Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna Kobiety i ich Świat

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Brzydkie, przeszkadzające przebarwienia skórne
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
BestJanean2696
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sob Sie 08, 2015 23:10    Temat postu: Brzydkie, przeszkadzające przebarwienia skórne Odpowiedz z cytatem

Witam Was wszystkich! Smile

Nie będę owijać w bawełnę, tylko od razu zapytam wprost Wink Czy wiecie może jak usunąć przebarwienia na twarzy? Czy warto udać się do kosmetyczki czy lepiej powalczyć z tym w domu? Jakiego sprzętu potrzebuję? Możecie polecić coś sprawdzonego? Mam bardzo dużo przebarwień powstałych po ranach trądzikowych oraz przebarwień spowodowanych promieniami słonecznymi... Strasznie mnie to denerwuje i chciałabym się w końcu tego pozbyć! A Wy jak walczycie z przebarwieniami? Błagam, pomocy!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Sie 08, 2015 23:10    Temat postu:

Powrót do góry
ProMistie2992
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Nie Sie 09, 2015 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj, dużo kobiet boryka się z problemem przebarwień na twarzy. Na szczęście obecnie można sobie z nimi poradzić. Są dwie opcje: możesz pójść do kosmetyczki i ona dobierze odpowiednie zabiegi do Twojej cery i problemu lub kupisz sobie urządzenie do peelingu kawitacyjnego. Wybór należy do Ciebie. Obie metody są skuteczne, tylko zakupienie własnego urządzenia wychodzi taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lael2000
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Wto Sie 11, 2015 08:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam ten problem w wieku nastolatki..Strasznie mnie to męczyło, nie chciałam chodzić do szkoły (niektóre osoby w klasie bardzo mi dokuczały) nie miałam o kim porozmawiać o tym problemie. Postanowiłam to zmienić, przeczytałam na jakimś forum medycznym pewną informację: masz problemy skórne, udaj się do dermatologa. Ja tak zrobiłam poszłam do najbliższego specjalisty, przepisał mi lek i to mi pomogło.
Powrót do góry
mariolawola
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lek raczej nic nie dają należy złuszczyć naskórek i tyle
SUPERSHARYN1944
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co ryzykować usuwania przebarwień na własną rekę. Przebarwienia na twarzy to dość poważny problem, który po eksperymentach może się źle dla Ciebie skończyć. Najlepiej jak udasz się do dermatologa - wiem, ze takie zmiany najlepiej leczyć maściami i antybiotykami. Zabiegi kosmetyczne mogą uszkodzić naskórek a co z atym idzie wywołać nieporządany efekt
Powrót do góry
harland83
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Sro Sie 12, 2015 20:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wizyta u kosmetyczki, a raczej seria wizyt może cie uratować:-) zaznaczę, że u dobrej kosmetyczki, nie każda da radę z takim problemem, albo będzie na siłę przedłużała twoją kurację...Problem, jak usunąć przebarwienia na twarzy może być też rozwiązany przez zakup mini kombajnu kosmetycznego – jeden wydatek, efekt długotrwały:-)
Powrót do góry
karolka27
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się z dziewczynami, nie próbuj kombinować na własną rękę. W ten sposób możesz sobie tylko zaszkodzić.
Każda cera z problemami, a więc i ta z przebarwieniami i sucha skóra glowy, powinna być skonsultowana z dermatologiem. Tylko on jest w stanie stwierdzić, co jest przyczyną naszych problemów i co możemy zrobić, żeby się ich pozbyć.
Powrót do góry
BestJanean2696
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Czw Sie 13, 2015 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję dziewczyny na porady! Smile Dzięki Waszym odpowiedziom poczułam się zmotywowana do działania! Smile Kiedyś byłam u jednego dermatologa, ale strasznie się zraziłam, dlatego odpuściłam, ale teraz chyba będę zmuszona skorzystać jednak z fachowej pomocy specjalisty. Na pewno zaopatrzę się w urządzenia, o których wspomniałyście w tym wątku. Zrobiłam już pierwsze rozeznanie i trafiłam na ten wątek: http://importmania.pl/Jak-usunac-przebarwienia-na-twarzy-cinfo-pol-41.html Czy któraś z Was poleca któryś z tych produktów? Co będzie najlepsze w moim przypadku? Niestety jestem zielona w tym temacie i nie wiem co wybrać, więc wolę zapytać Was Smile
Powrót do góry
Ignaszka
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosuj dobry krem na przebarwienia skórne, rób peeling i powinno być ok. Możesz też stosowac maski wybielające.
talizman
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 08:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Peelingów bym nie polecała. Idź lepiej do dermatologa.
Powrót do góry
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Czw Sie 20, 2015 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to jest dobry pomysł, by szukać pomocy w internecie bez wizyty u specjalisty. Tu możesz znaleźć tylko porady, ale to, co najważniejsze przekaże Ci dermatolog. Albo szukaj info na bardziej sprawdzonych portalach, zajmujących się zdrowiem na co dzień, tak jak tu http://sulphur.com.pl/problem/atopia. I też traktuj to jako podpowiedź po prostu.
Powrót do góry
tatankaa
Nieźle się stara
Nieźle się stara

PostWysłany: Sob Paź 17, 2015 22:46    Temat postu: Re: Brzydkie, przeszkadzające przebarwienia skórne Odpowiedz z cytatem

BestJanean2696 napisał:
Witam Was wszystkich! Smile

Nie będę owijać w bawełnę, tylko od razu zapytam wprost Wink Czy wiecie może jak usunąć przebarwienia na twarzy? Czy warto udać się do kosmetyczki czy lepiej powalczyć z tym w domu? Jakiego sprzętu potrzebuję? Możecie polecić coś sprawdzonego? Mam bardzo dużo przebarwień powstałych po ranach trądzikowych oraz przebarwień spowodowanych promieniami słonecznymi... Strasznie mnie to denerwuje i chciałabym się w końcu tego pozbyć! A Wy jak walczycie z przebarwieniami? Błagam, pomocy!!!

Na tego rodzaju przebarwienia pomaga laser. jak dobrze ,że ktoś wynalazł to cudowne urządzenie. http://fabskin.pl/laseroterapia-laserowe-usuwanie-przebarwien/Oczywiście skuteczność zależy od rodzaju przebarwienia oraz od stopnia jego zaawansowania, ale wielu osobom tego typu zabiegi pomogły w pozbyciu się nieestetycznych defektów spowodowanych przebarwieniami.
Powrót do góry
gracja
Daje radę
Daje radę

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może skonsultuj to najpierw z dermatologiem? Przebarwienia można usunąć w różny sposób ale chyba nie oddałabym się kosmetyczce na twoim miejscu. Mogę polecić dermedica.com.pl sama chodzę kontrolować pieprzyki. Bardzo profesjonalne badania i widać, że praca to czysta przyjemność a nie jak się czasem gdzieś idzie i nawet nie spojrzą.
Powrót do góry
zdziwiona
V.I.P
V.I.P

PostWysłany: Sro Gru 09, 2015 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją zmorą są przebarwienia po trądziku Walczę z nimi już długo. Jako nastolatka miałam paskudny trądzik. Ale znalazłam odpowiednie kosmetyki. Makijaż też swoje robi. Czasem niezbędna jest wizyta u dermatologa czy kosmetyczki.
Powrót do góry
Kalinam
Nowicjusz
Nowicjusz

PostWysłany: Pon Gru 14, 2015 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam kremy i zele z kasztanowca. Swietnie nadaje sie zel na zylaki- na twarz stosuje sie go jako maske na noc.
Reklama

Wysłany: Pon Gru 14, 2015 15:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiety i ich Świat Strona Główna -> Pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: