Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

usuwanie tatuażu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 08:06    Temat postu: usuwanie tatuażu Odpowiedz z cytatem

Byłam ostatnio usunąć tatuaż z http://inezleskastudio.pl/laserowe-usuwanie-tatuazu.html , kolega mi ich polecił i to był bardzo dobry wybór , wspaniała obsługa i bardzo profesjonalne podejście , polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Cze 27, 2018 08:06    Temat postu:

Powrót do góry
tolla
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 25, 2018 09:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Liczba zabiegów koniecznych do usunięcia tatuażu zależy od m.in. wielkości malunku, intensywności barwnika, składu chemicznego pigmentu, głębokości jego usytuowania itp. Najlepsze efekty gwarantuje laser o nazwie PicoSure - jest bezpieczny, skraca czas zabiegów, eliminuje każdy kolor tuszu. Seria to ok 3- 6 zabiegów, wykonywanych w odstępach 6-8 tygodniowych. W Warszawie zapiszesz się na taki laser do kliniki Dr Krajewskiego - http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/laser-picosure-warszawa/ , na Mokotowie albo na Powiślu. Zdecydowanie polecam Pana Doktora, bo ma dużą wiedzę.
Powrót do góry
KimKolwiek
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nigdy nie miałam wykonywanego zabiegu usuwania tatuażu, ale czeka mnie on już w najbliższej przyszłości. Mam tatuaż, którego bardzo się wstydze i którego bardzo nie chce mieć. Zastanawiam się nad wykonaniem zabiegu usuwania tatuażu z tej oferty http://www.klinikadobosz.pl/usuwanie-tatuazy,105,pl.html . Możecie sprawdzić i napisać mi co sądzicie o tej ofercie?
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Lis 03, 2018 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie Dr Krajewski to najlepszy specjalista medycyny estetycznej i w jego klinice na Powiślu skorzystasz z lasera PicoSure, którym usuniesz każdy kolor tatuażu: http://klinikakrajewski.pl/zabiegi/laser-picosure-warszawa/ . Czytałam, że ten laser jest najnowocześniejszy, działa błyskawicznie, precyzyjnie, jest metodą w pełni bezpieczną i możliwie najmniej inwazyjną.
Powrót do góry
gajanka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że zabieg usuwania tatuażu jest bardzo bolesny, więc osobiście nie zdecydowałabym się na coś takiego.
kaja.zd1
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 05, 2018 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam że to strasznie boli? czy to prawda że usuwanie tatuaży jest dwa razy bardziej bolesne niż samo zrobienie tatuażu.
Powrót do góry
Tosiaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 29, 2018 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od miejsca, w którym jest tatuaż do usunięcia i od tego jaką kto ma wytrzymałość, jednych boli jedni mówią, że prawie nic nie odczuli. Jakiś czas temu przeszła szkolenia z usuwaniu tatuażu sprzętem z www.clearclinic.pl . Usuwanie idzie mi teraz o wiele sprawniej i łatwiej
Powrót do góry
polecga
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to każde studio tatuażu, a przynajmniej każde profesjonalne sturido tatuażu powinno sobie z tym poradzić. Zerknij na studio tatuażu w Elblągu - tu pracują profesjonaliści, dla których usunięcie tatuażu nie powinno być problemem Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Gru 11, 2018 20:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: