Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Łupież i przetłuszczające się włosy
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edytaaa
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 16:20    Temat postu: Łupież i przetłuszczające się włosy Odpowiedz z cytatem

Jakie szampony możecie polecić na takie dolegliwości?
Zastanawiam się co można zaradzić w ogóle na łupież i przetłuszczające się włosy i czy w ogóle coś można zrobić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Wrz 19, 2015 16:20    Temat postu:

Powrót do góry
recepturka
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sob Wrz 19, 2015 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można próbować, a jakie będą skutki - to w dużej mierze zależy od konkretnego kosmetyku i tego, jak on podziała na daną osobę.
Z tego co słyszałam, dobrą opinią cieszą się te kosmetyki: http://siberica.com.pl/pl/21-szampony
Ich skład w dużej mierze opiera się na naturalnych elementach, dlatego możesz cieszyć się dobrej jakości produktem, który nie podrażni ci dodatkowo skóry. A wiadomo, że im bardziej podrażniona skóra głowy, tym więcej łoju się wytwarza.
Powrót do góry
owsiana
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 04:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie bardzeij niż łupież przerażaja wszy
Powrót do góry
arabelka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2015 05:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie teżHrm Ostatnio oglądałam wszy zdjęcia i myślałam, że padnę! Strasznie wyglądają. Na szczęście nigdy nie miałam z nimi problemów i mam nadzieję, że nie będę mieć. Z łupieżem też na szczęście u mnie spokój.
Powrót do góry
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 07, 2015 23:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na łupież chyba można najlepiej polecić szampon przeciwłupieżowy Wybór jest coraz większy - popytać nawet w aptece, który najbardziej polecany. Ewentualnie też u mnie np. łupież pojawiał się z powodu diety i osłabienia organizmu, który najwyraźniej się buntował w taki, a nie inny sposób. Z szamponów przeciwłupieżowych ja po dziś dzień stosuję Nizoral i jestem zadowolona.
Powrót do góry
mariao
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 26, 2015 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepszy jest chyba Nizoral, ale nie można go stosować na dłuższą metę bo będziesz mieć zniszczone włosy. Jeśli problemy masz od dłuszego czasu, to koniecznie odwiedź dermatologa.
kulik86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Gru 03, 2015 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się również wydaje, że na łupież najlepszą opcją będzie po prostu stosowanie szamponów przeciwłupieżowych. Ewentualnie warto też przyjrzeć się kosmetykom używanym dotychczas, gdyż często się zdarza, że to one właśnie wywołują łupież. Możesz też tutaj poszukać jakiegoś sposobu na walkę w łupieżem. Zwykle jednak nawet jak się uda go pozbyć na jakiś czas, to i tak wraca. Polecam też nawilżyć ogólnie skórę głowy np. jakimiś wcierkami, czy ogólnie kosmetykami przykładowo z aloesem, czy z olejkami. Powinno to całkiem nieźle pomóc. W kwestii włosów przetłuszczających się znowu, to cóż - chyba pozostaje częste mycie głowy, a jeśli używasz szamponu z silikonem, to lepiej kupować ten bez żeby nie przetłuszczać włosów właśnie.
Powrót do góry
nimfa34
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Wto Gru 08, 2015 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

owsiana napisał:
Mnie bardzeij niż łupież przerażaja wszy

Mnie tak samo. A teraz jest jakaś epidemia.
Powrót do góry
Plemens
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sty 28, 2016 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powinnas myć szamponami z apteki, a nie z drogerii. Sprawdzaj składy i zwróć uwagę, czy nie ma w składzie sls.
Cecomyra
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Maj 13, 2016 22:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że stosujesz dermokosmetyki? Takie są najskuteczniejsze, poczytaj http://www.zeberka.pl/art/skuteczna-metoda-walki-z-lupiezem-37789 Nie sądzę, żebyś bez nich pozbyła się łupieżu.
Powrót do góry
ruanda
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może melisa? poczytaj tutaj: http://3ziola.pl/melisa-na-wlosy-i-skore-domowe-kosmetyki/
melisa i szałwia działają dobrze na włosy, odświeżają i oczyszczają skórę, bez obciążania jej
Powrót do góry
Kokosana
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Paź 01, 2016 07:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niekiedy same szampony (nawet te dobre) nie wystarczą, bo nie wiadomo czym spowodowany jest łupież. Jeżeli nie wybadamy, jaki czynnik powoduje, że powstaje, a będziemy działać jedynie doraźnie na sam widoczny skutek, to będzie on ciągle powracał. Warto skonsultować się z trychologiem - bo tylko poprzez zbadanie problemu będzie możliwość dobrania i zastosowania skutecznej metody. Zobacz stronę: www.drtrycholog.pl. Opisane tam jest, jak wyglądają poszczególne zabiegi i na jakie problemy się je stosuje.
Powrót do góry
Majka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Paź 05, 2016 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz przyczyn łupieżu może być wiele wiec wole nie wydawać Ci całej diagnozy za pośrednictwem internetu, ale skoro wiele metod już zawiodło może warto spróbować hipoalergicznych kosmetyków z apteki? Np. emolietntów do kąpieli od eloderm: http://www.eloderm.pl/eloderm-emulsja-do-kapieli/ polecanych przy azs czy dla bardzo wrażliwej skóry. Z tego co slyszałam są one bardzo skuteczne.
Powrót do góry
filifionka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie pomogą Ci zwykle szampony drogeryjne typu Head&Shoulders, z doświadczenia wiem że takie kosmetyki są przereklamowanie i antyłupieżowe to one są tylko na etykietce. Najlepiej jest kupić w aptece jakiś preparat leczniczy i tyle. W końcu łupież często jest rezultatem zmian grzybiczych, więc logicznym jest, że byle co na niego nie pomoże i należy po prostu się leczyć.
Powrót do góry
womenka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 12, 2016 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie skutecznie udaje się walczyć z łupieżem z pomocą szamponu Garnier http://kobietawielepiej.pl/moda-i-uroda/uroda/walka-z-lupiezem-szampony-garnier od dawna używam go regularnie i cały czas działa równie dobrze. Nie kupowałam nigdy aptecznych szamponów.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Paź 12, 2016 19:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Włosy i paznokcie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do: