Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Suplementacja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ARLENA2841
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 20:34    Temat postu: Suplementacja Odpowiedz z cytatem

Witajcie Kochane, czy łączycie dietę, wysiłek fizyczny wraz z suplementami? Od kilku miesięcy ćwiczę regularnie, już dzięki ćwiczeniom pojawiły się pierwsze efekty. Gubiłam centymetry, kilogramy spadały, samopoczucie było znacznie lepsze, ale jakoś brakowało mi siły. Zmieniłam swoje odżywianie, odstawiłam niezdrowe rzeczy i powoli zaczęłam nabierać siły, cera zrobiła się bardziej promienna, włosy odżywione. Jednak apetyt rośnie w miarę jedzenia. I teraz chciałabym jeszcze połączyć to z jakąś suplementacją. Możecie polecić mi coś sprawdzonego?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sro Sie 12, 2015 20:34    Temat postu:

Powrót do góry
FionaDevil2632
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 14, 2015 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Być może to niedobór magnezu. Są jakieś tam specyfiki przygotowane dla osób ćwiczących bądź trenujących które uzupełniają magnez i elektrolity, ale nie znam się na tym więc nie chcę Cię w błąd wprowadzać. Moze na jakimś forum sportowym dostaniesz podpowiedzi co jest nie tak? Bo nie jest to normalen zachowanie organizmu, widocznie coś nie działa odpowiednio
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reagan86
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 16, 2015 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję wytrwałości zazdroszczę ponieważ ja nie mogę się nigdy zmobilizować i nudzę się juz po kilku dniach, choć zauważyłam już po swoich ubraniach że powinnam zacząc dbac o siebie i coś robić. Jednak nie wiem jak się za to zabrać, też chętnie wspomogłabym swój organizm jakimiś suplementami diety tylko że słyszę mnóstwo złych opninii na ten temat
Powrót do góry
VioletEuro2069
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj wszystko zależy jaki suplement diety Cie interesuje. Generalnie na rynku jest ich wiele. Polecam stronę http://www.body4you.pl Znajdziesz na niej wszystko co potrzebujesz. Powodzenia.
Powrót do góry
michoone
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reagan86 napisał:
gratuluję wytrwałości zazdroszczę ponieważ ja nie mogę się nigdy zmobilizować i nudzę się juz po kilku dniach, choć zauważyłam już po swoich ubraniach że powinnam zacząc dbac o siebie i coś robić. Jednak nie wiem jak się za to zabrać, też chętnie wspomogłabym swój organizm jakimiś suplementami diety tylko że słyszę mnóstwo złych opninii na ten temat

Najważniejsze jest to, żeby jeść dużo warzyw i owoców oraz regularnie uprawiać sport. Sama suplementacja nic nie da. Na pewno warto zażywać witaminę C, która jest niezwykle cenna dla naszego organizmu, polecam taką bez żadnych dodatków - http://marketbio.pl/category/witamina-c-lewoskretna-kwas-l-askorbinowy.
Powrót do góry
Aqqwar
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie biorę suplementów diety, bo niczego nie dają. Lepiej się zdrowo odżywiać.
Gruszka94
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że stosuję odpowiednie suplementy. Bez nich dieta potrafi być uciążliwa. Myślę, że najlepiej, jeśli sama wybierzesz coś najodpowiedniejszego dla siebie. Ostatnio trafiłam na ciekawy ranking tabletek na odchudzanie http://skutecznetabletkinaodchudzanie.pl/. Zapoznaj się z tym i sama podejmij decyzję Smile
Powrót do góry
ThePhyliss2708
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stosuję żadnych suplementów. Uważam, że bez tego można dojść do super formy. Nic to nie daję jeśli się skorzysta z jakiś odżywek. Zawsze to można zastąpić jakimś to nie wiem zdrowym jedzeniem - typu ryż z kurczakiem albo jakiś serek wiejski. To jest takie znane danie z diety kulturystów czy jakiś sportowców. Nie trzeba nawet się długo nad tym przejmować i dumać.
Powrót do góry
ARLENA2841
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 18, 2015 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich ponownie, bardzo dziękuję za Wasze komentarze i odpowiedzi. Dziękuję za gratulacje, jak się wkręcisz w ćwiczenia to naprawdę nic trudnego. Każdy może sobie poradzić. VioletEuro2069 dziękuję bardzo za link. Z ciekawości weszłam na stronę i skończyło się na zakupach. Zamówiłam sobie suplement wspomagający odchudzanie. Bardzo korzystna cena.
Powrót do góry
narwanaxx
Wymiata forum
Wymiata forum

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowa dieta to podstawa. Ważne jest żeby jednak dostarczać naszemu organizmowi wszystkiego co najbardziej potrzebuje. Sama ostatnio zaczęłam próbować rozbudować swoje mięśnie i zaczęłam brać odpowiednie dawki białka. U mnie sprawdziło się to tutaj http://tanie-odzywki.pl/odzywki-bialkowe/1704-myprotein-impact-whey-isolate-2500g.html?search_query=MYPROTEIN&results=85 i efekty na prawdę są!
Powrót do góry
kureczk4
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli pisząc o suplementach masz na myśli witaminy i minerały to na Twoim miejscu bym je sobie darowała. Jeśli odżywiasz się zdrowo to wszystko czego potrzebuje Twój organizm przyjmujesz w posiłkach, nie jest potwierdzone ze takie sztuczne sumplementy dobrze się przyswajają.
bukowskaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Pią Sie 21, 2015 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kureczk4 napisał:
Jesli pisząc o suplementach masz na myśli witaminy i minerały to na Twoim miejscu bym je sobie darowała. Jeśli odżywiasz się zdrowo to wszystko czego potrzebuje Twój organizm przyjmujesz w posiłkach, nie jest potwierdzone ze takie sztuczne sumplementy dobrze się przyswajają.

Aby organizm dostawał wszystko co mu potrzeba, dieta musi być ułożona przez specjalistę, jedzenie warzyw i owoców nie załatwi sprawy. Zachęcam do przeczytania ciekawego artykułu odnośnie diety i sposobów na poprawę pamięci - http://ginkofar.pl/pamiec-i-koncentracja/jak-poprawic-pamiec/ Wink
Powrót do góry
Marta38
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 25, 2015 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wyczytałam ostatnio o Piperynie. Słyszała któraś z Was o tym suplemencie? Piszą, że blokuje gromadzenie tłuszczu w organizmie i dlatego jest taka skuteczna. Zresztą poczytajcie o niej same http://katowice.naszemiasto.pl/artykul/piperyna-6-kg-w-miesiac,3485014,art,t,id,tm.html
Powrót do góry
madziara
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 27, 2015 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o suplementację to polecam bardzo skuteczny zielony jęczmień Green Barley Slim. To bogactwo witamin i minerałów. Dzięki dużej zawartości błonnika stanowi doskonały przyspieszacz w procesie odchudzania. Stosując go razem z dietą i ćwiczeniami można szybko osiągnąć zamierzony cel bez efekty jojo.
Powrót do góry
Cypitrynka
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Wto Wrz 01, 2015 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja z suplementów zrezygnowałam gdy zaczęłam mieć problemy z żołądkiem ;p odstawiłam tego typu specyfiki i zaczęłam pić więcej wody. Ale nie zwykłej tylko specjalnie przygotowanej bo zjonizowanej. Do tego musiałam kupić jonizator: http://sklepateraz.pl/jonizator.jonizatory_wody Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w znacznie mniejsze formacje (5-6 cząsteczek) niż zwykłej wody pitnej (10-13 cząsteczek). Dlatego, woda alkaliczna od razu przechodzi przez błony komórkowe i jest bezpośrednio zaangażowana w procesy metaboliczne (organizm nie potrzebuje energii dodatkowej!). Woda z takimi właściwościami znacznie lepiej penetruje tkanki, usuwa z jelita nagromadzone toksyny, nasyca komórki wodą, rozpuszcza najtrudniej osiągalne toksyny. Woda alkaliczna bardzo skutecznie neutralizuje i skrapla zakumulowane pozostałości kwasowe, które potem są łatwo usuwane poprzez nerki.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 01, 2015 19:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: