajnym prezentem być koszulka z własnym nadrukiem, albo bluza. Takie coś można zamówić tutaj - http://www.reflect.pl/ albo na allegro. Zaletą takiego pomysłu jest jego unikatowość.
Powrót do góry
AstaLawista
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 02, 2013 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to podrzucam coś z niepraktycznych ;p prezentów. Znalazłam bardzo fajny sklep internetowy w którym można zamówić bardzo eleganckie statuetki, które są świetną pamiątką, np na walentynki Wink taki trwały kwiatek : http://www.crystalcity.pl/produkt/roza_3d_na_prezent_dla_dziewczyny każda dziewczyna się ucieszy z czegoś takiego.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 02, 2013 18:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Co, gdzie, za ile? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 1 z 12
Skocz do: