Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co jesc a czego nie...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Justyna13
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 15, 2017 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto przyjmować jod , ponieważ ma wiele właściwości do których można choćby zaliczyć zwalczanie objaw tarczycy, poprawa metabolizmu czy zwalczanie otylości. Tak na prawdę tych wlasciwosci jest znacznie wiecej, o ktorych mozecie przeczytac tutaj https://portaldlazdrowia.pl/jod-rola-i-znaczenie-w-organizmie/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 15, 2017 21:48    Temat postu:

Powrót do góry
GrymaZssS
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Gru 16, 2017 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wprowadzić zrównoważoną dietę, jeść wszystkiego po trochu w niedużych ilościach Wink
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe porady na temat zdrowego żywienia znajdziecie w książkach http://www.taniaksiazka.pl/autor/ewa-chodakowska Autorka znana przede wszystkim z dbania o siebie za pomocą ćwiczeń. Ale też dużą wagę przywiązuje do zdrowego jedzenia. Mnie bardzo zainteresowała książka Kuchnia pełna ziół. Do tej pory mało z nich korzystalam, chyba czas to zmienić
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam słabośc do niezdrowych przekąsek. Batoniki i ciasteczka sa kaloryczne ale nie umiem ich sobie odmówić? Sad Co zrobić? Koleżanka kupiła sobie produkt o nazwie choco lite avis - to proszek do przygotowania koktajlu czekoladowego, który skutecznie zaspokaja głód i zapełnia żołądek. Smakuje jak napój czekoladowy, hamuje apetyt na słodycze, a zawiera w sobie same dobre rzeczy: błonnik, spirulinę, otręby pszenne, brązowy ryż. Pychotka Very Happy
Powrót do góry
proBarbara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zaczynałam przygodę z dietą od jedzenia w mniejszych ilościach i starałam się pilnować by jeść o stałych porach. Wcześniej potrafiłam iść do pracy i nie zjeść śniadania a to ogromny błąd. Musiałam też pożegnać się z moimi ukochanymi chipsami i słodyczami. No i to pilnowanie się było najgorsze. Teraz mam odpowiednio dobrą dietę dla siebie no ale na początek polecam po prostu zwracać uwagę na to co jemy.
Powrót do góry
braaap
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 04:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno należy jeść dużo owoców, warzyw, kasz, ziaren a unikać produktów wysoko przetworzonych i napakowanych chemią, nawozami, opryskami. Jeszcze kilka lat temu nie zwracałam aż tak dużej uwagii na to co jem, ale teraz zawsze czytam składy i staram się kupować jak najwięcej produktów w sklepach ze zdrową żywnością. Na szczęście teraz nie ma z nimi takiego problemu jak jeszcze 2-3 lata temu, produkty są coraz tańsze a sklepów jest coraz więcej. Ostatnio nawet oliwy zaczęłam tutaj kupować https://zakreconysloik.com.pl/ekologiczne-oliwy
Powrót do góry
Milena123
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 08:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez mam problem z określeniem co powinnam jeść a czego nie. Nieraz zastanawiałam się w sklepie "czy to jest zdrowe ?" i ostatecznie podjęłam decyzję, że oddam się w ręce osób, które mają o tym większe pojęcie. Korzystał z cateringu Nutridieta > https://nutridieta.pl/bielsko-biala-catering-dietetyczny-dieta-pudelkowa-w-bielsko-bialej/ i muszę przyznać, że jestem zadowolona z efektów. Regularne, punktualne dostawy pięciu posiłków, które składają się tylko ze zdrowych i świeżych składników. Dzięki Nutridieta nie musze zastanawiać się co powinnam zjeść, a czego nie, jednocześnie nie marnując też czasu na przygotowywanie dań.
Powrót do góry
vanityfit
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sty 13, 2018 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

staram się jeść jak najbardziej naturalnie, unikać przetworzonych produktów i węglowodanów.
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 12:00    Temat postu: Dieta dietą... Odpowiedz z cytatem

, ale czasem można chyba sobie pozwolić na luz. Ja tak raz na miesiąc staram się, żeby w naszym domu było ciasto. Raz jest to sernik, raz jabłecznik, ale raz na cztery tygodnie powinno coś wylądować na stole. Nie myślcie jednak, że przez resztę miesiąca się leniuchuję, o nie. W każdym tygodniu przygotowuję albo wafelki albo pierniki, na szczęście mam pracę zdalną, więc mogę sobie pozwolić na przebywanie w domu. Przy okazji mam do koleżanek pytanie, czy kojarzycie tę firmę - https://ebakalland.pl/? Zamierzam zamówić bakalie i szukam odpowiedniego sklepu internetowego
Powrót do góry
holeczka
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sty 30, 2018 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wazne jest moim zdaniem, zeby dieta byla dobrze zbilansowana. Nie tylko warzywa i owoce na diecie sa wazne, ale takze odpowiedni podzial tluszczow i bialek Smile Teraz przynajmniej mam idealnie wszystko dopracowane i lece z wagi Smile
Powrót do góry
Miłka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Lut 27, 2018 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100% - dieta powinna być zbilansowana i niczego nie powinno się unikać. No chyba, że ma się jakieś problemy. Dlatego warto też zbadać się na nietolerancję różnych produktów, skonsultować się z dietetykiem i dopiero wtedy coś wykluczać. Ja np. skorzystałam z testu euroline food
Powrót do góry
domowadama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 08:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jecie najczęściej w domu? Staram się zawsze ugotować sobie coś zdrowego, ale nie zawsze mam na to czas. W takich wyjątkowych sytuacjach zamawiam coś z restauracji http://glodny.pl/ Mam kilka ulubionych i tam znajdę zawsze coś zdrowego. Zamawiacie tak czasami?
Powrót do góry
Zofiaa
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Mar 07, 2018 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze gotuję w domu. Zrobienie prostego obiadu na szybko zajmuje szybciej niż zamówienie czegoś przez telefon
Barbara Wójcik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Mar 08, 2018 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam slodycze ale wiele ich nie jem bo mam potem zaparcia, i unikam nabialu bo po zbyt duzej ilosci mam wysypke i biegunke, wtedy musze brac inteste by poprawic dzialanie jelit i zaburzone dzialanie flory jelitowej
Powrót do góry
Basia33
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Mar 09, 2018 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio z mężem postanowiliśmy przejść na dietę, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup wyciskarki do soków Muke, z której można zrobić pyszne i niedrogie soki.. Ma unikalny względem konkurencji design i zajmuje mniej miejsca w kuchni. Warto pamiętać o tym, że im wolniej pracuje wyciskarka tym mniej utlenia się witamin i enzymów. Jest łatwa w użyciu i prosto się myje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pią Mar 09, 2018 00:09    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20, 21  Następny
Strona 19 z 21
Skocz do: