Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odchudzanie musi być długie i mozolne?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 09:11    Temat postu: Odchudzanie musi być długie i mozolne? Odpowiedz z cytatem

Nie można tego jakoś przyspieszyć i uprzyjemnić?
Słyszałam, że podobno niektóre suplementy bardzo dobrze działają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 28, 2016 09:11    Temat postu:

Powrót do góry
recepturka
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeważnie tak właśnie wygląda odchudzanie - trwa długo i jest mozolne, ale warto.
Powrót do góry
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety odchudzanie musi potrwać. Suplementy nie wystarczą. Ale już np. regularny trening na stepperze http://profitness.pl/5-steppery#/ będzie jak najbardziej pomocny w odchudzaniu.
Powrót do góry
Karola321
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej nie spodziewaj się szybkich efektów. Właśnie dlatego masa ludzi się zniechęca już na początku.
Możesz wspomóc się suplementami, ale szukaj czegoś ziołowego - te są bezpieczniejsze. Na przykład Nopalinia Max ma taki skład, można go dokładniej sprawdzić tu: http://www.nopalina.eu/
Działa w ten sposób, że ogranicza głód, a jednocześnie pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej.
A wygląda tak:

Ostatnio zmieniony przez Karola321 dnia Pon Lut 29, 2016 11:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bienecky
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie musi, jeżeli trzymasz się wyznaczonych zasad a Twoja aktywność fizyczna jest regularna powinno pójść szybko. Wink
karina398
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co ja mogę polecić i powiedzieć. A więc tam odchudzałam się sama kilka lat i raz byłam chuda a raz gruba. I się wkurzyłam i w końcu poszłam, w zasadzie po namowach przyjaciółki do dietetyczki. I to się okazało strzałem w dziesiątkę. Pani Kasia Krych z kliniki Esthetique nie dała mi diet ale zmieniła moje nawyki żywieniowe i w tym tkwi szkopuł. Pracowałyśmy nad zmianą stylu życia. I efekt taki 55 kg przy 161 cm. Waga jest stała a budowę mam drobną. Także to mogę polecić ale trzeba czasu.
Powrót do góry
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 11, 2016 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak chcesz przyspieszyć ten proces? Smile
Żeby było zdrowo to musi potrwać. Z pewnością nie zależy Ci na efekcie jo-jo więc myślę, że przede wszystkim trzeba zmienić swój sposób myślenia. Zamiast chcę schudnąć - chcę wyglądać i czuć się zdrowo. Dlatego zdrowe odżywianie jest ważniejsze od suplementów. Inaczej całe życie będziesz się zmagała z dietami bezskutecznie. Proponuję na początek zadbać o dobre, zdrowe menu na przykład poprzez catering dietetyczny: http://catering-dieta.pl/dostawa. Zobacz jakie smaczne potrawy przygotowują i otwórz się na nowe możliwości Smile
Powrót do góry
alicja25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 14, 2016 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyle razy co brałam się za odchudzanie, ale jeszcze nigdy nie stosowałam żadnych suplementów diety. Uważam, że jest to niszczenie sobie zdrowia. Ja tym razem postawiłam na wczasy odchudzające w Primavera nad morzem http://odchudzanie.primaveraspa.pl/programy-odchudzajace/program-odchudzajaco-upiekszajacy.html. Jest możliwość wyboru pakietu odchudzającego, ja wybrałam odchudzająco- upiększający, żeby w tym czasie też wypoczywać i relaksować się przy zabiegach Smile Zajęcia będą odbywać się na świeżym powietrzu, będą też zajęcia taneczne czy na basenie. Myślę, że tym razem uda mi się schudnąć przed wakacjami. Smile
Powrót do góry
inka28
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

doskonale zdaję sobie sprawę, że walka z odchudzaniem może być ciężka i mozolna, bardzo ważne żeby nie stracić wiary w to że się uda, szczerze mówiąc bardzo dobrym pomysłem jest zapisanie się na terapię grupową prowadzoną przez specjalistę, który pomoże wam w walce o lepsze jutro, czytałam o takich zajęciach na http://www.lm.pl/forum/viewtopic.php?f=1&t=592463&p=1936567#p1936567 i myślę że jest to dobre rozwiązanie, bo bardzo ważne jest wsparcie w walce z każdym nałogiem i problemem
Powrót do góry
elaearb
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementy-srenty Smile Trzeba wziąć się w garść, zmienić dietę i zacząć się ruszać. To jest najlepszy sposób na odchudzanie.
ulkarulka1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może jednak ćwiczenia Ci się spodobają ? http://obk.pl/silownia-dla-poczatkujacych-jakie-cwiczenia-moze-wykonac-kazdy/ zobacz siłownia nie taka straszna i dla każdego. Cwiczenia zawsze można dopasować do twoich możliwości.
Powrót do góry
jadzka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 22, 2016 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzanie wcale nie musi trwać długo, a można to uprzyjemnić na przykład wczasami odchudzającymi nad morzem. Bardzo fajne rozwiązanie, bo można połączyć przyjemne, czyli spa, zabiegi z pożytecznym, czyli dietą, zajęciami i ćwiczeniami. Myślę, że to byłoby fajne rozwiązanie. Najważniejsza jest dobra motywacja. Mnie skusiła oferta nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze.
Powrót do góry
zyga759
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Kwi 12, 2016 11:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem nie musi trwać, aż tak długo. Jak dobierzemy dobrą dietę, do tego ćwiczenia lub ogólnie aktywność to na pewno krócej. Ja bym kupiła na twoim miejscu sobie bieżnie do domu np. wiele widziałam tutaj: http://profitness.pl/2-bieznie#/ i biegała oglądając serial. Ja tak mam zamiar zrobić, i wtedy sylwetka szybko powróci.
Powrót do góry
kamila678
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Kwi 16, 2016 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odchudzanie jako takie jak wszystkie znamy kojarzy nam się z mozolnym i długim okresem ale nie powinno się tak tego traktować powinnyśmy zmienić swoje nawyki żywieniowe raz na zawsze a efekty same przyjdą musimy się same zmienić nie tylko na chwile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
witka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2016 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto wybrać się na wczasy odchudzające. Tutaj http://www.czapielskimlyn.pl jest ciekawa oferta w tym zakresie. Można wypocząć, zrelaksować się, a jednocześnie schudnąć i nabrać zdrowych nawyków. Jest to świetne rozwiązanie zarówno dla kobie, jak i dla mężczyzn.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Kwi 21, 2016 12:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: