Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zaborowicz
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Kwi 28, 2017 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odsyłam Was do tego artykułu - http://tabletki-odchudzanie.net.pl/ktore-srodki-wspomagaja-odchudzanie/ , poczytajcie sobie o suplementach. Artykuł jest naprawdę rzeczowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Kwi 28, 2017 13:45    Temat postu:

Powrót do góry
kasiula0102
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Maj 04, 2017 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie numerem jeden na rynku jest Slimmer Time który nie tylko zmniejsza apetyt ale również przedłuża uczucie sytości.
kasik12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 05, 2017 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiscie dieta jest najwazniejsza w procesie odchudzania, aktywnosc fizyczna rowniez, co do suplementow to przyspieszaja one proces utraty wagi dlatego warto z nich korzystac. Mnie pomogl BurnBooster i jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Monia
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoj ulubiony Fit Body Control, , skutecznie hamuje moj apetyt i nie mam juz problemu z podjadaniem.
Powrót do góry
Kanter
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sob Sie 05, 2017 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po stresującym dniu zawsze muszę znaleźć pół godziny-godzinę dla siebie. Ulubiony zestaw to kanapa, książka pod pachą i kubek gorącej herbaty 😊. Za oknem deszcz, śnieg albo wiatr, a ja oddana lekturze, popijająca herbatę owocową, pychota! Szukając sklepów z dobrą herbatą, trafiłam na internetowy z herbatami takimi jak Basilur http://sklepzherbatami.pl
Powrót do góry
Ambitna
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 06, 2017 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasem korzystam, ale rzadko. Głównie jakieś naturalne składniki kiedy rzeczywiście wysiłek jest duży
Powrót do góry
ohgoodilovesport
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 14, 2017 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właściwie tylko odżywki białkowe zażywam, robię sobie pyszne szejki. Very Happy Teraz smaków jest od groma: ciasteczkowe, bananowe, czekoladowe nawet... Very Happy Ja uwielbiam własnie bananowe. Smile Swoje zamawiam tutaj: https://www.dso.pl/ i polecam ten sklep z odżywkami. Smile
Co do takich typowo wydolnościowych, zdarzało mi się wypić przedtreningówkę - na słabsze dni jest super, bo kopa daje niezłego. Także jak masz problemy z wytrzymałością to możesz spróbować. Smile
malgosiaczek
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Sie 21, 2017 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem zajadanie się dużymi ilościami suplementó to nie jest dobry pomysł i niewiele to da.
Dobrym rozwiązaniem byłoby stosowanie w swojej kuchni , w swojej codziennej diecie produktów zawierających sporo tego minerałów, witamin itp. Można zacząć od stosowania nasion chia. Ich spożywanie to ogromna dawka żelaza,magnezu,selenu,błonnika,wapnia oraz kwasów omega-3 dla organizmu.
Ich systematyczne stosowanie sprawi,że nasza skóra,paznokcie,włosy będą wyglądały pięknie i będą zdrowe.
Można je nabyć praktycznie od ręki na stronie sklepu http://marketbio.pl/category/nasiona-chia-szalwia-hiszpanska-nasionka-szalwii-hiszpanskiej
Powrót do góry
marina12
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przydałoby się, żeby wreszcie ktoś podjął się naukowego dowiedzenia, co jest mitem, a co faktem w przypadku suplementów. Za dużo niejasności, co do tego.
Cat
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Nie Sie 27, 2017 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To i ja pochwalę się swoim nowym nabytkiem. Stary, dobry, sprawdzony Colon, tym razem w wersji Cardio. Od jutra wielkie testowanie i czekam na efekty. <3

Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Sie 29, 2017 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem zwolenniczką stosowania dobrej jakości spalaczy. Tak by były jak najbardziej naturalne i miały wysokiej jakości składniki. Dlatego sądzę, że ten spalacz https://onlyforwomen.pl/glowna/22-burner-only-for-women-60-kapsulek.html , spokojnie wystarczy dla kobiety która chciałaby stopniowo zrzucić zbędne kilogramy. Należy jednak pamiętać , ze te tabletki jedynie wpomagają nasze odchudzanie a nie schudną za nas. Do tabletek musisz dołączyć aktywność fizyczną i odpowiednią diete. Bez tego raczej nie zobaczysz efektów.
Powrót do góry
karii
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Czw Sie 31, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Radziłabym ograniczyć dostęp witaminy e do organizmu, strasznie wpływa na jakość skóry bo wpływa na przeciw utlenianie się pewnych czynników, tutaj lepiej o tym piszą http://klarin.pl/blog/2017/08/29/witamina-e-najsilniejszy-przeciwutleniacz/
Powrót do góry
ZaradnaDama
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Pią Wrz 01, 2017 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Istotna jest też aktywność fizyczna. Aktualnie interesuje mnie sprzęt triathlonowy , bo chciałabym się bardziej zająć tą dyscypliną.
Powrót do góry
Tamara77
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pon Wrz 04, 2017 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że jeśli dieta jest dobrze zbilansowana, to nie trzeba brać żadnych suplementów. Ja stosuję głownie witaminę D3 oraz magnez z potasem Smile
Powrót do góry
smerik
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli sie nie znacie na suplementach to radze ich samemu nie wybierac mozna sobie zaszkodzic bardziej niz pomoc. Jedyne co to produkty pochodzenia roslinnego takie jak https://www.ichemia.pl/564,berberyna-400mg-60-kaps-.html sa bezpieczne dla organizmu i faktycznie przyspieszaja proces spalania tkanki tluszczowej - sprawdzone Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 05, 2017 08:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8
Skocz do: