Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki przed i po opalaniu
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Opalanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda
Moderator
Moderator

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 09:54    Temat postu: Kosmetyki przed i po opalaniu Odpowiedz z cytatem

W związku z ty, że upały coraz bliżej i będziemy miały okazję się poopalać to takie pytanie. Jakich używacie kosmetyków do opalania i po opalaniu ? Jakie możecie polecić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 18, 2007 09:54    Temat postu:

Powrót do góry
euphoria
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli juz to oliwke Johnson's baby po opalaniu balsam do ciala Johnson's baby ! Balsami i oliwki dla dzieci sa najlepsze dla mnie Smile
Powrót do góry
vauer6
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kiedys uzywalam oliwek dla dzieci ale kosmetyczka uswiadomila mnie ze wbrew pozorom oliwka nie nawilza skory a jej dzialanie jest krotkotrwale i po jakims czasie skora robi sie wysuszona.od tamtej pory uzywam kosmetykow garniera.sa swietne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kiniuś
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od zewnątrz używam kremów z filtrem do opalania, jakiś faktor 10-15 na słońcu długo nie siedzę, bo mam wrażliwą skórę. Ale jest już dużo lepiej od kiedy zaczęłam zażywać kapsułki Inneov słońce. Dają ładniutki kolor opalenizny, jest ona bardziej trwała ale przede wszystkim chroni moją skórę przed szkodliwym wpływem promieniowania słonecznego i zapewnia jej szybszą regenerację.

Inneov stosowałam w zeszłym roku i w tym też już łykam jakiś miesiąc.
Uważam, że ten sposób ochrony skóry od wewnątrz jest bardzo skuteczny, ja przynajmniej jestem zadowolona.
A wy co sądzicie o takiej wewnętrznej ochronie skóry Question
maharet
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 09:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam emusję do opalania Eweline. Ale jeśli nie jestem zbyt długo na słońcu (tak do godziny) i chce się szybko opalić to polecam masło kakaowe Ziaja krem i balsam, sałoneczko szybciej łapie. Nie używam specjalnych kosmetyków po opalaniu, zwykły balsam, jak zawsze.No chyba, że się bardzo spalę to wtedy pomagają maseczki z jogurtu naturalnego lub kefiru.
Powrót do góry
aguś
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 24, 2011 20:38    Temat postu: ochrona przeciwsłoneczna reaktywacja! Odpowiedz z cytatem

Myślę, że od 2007 roku trochę się pozmieniało i na pewno weszło sporo nowości jeśli chodzi o kosmetyki do opalania, a potrzeby wciąż te same... Więc spróbujmy może ożywić jakoś ten wątek. Napiszcie proszę jakie kosmetyki do opalania i po opalaniu kupicie na tegoroczny urlop? Czy może któraś z Was używała/używa serii Lirene na słońce i po opalaniu? Możecie coś powiedzieć na ich temat, bo zainteresowała mnie oferta Lirene, ale wciąż nie mogę się zdecydować, bo marek jest mnóstwo!
Powrót do góry
zosia375
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 29, 2012 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poelcam na oliwke johnson baby działa jak mega przyśpieszacz mozna lezec z poltorej godziny max na jednym boku i trzeba schodzic z plazy !
patik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Cze 29, 2012 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam zawsze problem z wyczuciem momentu kiedy powiedzieć, że to już koniec opalania Wink Później wiadomo - bolą plecy, pojawiają się podrażnienia skóry itp. W tym roku świetnie mi pomaga Żel aloesowy HB. Działa przede wszystkim kojąco. Dokładnie wygląda tak:
Powrót do góry
Mirabelka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam produkty Kolastyny. Używam ich od dłuższego czasu, zarówno na plaży jaki i zimą na stoku i opalenizna jest idealnie brązowiutka Smile
Powrót do góry
asiencja
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 09:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam w tym temacie bardzo fajny artykuł zredagowany przez mgr farmacji Małgosię Niemczyk - absolwentkę Wydziału Farmaceutycznego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Też myślałam, że wystarczy filtr SPF 10-15 (bo moja cera jest śniada), do momentu, kiedy przeczytałam ten tekst: http://www.superstyler.pl/zdrowie/dziewczyny-lubia-braz/. A jaka firma, to już mniej ważne. Istotne, by odpowiedni faktor i wystarczająca ochrona była Wink.
agin
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 13:32    Temat postu: nivea Odpowiedz z cytatem

nivea mnie nigdy nie zawiodla. zwlaszcza preparaty po sa super polecam!
Powrót do góry
daria45
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lip 14, 2014 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepsze z dobrym filtrem.
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2014 08:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto też pamiętać o odpowiednich okularach podczas opalania. Ja akurat mam z tym problem, ponieważ mam dużą wadę wzroku i w takich z bazaru jestem "ślepa jak kura". Teraz jak wymieniałam okulary na mocniejsze w tym salonie http://www.swiat-okularow.com.pl dałam sobie zrobić jedne takie na lato. Szkła same się ściemniają jak świeci słońce. Bardzo ciekawy patent. Macie może coś takiego. Jestem ciekawa jak w praktyce działają takie okulary i czy oczy od nich nie bolą.
Powrót do góry
jutka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 07, 2014 04:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

narwanaxx napisał:
Warto też pamiętać o odpowiednich okularach podczas opalania. Ja akurat mam z tym problem, ponieważ mam dużą wadę wzroku i w takich z bazaru jestem "ślepa jak kura". Teraz jak wymieniałam okulary na mocniejsze w tym salonie http://www.swiat-okularow.com.pl dałam sobie zrobić jedne takie na lato. Szkła same się ściemniają jak świeci słońce. Bardzo ciekawy patent. Macie może coś takiego. Jestem ciekawa jak w praktyce działają takie okulary i czy oczy od nich nie bolą.

fotochromy? przecież one koszmarnie postarzająHrm

to proste: >>kliknij tutaj<< , zamów meble na imprezy w warszawie!

a może coś do domu? eko meble z palet, meble slow design - wypróbuj upcycling, zamów gotowe, albo wykonaj sama!
Powrót do góry
ruanda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 29, 2014 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.jestempaniadomu.pl/index.php/2014/05/czym-kierowac-sie-wybierajac-krem-do-opalania/- ja właśnie czytam sobie ten artykuł, wybieram się na narty i chcę ochronić całą rodzinkę, bo słońce w górach umie dopiec tak samo jak nad morzem w lato, a przecież trzeba chronić skórę Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 29, 2014 20:55    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Opalanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: