Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy online są korzystniejsze?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Wrz 14, 2017 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie jak najbardziej zakupy w sieci są dużo bardziej korzystne, zarówno pod względem finansowym, jak i zaoszczędzonego czasu. Szczególnie, jeśli szukacie dobry sklep z kosmetykami , to warto najpierw rozejrzeć się w sklepach online, bo często nawet asortyment jest tam większy niż w tradycyjnych drogeriach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 14, 2017 22:03    Temat postu:

Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 15, 2017 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam , że niejednokrotnie są sporo korzystniejsze i zawsze jak chcę coś kupić to szukam tego po różnych stronach w sieci i czasem da się znaleźć naprawdę super okazje. Na stronie https://imagazine.pl/2017/05/09/wszystko-o-telewizorach-qled-po-testach-q7-q8-i-q9/ czytałam ciekawe informacje na temat telewizorów oled. Teraz zacznę ich szukać w sieci w jakiejś korzystnej cenie.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście to bardzo dobra forma zakupów. Mi bardzo odpowiada. Ostatnio nawet paska do zegarka dla szyna szukałam w internecie, bo u nas na targu samo badziewie. Zobaczcie tu http://protime24.pl/Bestseller-sbestseller-aar.html Wybór duży, ciekawe kolory i paski z różnych materiałów. A ceny też nie są najgorsze.
Powrót do góry
Diper
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakupy w Internecie to super sprawa. Osobiście kupuję tam praktycznie wszystko, co jest mi potrzebne. Ostatnio potrzebna mi była porządna złączka instalacyjna do elektryki w moim domu i trafiłem na bardzo ciekawy sklep dlaelektrykow.pl, gdzie dostałem ją bardzo tanio.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
iska992
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 17, 2017 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej online kupuję ubrania Ostatnio wpadla mi w oko odzież damska duże rozmiary i zastanawiam się nad zamówieniem kilku rzeczy na jesień i zimę. Jestem dość puszysta i dostanie czegoś ładnego w sklepie stacjonarnym graniczy z cudem.
Powrót do góry
Drakoni
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 18, 2017 09:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz nie tylko szybciej, ale od razu porównujesz ceny. Poza tym jak zobaczysz stronę np. gazetkonosz.pl to masz jest do dyspozycji gazetka hebe i inne sklepy. Wtedy bez wychodzenia z domu ustalasz sobie listę, a potem ogarniasz na mieście Smile
Powrót do góry
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Wrz 24, 2017 22:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię zakupy przez internet bo są bardzo wygodne i mogę w dowolnej chwili przejrzeć produkty. Np. ostatnio bardzo spodobała mi się koszula guess Nigdzie w Polsce nie mogłam takich projektów znaleźć dopiero zakupiłam je jakiś czas temu na aukcji allegro sklepu nymstyle . Jestem z niej bardzo zadowolona bo nikt inny nie ma takiej Smile
Powrót do góry
satura3
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jasne że są, w sieci znajdziemy o wiele większy wybór asortymentu oraz lepsze ceny, niż w sklepach stacjonarnych. Ostatnio zastanawiam się nad takim laptopem https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-thinkpad-13-prezentacja-dane-techniczne-czy-warto/4064/ W moim mieście znalazłem takiego ale o 300 złotych więcej niż u nich na stronie, a taka rozbieżność to dużo, dlatego wybieram zakupy w sieci aby zaoszczędzić.
kasia_wozniak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że są - tańsza jest zwłaszcza elektronika (szczególnie, gdy zdecydujemy się kupić ją poza granicami kraju). Ja przez internet zaopatruję się w zdecydowaną większość produktów (również spożywczych).
Powrót do góry
emily
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Wrz 25, 2017 18:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko zależy od sklepu. Kupując online nie jesteś w stanie sprawdzić jakości towaru
onomatopeja
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 06:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego trzeba mieć sprawdzone sklepy i marki, żeby ta pewność była jak najwyższa. Ważne jest też pewnie w takich sytuacjach zwyczajne doświadczenie z danym sklepem. Inna sprawa, że internecie łatwiej upolować jakieś promocje i tak można przecież znaleźć wyprzedaże znanych marek z kodami rabatowymi: kody-rabatowe.domodi.pl/, a na jednym serwisie można znaleźć wszystko to, co potrzebne i niezbędne. w sklepach stacjonarnych jest o to trudniej jednak, a szukanie i korzystanie online jest wygodniejsze i daje większe pole możliwości.
Powrót do góry
Orbiterek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2017 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dokładnie, bo chyba najgorzej to zamawiać z niewiadomego źródła... sama przez to przechodzilam. gdzie zamawialam sukienke ktora szla do mnie jak sie pozniej okazalo z Finlandii przez 2 msce i ostatecznie zostałam bez sukienki na wesele. teraz mam nauczke i zamówienia robie tylko ze sprawdzonych miejsc. w ubieglym mscu zamawialam dywanik do pokoju synka z salonu agaty - bardzo sprawna, terminowa realizacja
Powrót do góry
Savannah
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 03, 2017 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to po prostu trzeba umieć szukać okazji – szperać, czy w sklepie który lubisz i wiesz że jest spooko pojawiają się promocje. Np. podobały mi się adki, poczekałam trochę i dorwałam takie pomarańczowe cuda <3 https://sklep-dare2b.pl/lady-powerset-p3812 dla sportowych dziewczyn. Cool
Powrót do góry
Kownan
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też lubię kupować online, ostatnio nawet zdecydowałam się na zakup lampy sufitowej do pokoju w sklepie internetowym https://www.strefalamp.pl/lampy-sufitowe Przesyłka na szczęścia była bardzo dobrze spakowana, dlatego lampa przyszła w idealnym stanie.
Powrót do góry
promka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 06, 2017 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie są korzystniejsze. Można to zobaczyć na przykładzie wielu towarów i usług, chociażby: https://www.taniomania.pl/t/kurtki-meskie-nike
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 06, 2017 09:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 13 z 19
Skocz do: