Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaki laptop do pracy w domu?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 09:15    Temat postu: Jaki laptop do pracy w domu? Odpowiedz z cytatem

Szukam czegoś, co umożliwi mi zabieranie pracy do domu.
Potrzebny mi do tego jakiś w miarę wydajny laptop.
Możecie polecić jakieś konkretne modele?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 11, 2017 09:15    Temat postu:

Powrót do góry
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Maj 11, 2017 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może taki z dotykowym ekranem?
Ostatnio coraz więcej takich komputerów jest na rynku...Chociaż ja jakoś nie wyobrażam sobie pracy na takim.
Tutaj https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-hp-15-f387wm-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/4615/ czytałam trochę na ten temat.
Zerknij sobie - może znajdziesz jakieś przydatne informacje dla siebie.
Powrót do góry
mgzeta
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 18, 2017 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brakuje informacji o budżecie. Z tego co się orientuję to laptopy biznesowe należą do najwydajniejszych i tych, które działają najdłużej. Może warto zwrócić na nie właśnie uwagę?
Powrót do góry
adam00
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 01, 2017 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lenovo albo Samsung .
matylda26
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Cze 08, 2017 13:27    Temat postu: Laptop Odpowiedz z cytatem

Ja korzystam od dwóch lat z Lenovo i bardzo chwalę sobie tę markę. Laptop śmiga elegancko, rzadko się zawiesza, mało awaryjny. Jeśli zastanawiacie się nad kupnem laptopa do domu, to trzeba sobie zadać kilka pytań. Jeśli laptop ma służyć do pracy (w domu przecież czasem pracujemy albo sobie dorabiamy), to warto zwrócić uwagę na wydajność. Do pracy "z doskoku" w zupełności wystarczą modele z oznaczeniem Core i3. Jeśli zaś chciałybyście wykorzystać go do oglądania filmów, to moim skromnym zdaniem, to najważniejsze będą takie parametry jak wysoka rozdzielczość a także format Full HD. No i ekran - sprawdźcie przed kupnem rodzaj matrycy i przekątną ekranu. Ja, zanim zdecydowałam się na zakup konkretnego modelu, posprawdzałam ceny na ceneo - https://www.ceneo.pl/Laptopy. Można tam znaleźć różne modele, w przystępnych cenach, szczerze polecam, abyście w wolnej chwili tam zajrzały. Niektóre koleżanki wprawdzie nie mają zaufania do internetu, ale możecie mi wierzyć na słowo, że promocje w sieci wcale nie są niższe niż przeceny w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
womenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lip 20, 2017 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ma to być laptop do pracy to musi być porządny, wiem sama jak denerwuje praca na na przykład zacinającym się sprzęcie bądź mega wolnym... zerknij na laptopy ranking https://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki.bhtml w kategorii dla biznesu jest wiele ciekawych propozycji. Osobiście też skłaniałabym się ku marce Lenovo z osobistych doświadczeń, ale Asus czy Dell też są niczego sobie Very Happy
Powrót do góry
Halina31
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z takich tańszych, tak do 3 tys to polecam Wam tego HP - https://www.morele.net/wiadomosc/laptop-hp-probook-455-specyfikacja-techniczna-opis-serii-recenzja/4673/ . Parametry ma naprawdę dobre.
Powrót do góry
szalona25
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Cze 16, 2018 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz idealnego rozwiązania na komputer do pracy to sprawdź tą ofertę https://leasinglaptopa.pl/Razer-866ef96a-c578-4fbc-9a39-aa3619e04a20 Mozesz wziąć tutaj sprzęt w leasing, nie ważne czy jesteś osobą prywatną czy posiadasz firmę Smile Warunki przewidują obydwa podmioty Smile
Powrót do góry
Kaja343
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lip 04, 2018 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie najlepiej będzie dla Ciebie jeżeli przed zakupem trochę lepiej poznasz propozycje laptopów na portalu http://www.wybieramlaptopa.pl/wybor-laptopa/53-dom gdzie masz listę laptopów które idealnie nadają się do pracy w domu Smile
Powrót do góry
sunright
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czym wg Ciebie jest wydajny laptop? co dokładnie będziesz na nim robić? będziesz pracować w pakiecie office czy raczej potrzebny Ci photoshop? to duża różnica.

--
pościel 140x200
Powrót do góry
Rutynka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli potrzebujesz wydajnego, mobilnego sprzętu to wybierz coś z tej oferty https://itnes.pl/blog/post/99-lenovo-thinkpad-p52-mobilna-stacja-robocza-juz-w-ofercie-itnespl Są to stacje robocze o bardzo dużej wydajności czyli posłużą lata i na pewno spełnią swoją funkcję. Początkowy koszt zakupu wygląda na wysoki ale wierz mi że się zwróci z czasem.
Powrót do góry
michał
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lip 08, 2018 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od potrzeb. Do czego ma być komputer używany. I do tego dobrać odpowiedni sprzęt
Reklama

Wysłany: Nie Lip 08, 2018 12:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: