Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Koszty leasingu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
chipe22
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 15, 2017 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bystra właśnie jeśli spędzasz dużo czasu w samochodzie lub samochód jest Twoim narzędziem pracy nie wyobrażam sobie aby był zawodny. Właśnie w takich przypadkach uzasadnionym jest wzięcie leasingu na nowy samochód. Eksploatacja nowego pojazdu wbrew pozorom nie jest droga - po dokupieniu dodatkowej gwarancji np. do 5 lat mamy 96 miesięcy względnego "świętego" spokoju.

Sam kredyt samochodowy czy leasing jest i tak dużo korzystniejszy niż czy kredyt gotówkowy (nie wspominam o wyłożeniu wszystkich swoich oszczędności) na wymarzone 4 kółka. http://auto-online.pl/nldv/poradnik-leasingowy-czyli-leasing-krok-po-kroku.html tutaj dla mniej wtajemniczonych wszystko ładnie opisane i wyjaśnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sie 15, 2017 12:17    Temat postu:

Powrót do góry
monikabert90
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Sie 28, 2017 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Leasing nie zawsze się opłaca. My na przykład mamy w leasingu auta osobowe, ale auta dostawcze, których tak naprawdę używamy tylko kilka razy w roku, wolimy wypożyczyć. Ostatnio wypożyczalnia samochodów Fat Car z Poznania wprowadziła właśnie do swojej oferty wynajem samochodów dostawczych. Można wypożyczyć u nich takie auto zarówno w trybie krótko, średnio jak i długoterminowym, z kierowcą lub bez. Ceny mają naprawdę atrakcyjne, dlatego też opłaca się bardziej wynająć auto na kilka dni, niż brać je w leasing Wink
Powrót do góry
timcia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Paź 09, 2017 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W drugą stronę nie koniecznie kredyt jest lepszy od leasingu i na moim przykładzie to sprawdziłem, a uwierzcie, że wszystkie oferty analizowałem długo i dokładnie. Finalnie zdecydowałem się na leasing od https://www.platformafinansowa.pl i nie pożałowałem bo dzieki niemu rozkrecilem swoj biznes. Jesli chcecie dobrego leasingu to wlasnie od platformy finansowej Wink
Powrót do góry
monisiak
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Paź 12, 2017 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Europejskie Forum Gospodarcze już 16 października. Gościem specjalnym będzie Guinter Verheugen, polityk ściśle związany z Unią Europejską. Warto podejść do Hotelu Andel's i przekonać się, o czym będzie mówił.
Powrót do góry
KoTa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często leasing jest dobry wyjściem, zwłaszcza gdy szukamy samochodu dla firmy. Ale warto dobrze przyjrzeć się wszystkim kosztom jaki za tym idą. Warto też sprawdzić czy w cenie jest ubezpieczenie OC/AC - jeśli nie to polecam to https://najtaniejuagenta.pl/warta-ubezpieczenie/
Powrót do góry
Tatusiovy
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Lis 09, 2017 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszty leasingu są dużo niższe niż koszty kredytu Smile
Powrót do góry
Wróżka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 31, 2018 12:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobre oferty oprócz banków można pozyskać w wybranych salonach, można też sporo wynegocjować. Ja właśne rozważam taką opcję bo nie mam całej gotówki a mam upatrzony model w salonie Mazdy, bardzo fajny suv CX-5, bardzo bogate i przestronne wnętrze, wykorzystanie nowoczesnych technologii i komfort jazdy 10/10 osobiście uważam, że to jeden z lepszych modeli obecnie na rynku.
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 13:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że leasing jest opłacalny dla firmy, która po wliczeniu go do kosztów, płaci niższy podatek. Poza tym raty są często bardzo opłacalne. Ja właśnie zastanawiam się który model Lenovo wybrać > http://leasinglaptopa.pl/Lenovo-16f53bae-7fcd-440d-8488-54c0601da735 Świetne raty, które są niemalże nieodczuwalne, a do tego jeszcze ten niższy podatek. Naprawdę oferta jest korzystna !
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Lut 15, 2018 10:33    Temat postu: Firmowe auto Odpowiedz z cytatem

Dziś już większość firm korzysta z aut na zasadzie leasingu. Jest to, również moim zdaniem, dużo wygodniejsze rozwiązanie niż kupowanie droższego auta, zwłaszcza jeśli sprowadzamy je z zagranicy.Ja tam z mężem wzięłam auto w leasing i jestem zadowolona. Wykupiliśmy dodatkowo dobrowolne ubezpieczenie, nie była to decyzja pochopna, ale podjęta po sprawdzeniu ubezpieczalni - http://www.e-motoryzacyjny.com.pl/jak-samodzielnie-obliczyc-wysokosc-skladki-ubezpieczeniowej/
Powrót do góry
Kala212
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Lut 19, 2018 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o leasing to fajne warunki mają w salonie HondaPlaza Warszawa i jeżeli szukasz czegoś wśród japońskiej motoryzacji to myślę, że warto się z nimi skontaktować i odwiedzić. Tym bardziej, że trwają wyprzedaże roczników.
Powrót do góry
sandruska
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz oferty leasingow i finasowan sa juz coraz lepsze. Tez bralismy teraz samochod dostawczy - peugeota boxer i nie spodziewalam sie, ze zostanie nam podana az tak dobra oferta. Udalo sie zaoszczedzic naprawde duzo kasy, a auto kupic porzadne.
Powrót do góry
logarr
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 09:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sandruska zgadzam sie z toba, ze oferty leasingowe sa teraz coraz lepsze Platforma Finansowa jest tego potwierdzeniem. Jak juz wspominalem w innym temacie skorzystalem z ich oferty i wzialem kilka komputerow do firmy w leasing aby szybko sie rozwinac i poszlo dokladnie tak, jak chcialem Smile
Powrót do góry
Bernold12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twoje auto nie ma przeglądu technicznego? Nie chcesz już w niego inwestować? Chcesz się go pozbyć? Jeśli tak to polecam wejść na http://skup-samochodow24h.pl/ i zapoznać się z ofertami tego skupu aut. Uważam, że nie jedna osoba będzie zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
wozerna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno leasing wychodzi korzystniej niż na przykład kredyt
Powrót do góry
Kanter
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.badania-kierowcow.warszawa.pl - adania dla kierowców, naprawdę świetny wybór.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Kwi 23, 2018 16:01    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Na czasie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: