Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie kobiece pomysły na biznes?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vikq
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 22:32    Temat postu: Biznes Odpowiedz z cytatem

Ja niedługo wybieram się na bardzo ważne wydarzenie biznesowe. Może też wybierzesz się na Europejskie Forum Gospodarcze-Łódzkie 2017? Będą poruszane ważne tematy biznesowe. Może się tam zainpirujesz i znajdziesz świetny pomysł na swój biznes?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Paź 13, 2017 22:32    Temat postu:

Powrót do góry
kasia_wozniak
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Paź 24, 2017 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jess89 napisał:
Ja planuję otworzyć własne biuro rachunkowe w Łodzi. Tylko jeszcze muszę się zastanowić gdzie dokładnie wynajmę powierzchnię biurową dla siebie.

Sama powierzchnia to nie wszystko - na początku, firmę tego typu prowadzić możesz w zaciszu domowym. Ważniejszy, jest wybór oprogramowania, przy pomocy których będziesz rozliczać swoich klientów. Godne uwagi jest to, dostępne w ofercie firmy http://sage.com.pl/rozwiazania-dla-firm/biura-rachunkowe Wink.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
magda906
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 14:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednym z typowo kobiecych pomysłów na biznes jest prowadzenie kwiaciarni - oczywiście wymaga to umiejętności florystycznych, ale zarobki w tej branży są zadowalające. Kluczem do sukcesu są artykuły dekoracyjne, przy pomocy których przystrajać będziemy kwiaty. Na szczęście nie brak firm, które zajmują się ich produkcją. Zalicza się do nich między innymi http://www.plastiflora.pl/
Powrót do góry
dynoro
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy jak lezy hehe
Powrót do góry
danoota
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 09, 2019 21:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Biznes to nie zawsze musi oznaczać rezygnację z dotychczasowej pracy. Najczęściej jest tak, że jego rozkręcenie może zająć trochę czasu więc dobrze jest pracować nad nim po godzinach. Dla kobiety sprawa jest o tyle ułatwiona gdyż jest wiele możliwości odnośnie rozwoju. Dla przykładu moja znajoma po godzinach zajeła się prowadzenie kwiaciarni, która po dobrych kilku miesiącach stała się jej głównym źródłem dochodu. Tak jak mówię, przejście było stopniowe - nie rzuciła wszystkiego pierwszego dnia. Podstawą sukcesu są nie tylko umiejętności z zakresu komponowania bukietów czy wybierania dodatków. Potrzeba także wysokiej jakości materiały więc hurtownia dodatków florystycznych może okazać się najkorzystniejszym miejscem do dokonania większych zakupów. Zobaczcie zresztą jak to wygląda na przykładzie większych hurtowni - https://giftmania.com.pl/
Powrót do góry
Kla_Sza
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy biznes jest dobry, który robi się z pasją. Jak dla mnie trzeba poświęcić swojej firmie całe serce i czas, by dobrze funkcjonowała i były z tego faktyczne korzyści w postaci zadowolonych klientów i zarobionych pieniążków. Gdy zna się na finansach, to można utworzyć własne biuro rachunkowe, jak ktoś dobrze gotuje to może założyć restaurację i być najlepszym szefem kuchni. Trzeba po prostu znaleźć swój temat i być w tym dobrym. Very Happy
Powrót do góry
Marina35
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Paź 17, 2019 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spośród moich znajomych płci żeńskiej spora większość chciałaby prowadzić restaurację, względnie kawiarnię. Zorganizowanie wszystkiego to z pewnością spore wyzwanie. Póki co samodzielnie boję się tego podjąć. Choć już pewne kroki w tym kierunku poczyniłam, jak choćby znalazłam, gdzie mogłabym kupić meble do restauracji https://dominova.com.pl/meble-do-restauracji Do tej pory nie wiedziałam, że są tak wyspecjalizowane sklepy.
Powrót do góry
zyga759
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Czw Paź 24, 2019 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś planuje otworzenie własnego sklepu spożywczego, polecam zerknąć tu https://jamp.com.pl/oferta/lady-chlodnicze/ . Takie lady chłodnicze na pewno się przydadzą. Mają tam też inne wyposażenie do gastronomii więc warto przejrzeć ich ofertę. Ceny jak na moje oko oferują rozsądne a wybór jest naprawdę spory.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Paź 24, 2019 15:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Praca Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: