Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak utrzymać dietę i nie podjadać w pracy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kami21
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 05, 2017 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami jedyne rozwiązanie to zmiana naszej diety i inaczej się czasami nei da.,
Reklama

Wysłany: Czw Paź 05, 2017 16:22    Temat postu:

Powrót do góry
dusia88
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 11:46    Temat postu: Podjadanie. Odpowiedz z cytatem

Podjadanie w pracy najłatwiej zwalczam...brakiem możliwości podjadania. To oczywiste, że odżywiam się zdrowiej, kiedy zabieram do pracy owoce i warzywa niż, kiedy zabieram byle jak przygotowane kanapki lub zamawiam coś z restauracji. Pomocne może być też określenie pory posiłków i ustalenie sobie pracy w takim rytmie (o ile to oczywiście możliwe). Dbanie o zdrowie i wygląd to jednak nie tylko jedzenie. Dobrze nabyć chociaż podstawową wiedzę o różnych przypadłościach, dostępną chociażby tutaj http://natrawienie.pl. Dzięki temu w porę wykryjemy, kiedy coś będzie nie tak. Warto się również ruszać. Nawet krótkie spacery pomogą zachować kondycję i zdrowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majaigucio
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Paź 10, 2017 12:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie podjadanie w pracy skończyło się zaparciami na które pomógł dopietro dicopeg, teraz zawsze w pudełkach mam zdrowe przekąski, np kawałki owoców i je podjadam jak mnie dopada głód
Powrót do góry
antawit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to zawsze jest problem i nie ma idealnego rozwiazania. jedynie nasza silna motywacja może odpowiednio zadziałać w takim przyapdku.
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zawsze w pracy mamy taką możliwość, by zjeść coś o stałej porze. Niekiedy chwytamy co popadnie, gdy tylko mamy chwilę wolną i to niestety jest zgubne dla naszej wagi. To prawda, że trzeba mieć motywację oraz systematyczność działania. Najlepiej przygotowywać sobie jakąś przekąskę (oczywiście zdrową) i zjeść, gdy będziemy mieli czas, by trochę odetchnąć od obowiązków. Warto też poczytać nieco więcej o tym jak się motywować, a powyższy blog jest świetnym wsparciem w dążeniu właśnie do upragnionego celu. Przedstawia jak odpowiednio podejść do odchudzania, diety, ćwiczeń, a nawet do spraw bardziej biznesowych, czyli jak więcej zarabiać, czy jak osiągnąć sukces. Jestem przekonana, że większości się przyda, wszakże motywacja jest nam potrzebna w każdym aspekcie życia.
Powrót do góry
zdziwiona
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już musicie w ciągu dnia coś przekąsić to może niech to będą pistacje https://www.frisco.pl/pid,6209/n,felix-pistacje-solone/stn,product Sama często po nie sięgam. jakimś cudem mnie ich chrupanie uspakaja. A nie rujnują naszej diety. Bo są prażone bez tłuszczu. Dodatkowo bogate w witaminę C jak i witaminy grupy B.
Powrót do góry
Oliwkaaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w tym pomaga WygodnaDieta. Jem zdrowo, syto, fit i kolorowo. Dostaję odpowiednio zbilansowane posiłki dzięki czemu nie ciągnie mnie juz do podjadania.
Powrót do góry
JuliaTrox
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 13:41    Temat postu: Ja zaczęłam współpracę z dietetykiem. Odpowiedz z cytatem

Długo szukałam trwałego sposobu na zagubienie i utrzymanie wagi. Nie jestem osobą, która dobrowolnie trzyma się ustalonych reguł. Tak też w pewnym momencie postanowiłam: albo teraz, albo nigdy. I skontaktowałam się z www.igortreneronline.pl. Przekonał mnie swoim poczuciem humoru, tym, że potrafił mnie zmotywować tak jak nikt. Dzięki niemu nie tylko chudnę, ale przede wszystkim dobrze się czuję i wiem, że jestem pod dobrymi skrzydłami. Próbowałyście może takiej opcji odchudzania?
Powrót do góry
besia1
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobra motywacja Smile Nie ważne, czy będą to warsztaty motywacyjne, automotywacja czy wszelkiego rodzaju filmiki motywacyjne - na każdego działa coś innego Smile Więcej na ten temat możesz poczytać tu http://www.gacasystem.pl/odchudzanie/system-motywacyjny/. Myślę, że pozytywne nastawienie i silna wolna to klucz do sukcesu w tym wypadku Smile
Powrót do góry
avocado
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja dietetyczka mówi, że najważniejsze jest śniadanie. W moim przypadku wcale nie owsiankowe, a dość tłuste, z jajkami sadzonymi. Obowiązkowo przed śniadaniem porcja colonu slim. Odkąd go piję i jem jak zaleciła, w ogóle nie mam problemu z podjadaniem. Jako przekąskę jadam po prostu owoc.
Powrót do góry
Orbiterek
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Lis 18, 2017 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

najwazniejsze to jeść regularnie... w ten sposob unika asie napadow glodu. posilki powiny byc tak skonstruowane aby dac organizmowi to czego potrzebuje do funkcjonowania. ja ogolnie jestem slaba w tych tematach dlatego korzystam z cateringu dietetycznego - codziennie macro bios bar podrzuca mi 5 posilkow w linii 1300 kcal i mam jedzenie na kazda pore dnia, zapakowane w termosy wiec moge nawet zatrzymac sie w trasie i zjesc cos cieplego. moze pomysl o cateringu?
Powrót do góry
jaro83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lis 20, 2017 08:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postawiłem na firmę, która dostarczała mi codziennie rano posiłek dietetyczny na cały dzień, wszystkie posiłki wykonane są z bardzo dobrych świeżych produktów, dopasowali kaloryczność do moich wytycznych, jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam: http://przegryz.com/
Powrót do góry
Monik87
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Lis 28, 2017 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślałaś może o tzw. diecie pudełkowej? Dokładniej mam na myśli tego typu https://cateromarket.pl/ catering dietetyczny, który każdego dnia dowozi do Ciebie posiłki na cały dzień. Dzięki temu sama już nie dokupujesz żadnych przekąsek, bo masz pełnowartościowe porcje, w dodatku smaczne, z tego względu, że to przecież specjalnie pod Ciebie jest układany Twój plan żywieniowy, możesz sama wybrać jakie to mają być posiłki, jaka kaloryczność itd.
Powrót do góry
julkapiet
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Lis 29, 2017 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecyduj się koniecznie na catering dietetyczny. Moim zdaniem to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jedzenie jest porcjowane i nie możesz zjeść nic więcej. Bardzo dobrą propozycję znajdziecie na stronie http://food2door.pl/.
Powrót do góry
olgus
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 01, 2017 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jestem na diecie gdzie ze względu na tryb życia mam szybkie posiłki w przygotowaniu. Np na śniadanie robię koktajl. Zajmuje mi on minutę dosłownie. Myślę by kupić taki kielichowy blender- te wydają się być spoko https://www.eldom.eu/produkt/blender-bk100n-eldom ponieważ mąż widząc moje super efekty postanowił się przyłączyć. w takim blenderze więcej się zmiesci Wink No to to mam na śniadanie, a potem sałatki, jogurty z owocami suszonymi, jak mam więcej czasu to jakaś pożywna zupka wskoczy czy rybka. Ważne, że efekty super No i dietetyka mam na miejscu nie online co też daje kopa bo pilnuje i widzi efekty bądź wpadki. Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Gru 01, 2017 12:35    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: