Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia77
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiegoś suplementu na wzmocnienie włosów. Znacie jakiś skuteczny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 05, 2017 11:13    Temat postu:

Powrót do góry
nicolal
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Wrz 07, 2017 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję Doppelherz Aktiv na włosy z biotyną i jestem zadowolona. Włosy sa wzmocnione. Zobacz sobie gazetkę Hebe , teraz możesz kupić 30 kapsułek za 15 zł.
Powrót do góry
filigranowa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli już wybieracie witaminy, to tylko te naturalne. To gwarancja braku chemii. Ja teraz chcę zakupić witaminę C pozyskiwaną z naturalnych, ekologicznych upraw aceroli, amli, cytryny i owoców dzikiej róży: http://biowitalni.pl/witaminy-i-mineraly/454-naturalna-witamina-c-5065000523961.html . Dzienna porcja naturalnej witaminy C dostarcza 332% zalecanej dawki tego składnika. Super sprawa!
Powrót do góry
Noghri
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 11, 2017 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto stosować jakieś dobre białko dla lepszych efektów oraz BCAA na regeneracje Smile A przy okazji, może któraś z was miała styczność z tymi tabletkami - http://www.acnex.pl/ - i mogłaby wypowiedzieć się coś więcej na ich temat bo jestem ciekawa czy na prawdę są takie skuteczne Wink
Powrót do góry
21Moniczka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Gru 13, 2017 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze na jesien zaczynam stosowac zestaw witamin, tran, magnez itp.
jjusti18
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pon Gru 18, 2017 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio słyszałam, że warto sobie kupić takie suplementy http://www.inofem.pl są one przeznaczone dla kobiet, które między innymi mają problemy hormonalne, zaburzenia owulacji, rzadko miewają miesiączkę itp. Dzięki nim można zachować odpowiednią równowagę, pomaga przy nadwadze i innych kobiecych problemach. Myślę, że warto je zakupić.
Powrót do góry
matylda26
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 08:53    Temat postu: Suplementy Odpowiedz z cytatem

Cóż, ja aktualnie stosuję suplementy do swojej diety. Niestety, jak ostatnio weszła, na wagę, byłam w lekkim szoku. Okazało się bowiem, że mam nadwagę i to niemal siedem kilogramów powyżej normy. Niemal rok temu urodziłam swojego Kubę, ale prawdę napisawszy, myślałam, że szybciej uda mi się zrzucić nadmiarową warstwę kilogramów. Jednak obowiązki związane z karmieniem, przewijaniem czy codzienną pielęgnacją pochłonęły mnie niemal bez końca. Cóż, ale nie każdy jest Anną Lewandowską, mający dookoła siebie sztab doradców, więc się tym nie przejmuję. Postanowiłam jednak wrócić do formy w miarę możliwości i zaczęłam biegać. Do tego dołożyłam suplementy, które po poszukiwaniach w necie znalazłam na https://www.nowafarmacja.pl/. To apteka internetowa, która liczy sobie już sześć lat, więc ma za sobą jakąś historię. W jej ofercie znajdują się między innymi mleko modyfikowane, suplementy, czy leki wpływające na potencję. Kilkakrotnie uczestniczyła w programie "słucham swoich klientów", była także wyróżniana przez serwis opineo.pl
Powrót do góry
IlczynskaKasia
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sro Gru 20, 2017 23:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio natknęłam się taki artykuł na temat suplementów - http://zboralska-kancelaria.pl/index.php/gis-suplementy/ Zerknijcie sobie. Całkiem ciekawie napisany i dużo takich przydatnych informacji zawiera. Także po lekturze pamiętajcie, że z suplementami zawsze trzeba uważać i wszystko co bierzemy 10 razy dobrze przeczytać skład itd Wink
Powrót do góry
poziomka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 25, 2017 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiele sie mówi o suplementach, ale ja akurat mam o nich bardzo dobre zdanie. Nawet nie boję się ich podawać moim dzieciom. Wiadomo dzieci ciężko jest zachęcić do jedzenia określonych pokarmow, a muszę one jakoś uzupełniać te wszystkie minerały i witaminy. Dlatego ostatnio zaczęłam podawać im suplement dicofer junior, który uzupełnia żelazo.
Powrót do góry
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy z Was łyka Koenzym Q10? Czytałam, że odpowiada za stan naszej skóry ale dodatkowo np. wzmacnia pracę całego organizmu, chroni przed przeziębieniami, korzystnie wpływa na organy potrzebujące dużych ilości tlenu m.in. serce i mięśnie szkieletowe itp. Można go zakupić w tabletkach chociazby w sklepie https://prozdrowotny.pl/ . Co sądzicie o takim produkcie?
Powrót do góry
proBarbara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ćwiczę od dłuższego czasu, jem zdrowo i ogólnie czuję się coraz lepiej w swoim ciele. No ale nie zmienia to faktu, że nie widzę takich efektów jakie bym chciała osiągnąć. No i muszę przyznać, że powoli zaczynam czuć frustrację z tego powodu. Zastanawiam się nad używaniem suplementów przyspieszających odchudzanie. Trochę zaczęłam o tym czytać i powoli się przekonuję. Podrzucam, można poczytać http://www.fabrykasily.pl/suplementy/fitlabs-badania-i-nowoczesnosc-przede-wszystkim
Z tego co czytam nie widzę przeciwwskazań dla siebie.
Powrót do góry
kalicki12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementacja jest bardzo ważna szczególnie jeśli uprawiamy regularnie sport lub też przebyliśmy jakąś ciężką chorobę i organizm potrzebuje dodatkowego kopa, aby walczyć. Dlatego zachęcam do poczytania o produktach Dr Helper: https://drhelper.pl/. Wiele osób naprawdę sobie je chwali.
Powrót do góry
grahton33
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od siebie polecę na wzmocnienie włosów biotebal. Biorę od trzech miesięcy i jest wyraźna poprawa. Paznokcie też się poprawiły.
marianka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dietę i wysiłek fizyczny warto połączyć też z suplementacją. Najlepiej jeśli sięgnięcie po produkty w których jest L-karnityna. Na pewno występuje ona w saszetkach diet duet foro do rozpuszczania w wodzie. Ciekawy produkt, a ogólnie L-karnityna w połączeniu z ruchem, świetnie spala tłuszcz.
Powrót do góry
kichajeczk
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sty 05, 2018 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suplementacja na pewno jest bardzo ważna w kwestii działania naszego serca. Wiesz co, jak jesteś ciekawa jak można zadbać o serce to wejdź sobie na http://www.kardiokompendium.pl/kolatanie-serca-zwyczajne-procesy-czy-niepokojace-objawy/ i poczytaj tam o tym w jaki sposób można temu zapobiegać Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sty 05, 2018 14:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8
Skocz do: