Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie dobry dentysta to dentysta rzeczowy, konkretny, zaangażowany całkowicie w to co robi. Moim zdaniem lepszymi stomatologiami są generalnie mężczyźni, bo własnie tacy są.. Po ich opieką czuję się na prawdę bezpiecznie, pod dobrą ręką. Wiem, że to może tylko kwestia nastawienia, ale jak mam wybór zawsze wybiorę lekarza stomatologa. Jednak ostatnio trafiłam do doktórki z www.martomedica.pl i powiem szczerzę, że się miło zaskoczyłam kompleksowością usług i samą atmosferą w gabinecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 28, 2016 08:52    Temat postu:

Powrót do góry
Lelek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 28, 2016 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobry dentysta to teraz coś bardzo rzadkiego. A jeszcze jak mamy znaleźć dentyste dla dziecka to dopiero jest wyzwanie. Nawet niedawno czytałem o tym tutaj http://rodentica.pl/2016/10/19/dentysta-dzieciecy-czym-powinien-sie-charakteryzowac/ . Musimy znaleźć w koncu osobę ktora bedzie miała dla dziecka dobre podejście i go nie wystraszy.
Powrót do góry
pistacja
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Gru 10, 2016 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzaliście już ten gabinet http://www.dentalfraternity.pl ? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie na ich stronę. Znajduje się w Warszawie na Mochnackiego. Oferują szeroki zakres usług dla dzieci i dorosłych. Poza tym cenowo wypadają bardzo dobrze.
Powrót do góry
Donisia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanim znajdziesz własnego musisz poszukać dobrego Wink Ja całe szczęście takiego znalazłam w http://www.vitadent.net.pl i już chodzę od lat. Dla mnie też powinien być zaufany i nie chodzi mi o to,że nie będzie opowiadał o nas komuś tylko o to,żeby leczył to co leczyć trzeba a nie naciągał na to i owo. Mój całe szczęście spełnia każde pozytywne warunki.
Powrót do góry
Zaborowicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukacie dentysty z Warszawy to ja polecam Wam gabinet Dentl Gallery na Woli. Ja się u nich leczę i jestem zadowolona.
Na tej stronie tutaj możecie poczytać więcej o nich, dokładny adres, cennik itd.
Powrót do góry
jjusti188
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Maj 07, 2017 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast jak ktoś szuka w Kielcach to serdecznie polecam Klinikę Stomatologiczną Platinum Dent, to naprawdę świetni fachowcy. Leczenie u nich zębów jest praktycznie bezbolesne i skuteczne. Ja z ich usług jestem bardzo zadowolona. Jakby ktoś potrzebował pozostawiam namiary: nr tel firmy: 535 111 000 www.platinumdent.pl
Powrót do góry
uotwarte
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybierając gabinet stomatologiczny warto kierować się takimi czynnikami jak: jego nowoczesność, personel otwarty na nowe metody leczenia, czystość, kompleksowość usług, elastyczne godziny przyjęć (nawet w szczególnych przypadkach poza godzinami otwarci gabinetu), rzeczowy, konkretny stomatolog, potrafiący w prostych słowach ująć na czym będzie polegało leczenie, dbanie o komfort psychiczny pacjenta, duże doświadczenie lekarzy pracujących w gabinecie. Wszystkie te zalety posiada gabinet stomatolog gdańsk osowa przy ulicy Kwiatkowskiego 15/2 w Gdańsku.
Powrót do góry
domowadama
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O swoje zęby dbam regularnie w Dental Design w Pruszkowie. Jestem bardzo zadowolona. Chodzę do doktor Szypulskiej. Wiem, że jak kiedykolwiek będę musiała leczyć się kanałowo to tylko u niej. Very Happy
Powrót do góry
organika
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wyobrażam sobie o zęby nie dbać, nie wiem z jakich okolic jesteście ale naprawdę godny polecenia dentysta jest tutaj dowiedz się więcej , także Wrocław uderzajcie tam bo i sprzęt nowoczesny i podejście fachowe.
Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Cze 30, 2018 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja (i połowa moich znajomych) zawsze chodzimy do Villa Dentica w Krakowie. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni, tutejsi stomatolodzy wykonują swoją pracę delikatnie i bardzo fachowo. Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach, zachęcam do wizyty w gabinecie któregoś z nich. Wink
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Lip 31, 2018 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na szczęście jest sporo gabinetów, do których śmiało możesz się wybrać. Z doświadczenia Ci podpowiem, że przy wyborze powinnaś się kierować kompetencjami ludzi tam zatrudnionych i renomą danego miejsca. W http://www.triodent.com.pl/services/dentysta-dzieciecy/ masz informacje na temat centrum Triodent, gdzie spokojnie możesz pójść nawet z dzieckiem.
Powrót do góry
Andzela
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze polecam klinikę w Gdańsku: http://www.annadentalclinic.com/ bo są bardzo profesjonalni, a przy tym nie wprowadzają nerwowej atmosfery. Mają bardzo dobrze wyposażony gabinet więc właściwie wszystko można załatwić na miejscu. No i kolejna ważna rzecz - jak na klinikę prywatną nie mają tak wysokich cen Smile
Powrót do góry
dorotaz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszy stomatolog powinien być dobry w swoim fachu ale też umieć trochę umilić spotkanie tak abyśmy chcieli do niego wracać Smile
anastazja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 08, 2018 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli któraś z Was jest z Tarnowskich Gór to zdecydowanie polecam ten gabinet dentystyczny - http://blueklinik.pl/gabinet-tarnowskie-gory/
mama_kama
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 09, 2018 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w Chorzowie jednym z lepszych gabinetów, cieszących się dobrymi opiniami pacjentów jest http://www.tendent-stomatologia.pl/. Warto przed wybraniem gabinetu sprawdzić opinie o gabinecie. Chociaż coraz więcej gabinetów dba o swoje opinie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sie 09, 2018 09:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: