Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak zabrać się za przygotowania do ślubu?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lidka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zacząć przygotowania od ustalenia daty ślubu, ustaleniu listy gości, znalezieniu sali, zespołu oraz fotografa. Jak będziesz miała już to wszystko to warto poszukać odpowiednich zaproszeń. Najlepiej by były dopasowane do motywu przewodniego wesela. Wiem, że oni http://www.extrema.com.pl/oferta/124,natural-art.html mają przepiękne zaproszenia w dobrej cenie. Warto, abyś zajrzała Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Maj 22, 2017 09:47    Temat postu:

Powrót do góry
sienna_081
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem jeśli ktoś nie potrafi za bardzo samemu ogarnąć ślubu i wesela to warto zastanowić się nad wynajęciem profesjonalnej osoby, która zrobi to za Was. Ktoś kto na co dzień się tym zajmuje będzie wiedział w jakiej kolejności należy wszystko organizować, jak wybierać salę czy fotografa. Czytałam bardzo ciekawy wpis na blogu: http://hotelnabloniach.pl/blog/warto-zlecic-komus-organizacje-wesela-wywiad-konsultantka-slubna/ gdzie właśnie jest opisane czemu warto zatrudnić zawodowcom. Warto się nad tym zastanowić.
Powrót do góry
Aligator20
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe pomysły. Ja bardzo cenię sobie takie wpisy, bo potem samemu można się zainspirować w różnych kwestiach. A co sądzicie o weselach plenerowych? Mi ostatnio bardzo przypadły one do gustu. Namiot nie będzie problemem, bo zawsze można wynająć go w takich miejscach jak https://dascompany.com/namioty-weselne Chcielibyście bawić się w takiej scenerii? Smile
Powrót do góry
ŚpiącaKrólewna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 23, 2017 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem wydaje się,że przygotowania do wesela nie mają końca, bo ciągle jeszcze coś wychodzi, niemniej jednak są przyjemne Wink Ostatnio jednak nie wystarcza kilka drobiazgów na sali weselnej, Para Młoda musi wymyślać coraz oryginalniejsze rzeczy, bardzo popularna jest ostatnio z tego co zauważyłam fotobudka typu http://partyking.pl/ albo fontanna z czekolady, kącik zabaw dla dzieci czy coctajl bar
Powrót do góry
marjane
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 10, 2017 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczysz, że jak wpadniesz w wir przygotowań i nerwówki przedślubnej to nic, ale to absolutnie nic nie będzie Ci w stanie pomóc, ani Cię uspokoić. Trudna, ale życiowa prawda Wink Naprawdę jest mało ludzi, którzy nie stresują się przed takim wydarzeniem.
basiab
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Wrz 02, 2017 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wszyscy się denerwują - przecież wtedy są w blasku fleszy Smile))) no i ta nerwówka że się nie uda. Że suknia, którą pół roku kupujesz nie będzie pasowała, albo będzie brzydka. Chyba że uszyjesz suknię ślubną na wymiar, a tą można robić na ostatnią chwilę - np. Marta z http://suknieboho.pl szyje w 1-2 dni Smile)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dobrzeJem
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Wrz 06, 2017 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sobie wymarzyłam ślub na zewnątrz. Planujemy, że odbędzie się w przyszłe wakacje. Znaleźliśmy wypożyczalnię stołów w Krakowie: http://horecaservice.pl/kontakt/. Ktoś już może z ich usług korzystał?
Powrót do góry
nataliaa873
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 28, 2017 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto zacząć od wyboru miejsca na wesele, jako, że trzeba je rezerwować na wiele miesięcy naprzód, a w przypadku popularniejszych miejsc nawet na lata. Urządziłabym wesele w jakimś eleganckim, stylowym miejscu, takim które zapewnia zarówno catering, jak i nocleg, np. w hotelu - w okolicy Warszawy powinniście sprawdzić Hotel Afrodyta, na wesele będzie moim zdaniem idealny, tu http://www.afrodytaspa.pl/wesela jets o nim trochę.
Powrót do góry
mayka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 02, 2017 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już ustalicie datę ślubu, warto zrobić listę rzeczy, które będą Wam potrzebne (suknia, garnitur, sala, orkiestra itd.)
braaap
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 09:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam Wam przeczytać ten artykuł https://www.karkosik.pl/blog/poradniki/na-ktorej-rece-nosi-sie-obraczke . Dowiecie się z niego, na której dłoni powinno nosić sie obrączkę. Przyznam się, że okazało się, że nie miałam pojęcia o tym, na której prawidłowo powinno się to robić. I co ciekawe tylko kilka moich koleżanek znało odpowiedź na pytanie.
Powrót do góry
Ladieno1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 07:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas pierwszym krokiem było znalezienie sali weselnej. Ale szybko poszło bo sprawdziliśmy 3, a ta 3 tak nam się spodobała że wiedzieliśmy że to jest to czego szukamy. W Chmielnie jest, Krzewi róg się nazywa i jak ktoś szuka w okolicach pomorskiego to z całego serducha polecam
Powrót do góry
leila254
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Cze 26, 2018 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pierw pomyśl o sali, bo to od niej zależy termin wesela, no chyba, że zależy Ci na jakiejś konkretnej dacie. Jeśli już znajdziesz salę, to wszystko idzie jakoś z górki. Osobom z okolic Warszawy polecę restaurację http://naskrajnej.pl/ Mają bardzo fajną salę weselną i przepyszne jedzenie.
Powrót do góry
zakochany.kundel
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 07:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem strasznie roztrzepana, dlatego przygotowania zaczęłam od znalezieniem poradnika, coś ala ślubnego ABC, takiego jak tutaj. Na jego podstawie zrobiłam sobie szczegółowy plan działania i teraz go powoli realizuję. Na pewno o czymś zapomnę, ale mam nadzieję, że o czymś mniej istotnym niż zakup obrączek Smile
Powrót do góry
Basia0910
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 02, 2018 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak wiecie ile gości mniej więcej zaprosicie, to warto rozejrzeć się za salą (osobiście bardzo polecam Zamek w Janowie Podlaskim na tego typu uroczystości), ogarnąć zespół i fotografa, kamerzystę... Reszta to dodatki Smile
Powrót do góry
monikabert90
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lip 03, 2018 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej za takie przygotowania zabrać się jak najwcześniej i to, co można załatwić z wyprzedzeniem, zrobić tak szybko, jak się da. Na przykład wcześniej można zamówić dekoracje kościoła na ślub. Ciekawą ofertę z tego zakresu ma sklep internetowy Happenings.pl, więc w sumie to nawet nie trzeba wychodzić z domu. Znajdziecie tam między innymi wstążki, balony, sztuczne kwiaty, pokrowce na klęcznik i krzesła, dekoracje ławek i wiele innych, naprawdę warto się rozejrzeć Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lip 03, 2018 07:44    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Małżeństwo Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: